Page 10 of 19

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 14:10 28. Nov 2011
by Silvaner01
jde uvařit pití na CON, nějak se nedaří a zaslechl jsem že nejde ?
pokud ne, tak proč :wall:

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 15:13 28. Nov 2011
by Derken-
Nejde a protoze si to tvurci prejou :)

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 18:45 06. Dec 2011
by Silvaner01
Nejde nějak ošetřit ta ztráta xp u alchymie při pádu hry?
Už potřetí se mi stalo že hodinu až dvě vařím a potom padne hra a mužu začít znovu
/2000xp alcha v řiti/. pruběžně to ukládám přes deník, ale není přece normální,
abych to musel po deseti flaškách ukládat :wall:

tohle fakt dokáže znechutit hru...

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 19:07 07. Dec 2011
by zachy
Stačí doložit výpisem z logu kolik XP jsi měl v tolik a tolik hodin při vaření a vše ti DM určitě vrátí ;)

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 00:11 08. Dec 2011
by xxxMajkyxxx
Silvaner01 wrote:Nejde nějak ošetřit ta ztráta xp u alchymie při pádu hry?
Už potřetí se mi stalo že hodinu až dvě vařím a potom padne hra a mužu začít znovu
/2000xp alcha v řiti/. pruběžně to ukládám přes deník, ale není přece normální,
abych to musel po deseti flaškách ukládat :wall:

tohle fakt dokáže znechutit hru...
Sandrovi bouchnul kotel a shodilo to server? :D

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 00:12 08. Dec 2011
by Silvaner01
zachy wrote:Stačí doložit výpisem z logu kolik XP jsi měl v tolik a tolik hodin při vaření a vše ti DM určitě vrátí ;)
a to si ho vycucám z prstu, ten screen než to padne :wall:
kua už zase :wall: /23.10/ no nemám já bomba štěstí?

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 00:15 08. Dec 2011
by Prasokralik
Silvaner01 wrote:
zachy wrote:Stačí doložit výpisem z logu kolik XP jsi měl v tolik a tolik hodin při vaření a vše ti DM určitě vrátí ;)
a to si ho vycucám z prstu, ten screen než to padne :wall:
kua už zase :wall: /23.10/ no nemám já bomba štěstí?
nemáš zaplé logy?

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 00:58 08. Dec 2011
by -darkvision-
xxxMajkyxxx wrote:
Silvaner01 wrote:Nejde nějak ošetřit ta ztráta xp u alchymie při pádu hry?
Už potřetí se mi stalo že hodinu až dvě vařím a potom padne hra a mužu začít znovu
/2000xp alcha v řiti/. pruběžně to ukládám přes deník, ale není přece normální,
abych to musel po deseti flaškách ukládat :wall:

tohle fakt dokáže znechutit hru...
Sandrovi bouchnul kotel a shodilo to server? :D
Nám oboum bouchl kotel :biggrin:

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 12:33 10. Dec 2011
by Silvaner01
mám poznámečku....
Nechci vynášet IC informace , takže to napíšu takhle...
Když se nějak předělávaly léčivý lektvary, tak se podařilo stáhnout vyléčený hp,
ale katíky tak trochu zůstaly, takže ted tři prostřední lektvary, který léči
cca za stejný počet hp, mají tři ruzně drahý katalyzátory...
/předpokládám že ten minimální rozdíl ve vyléčených hp, cca 5- 10 životů,
je danej rozdílným počtem skillu v léčení/
Nějak mi hlava nebere, proč pití s katalyzátorem za 600 léčí stejně jako pití
s katalyzátorem za 400 a za 200...

možná kdyby i ostatní alcháči napsali, jednak at si nestěžuju sám
a taky abych tady někoho nemystifikoval :)

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 10:53 30. Dec 2011
by sendys
Silvaner01 wrote:mám poznámečku....
Nechci vynášet IC informace , takže to napíšu takhle...
Když se nějak předělávaly léčivý lektvary, tak se podařilo stáhnout vyléčený hp,
ale katíky tak trochu zůstaly, takže ted tři prostřední lektvary, který léči
cca za stejný počet hp, mají tři ruzně drahý katalyzátory...
/předpokládám že ten minimální rozdíl ve vyléčených hp, cca 5- 10 životů,
je danej rozdílným počtem skillu v léčení/
Nějak mi hlava nebere, proč pití s katalyzátorem za 600 léčí stejně jako pití
s katalyzátorem za 400 a za 200...

možná kdyby i ostatní alcháči napsali, jednak at si nestěžuju sám
a taky abych tady někoho nemystifikoval :)
neam mto jeste ozkouseny ale mam pocit ze stim problem neni .... akorat sem slysel ze Leu uz nema stejnou silu jako kouzlo maximalniho leceni coz nechapu proč

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 19:02 30. Dec 2011
by Czech_Luthor
Tak se chci zeptat. Zas někdo šahal do alchymie, nebo co? CIM z ničeho nic trvá hrozně krátce, STE ještě kratší chvíli.

Pokud vím, CIM má chránit proti mysli (Vždy fungovala), dnes u vlkodlaků jsem kvůli tomu chcípl (CIM byla nahozená, permanentně kontrolovaná a podotýkám, že mě proti tomu v posledním týdnu VŽDY ochránila) ... Tak se chci zeptat, kdo s tím furt co dělá? popř. Proč se to nepíše na forum? Ono jako zas přijít o haldu expů neni žádná sranda.
(Zároveň chci poprosit, jestli je možné požádat o navrácení expů z dnešního úmrtí? Mám screen, kdy jsem zemřel, podotýkám při hodech na vůli při nahozené CIM)

EDIT: Takže, teď jsme zkoušeli s jachyrkou jak je to se STE.
Dříve (ještě včera) trvala 10minut, teď jsou to 2minuty. Kde je o tom něco napsané?

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 19:33 30. Dec 2011
by jachyra
Môžem to dosvedčiť .. pár sekúnd pred Falovou smrťou som ešte vyvalene kontrolovala, ktoré lektvary nám držia, lebo čo včera STE trvala tak asi 5x dlhšie, zrazu padala nenormálne skoro .. pritom OMY a OTE pekne držali (ale tiež padli len niečo neskôr)
Ako keby sa ASPOŇ povedalo o tom, že sa skracovali trvania lektvarov, dávali by sme si na to pozor, ale toto už bola trochu fakt drastická úprava.

Navrch ak 20lvl STE trvá 2 minúty, nechcem vidieť, ako dlho bude trvať, ak ho urobia nižšie lvl

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 09:55 16. Jan 2012
by Koninho87
některé lektvary se sčítají.Například sko,ote,omy a určitě to bude i u dalších.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 00:30 17. Jan 2012
by Prasokralik
vy umíráte u vlkodlaků? nechápu :D

a jinak koniho asi myslí nastakování alchymie na sebe, dá se tak nahonit např obranné číslo až na cap, není to zneužívání bugu ostatně?

i kdžy jak se ty lektavry co to umí jmenujou nevím, alchymii nepoužívám, jen když mi někdo v partě něco dá a řekne vypij, popř vypij opakovaně :)

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 00:40 17. Jan 2012
by Koninho87
Prasokralik wrote:vy umíráte u vlkodlaků? nechápu :D

a jinak koniho asi myslí nastakování alchymie na sebe, dá se tak nahonit např obranné číslo až na cap, není to zneužívání bugu ostatně?

i kdžy jak se ty lektavry co to umí jmenujou nevím, alchymii nepoužívám, jen když mi někdo v partě něco dá a řekne vypij, popř vypij opakovaně :)

Takhle sem to přesně myslel =) konečně někdo chápe jednoduchý lidi :D