Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
Posted: 10:42 19. May 2009
Rozuzlení?
Pokud hrajete takové hrdiny, hrajte je nejenom při kontaktu s PC.
Pokud nechcete umřít dělejte pro to něco.
Pokud si hrajete na hrdinu a umřete, nedivte se.
Pokud hrajete takové hrdiny, hrajte je nejenom při kontaktu s PC.
Pokud nechcete umřít dělejte pro to něco.
Pokud si hrajete na hrdinu a umřete, nedivte se.