Page 10 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 11:50 25. Feb 2010
by Aliik
Tak stačí si jen vybrat
ta na tom oslikovi je podle me užásná

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 11:52 25. Feb 2010
by Esuliams
Od tebe jsem ani nic jiného nečekala
Ghorin má krásnej obrázek... třeba najde podobný
To Aliik: Tys ještě Agrilku nepotkal, že?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:38 25. Feb 2010
by Sobik
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:41 25. Feb 2010
by Sobik
Jo jinak takhle bude za pár desítek let Ghorin vypadat, jestli nechcípne dřív.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:58 25. Feb 2010
by de Aers
Sobik wrote:Jo jinak takhle bude za pár desítek let Ghorin vypadat, jestli nechcípne dřív.
Chcípne neboj

*peace*
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:06 25. Feb 2010
by Sobik
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:07 25. Feb 2010
by Esuliams
To moje poupátko má takové hnědé vlásky stáhnutý do drdolu. Ale krásný obrázky

Ta zrzka je moc pěkná, ale vůbec nejde k Agrilce.
Tady je ještě jinačí trpaslík. Možná Tagar?
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:37 25. Feb 2010
by Luelle
playdwarf

:D:D:D:D:D:D:DD:
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:36 27. Feb 2010
by Modrovousice
Sobik wrote:...Bohužel, trpaslice zřejmě nikdo nekreslí.

Jakou má barvu vlasů?
Když si zaplatí, Rafael nakreslí

.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:39 27. Feb 2010
by Esuliams
Modrovousice wrote:Sobik wrote:...Bohužel, trpaslice zřejmě nikdo nekreslí.

Jakou má barvu vlasů?
Když si zaplatí, Rafael nakreslí

.
Ha, to by mohlo být zajímavý
Jen je škoda, že hraješ elfku. Do toho Agrila nepůjde

takže je to na Ghorinovi, i když ten teď musí žehlit ..něco

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:36 01. Mar 2010
by Sobik
Když sleduju Bleache, tenhle prcek, Yachiru Kusajishi, mi připomíná Rainu.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:18 16. Mar 2010
by Lenulasek
Sinkacha...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:21 16. Mar 2010
by Pajule
to je spíš hnedá ne?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:49 17. Mar 2010
by Deevi
Takhle nějak si představuju Lienela a Karta
Lienel

- Lienel
Kart
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:55 17. Mar 2010
by marii
Pajule wrote:to je spíš hnedá ne?

To je jedno..ale jako drowka vypada:)...