Page 10 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:50 25. Feb 2010
by Aliik
Tak stačí si jen vybrat :)

ta na tom oslikovi je podle me užásná ;)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:52 25. Feb 2010
by Esuliams
de Aers wrote:
Esuliams wrote:Nenašel by mi někdo můj krásný Okvětní lísteček Agrilku? Nemůžu nic najít :(
Ještě řekni že se divíš :P

Ale zkus tohle : http://www.zahradni-trpaslik.cz/control ... ozkaID=158
Od tebe jsem ani nic jiného nečekala :twisted:

Ghorin má krásnej obrázek... třeba najde podobný :mrgreen:

To Aliik: Tys ještě Agrilku nepotkal, že? :lol:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:38 25. Feb 2010
by Sobik
Pár extra povedenejch nálezů na googlu: :D
Image
Image
Image
http://fc05.deviantart.com/fs4/i/2005/1 ... ioness.jpg

Bohužel, trpaslice zřejmě nikdo nekreslí. :D
Jakou má barvu vlasů?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:41 25. Feb 2010
by Sobik
Jo jinak takhle bude za pár desítek let Ghorin vypadat, jestli nechcípne dřív. :)
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:58 25. Feb 2010
by de Aers
Sobik wrote:Jo jinak takhle bude za pár desítek let Ghorin vypadat, jestli nechcípne dřív. :)
Chcípne neboj :) *peace*

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:06 25. Feb 2010
by Sobik
Co takhle? Je to dělaný v HeroMachine. (narychlo. :) )
http://www.ugo.com/channels/comics/hero ... chine2.asp

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:07 25. Feb 2010
by Esuliams
To moje poupátko má takové hnědé vlásky stáhnutý do drdolu. Ale krásný obrázky :mrgreen: Ta zrzka je moc pěkná, ale vůbec nejde k Agrilce.

Tady je ještě jinačí trpaslík. Možná Tagar?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:37 25. Feb 2010
by Luelle
playdwarf :D:D:D:D:D:D:D:DD:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:36 27. Feb 2010
by Modrovousice
Sobik wrote:...Bohužel, trpaslice zřejmě nikdo nekreslí. :D
Jakou má barvu vlasů?
Když si zaplatí, Rafael nakreslí ;).

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:39 27. Feb 2010
by Esuliams
Modrovousice wrote:
Sobik wrote:...Bohužel, trpaslice zřejmě nikdo nekreslí. :D
Jakou má barvu vlasů?
Když si zaplatí, Rafael nakreslí ;).

Ha, to by mohlo být zajímavý :mrgreen:
Jen je škoda, že hraješ elfku. Do toho Agrila nepůjde :) takže je to na Ghorinovi, i když ten teď musí žehlit ..něco :twisted:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:36 01. Mar 2010
by Sobik
Když sleduju Bleache, tenhle prcek, Yachiru Kusajishi, mi připomíná Rainu. :D
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:18 16. Mar 2010
by Lenulasek
Sinkacha... :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:21 16. Mar 2010
by Pajule
to je spíš hnedá ne? :roll: :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:49 17. Mar 2010
by Deevi
Takhle nějak si představuju Lienela a Karta
Lienel
Lienel
Lienel
Kart
crusader.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:55 17. Mar 2010
by marii
Pajule wrote:to je spíš hnedá ne? :roll: :mrgreen:
To je jedno..ale jako drowka vypada:)...