Page 10 of 11

Re: Vánoce....

Posted: 11:50 24. Dec 2014
by Infra
Přeji šťastné a veselé vánoce.

Re: Vánoce....

Posted: 11:57 24. Dec 2014
by KaTo
Štědrý večer nastal, když jsem doma ...
...a na Nový rok, pustím se do... :twisted: :mrgreen: :lol: (hraní mága :lol: :lol: )

Šťastný a veselý všem závislákům!! :D

Re: Vánoce....

Posted: 12:27 24. Dec 2014
by rosnicka
Připojuji se s přáním krásných vánoc, prožijte je v klidu a pohodě stejně jako já .

písnička fakt dobrá - ode mě palec nahoru

Re: Vánoce....

Posted: 12:43 24. Dec 2014
by mandos
Tak všem šťastné a veselé a hlavně přežít svátky ve zdraví jak fyzickém tak duševním ;)

Re: Vánoce....

Posted: 13:32 24. Dec 2014
by Niareta
Takže všem přeji ŠŤASTNÉ A VESELÉ prožití vánočních svátků, plné dobré nálady, upřímných úsměvů a splněných přání :wink:

Re: Vánoce....

Posted: 14:18 24. Dec 2014
by radekdnb
Šťastné a veselé vánoce....bla bla bla....:D

Hlavně ať máte dost...pohody a klidu ;)

Re: Vánoce....

Posted: 16:53 24. Dec 2014
by karolina
A hlavně to zdraví!

Re: Vánoce....

Posted: 17:37 24. Dec 2014
by Rejty
Šťastné a veselé všem!

Re: Vánoce....

Posted: 21:41 24. Dec 2014
by kokosak
Image

Re: Vánoce....

Posted: 23:35 22. Dec 2015
by Kinkin
V ten kouzelný vánoční čas, ať přání se vyplní každému z vás. Děti i dospělí v zázraky uvěří, lásku a štěstí naleznou u dveří. Přeji vám všem, krásné prožití svátků vánočních a mnoho štěstí do nového roku 2016 ...


https://www.youtube.com/watch?v=xsgYA5nzCOM#t=51


Líbej mě, líbej mně dlouze ... jako kdyby byl dnes v noci poslední den.
Líbej mě, líbej mně dlouze ... víš, že mám strach, že tě ztratím
Líbej mě, líbej mně dlouze ... jako kdyby byl dnes v noci poslední den
Chci, abys jsi byla velmi blízko
Chci vidět sám sebe v tvých očích
Chci vidět tebe vedle sebe,
Doufám, že snad zítra ...

... že zítra mně políbíš ...
:ewink:

Re: Vánoce....

Posted: 00:55 23. Dec 2015
by Aillen
Krásné, pohodové Vánoce všem :ewink:
snow_dragon_by_ironshod.jpg

Re: Vánoce....

Posted: 10:30 23. Dec 2015
by Fryn
Hezké prožití svátků všem.

Re: Vánoce....

Posted: 10:53 23. Dec 2015
by Pajule
Též přeju/em :)
12405137_10203858061331765_137161404_o.jpg

Re: Vánoce....

Posted: 15:47 23. Dec 2015
by kokosak
Hur hur hur!

Image

Re: Vánoce....

Posted: 15:53 23. Dec 2015
by Zedral
https://www.youtube.com/watch?v=h2yUXD0WP2Y

Přeju vám, ať už je to za námi... :biggrin: