Page 10 of 11
Re: Vánoce....
Posted: 11:50 24. Dec 2014
by Infra
Přeji šťastné a veselé vánoce.
Re: Vánoce....
Posted: 11:57 24. Dec 2014
by KaTo
Štědrý večer nastal, když jsem
doma ...
...a na Nový rok, pustím se do...

(
hraní mága

)
Šťastný a veselý všem závislákům!!
Re: Vánoce....
Posted: 12:27 24. Dec 2014
by rosnicka
Připojuji se s přáním krásných vánoc, prožijte je v klidu a pohodě stejně jako já .
písnička fakt dobrá - ode mě palec nahoru
Re: Vánoce....
Posted: 12:43 24. Dec 2014
by mandos
Tak všem šťastné a veselé a hlavně přežít svátky ve zdraví jak fyzickém tak duševním

Re: Vánoce....
Posted: 13:32 24. Dec 2014
by Niareta
Takže všem přeji
ŠŤASTNÉ A VESELÉ prožití vánočních svátků, plné dobré nálady, upřímných úsměvů a splněných přání

Re: Vánoce....
Posted: 14:18 24. Dec 2014
by radekdnb
Šťastné a veselé vánoce....bla bla bla....
Hlavně ať máte dost...pohody a klidu

Re: Vánoce....
Posted: 16:53 24. Dec 2014
by karolina
A hlavně to zdraví!
Re: Vánoce....
Posted: 17:37 24. Dec 2014
by Rejty
Šťastné a veselé všem!
Re: Vánoce....
Posted: 21:41 24. Dec 2014
by kokosak
Re: Vánoce....
Posted: 23:35 22. Dec 2015
by Kinkin
V ten kouzelný vánoční čas, ať přání se vyplní každému z vás. Děti i dospělí v zázraky uvěří, lásku a štěstí naleznou u dveří. Přeji vám všem, krásné prožití svátků vánočních a mnoho štěstí do nového roku 2016 ...
https://www.youtube.com/watch?v=xsgYA5nzCOM#t=51
Líbej mě, líbej mně dlouze ... jako kdyby byl dnes v noci poslední den.
Líbej mě, líbej mně dlouze ... víš, že mám strach, že tě ztratím
Líbej mě, líbej mně dlouze ... jako kdyby byl dnes v noci poslední den
Chci, abys jsi byla velmi blízko
Chci vidět sám sebe v tvých očích
Chci vidět tebe vedle sebe,
Doufám, že snad zítra ...
... že zítra mně políbíš ... 
Re: Vánoce....
Posted: 00:55 23. Dec 2015
by Aillen
Krásné, pohodové Vánoce všem
Re: Vánoce....
Posted: 10:30 23. Dec 2015
by Fryn
Hezké prožití svátků všem.
Re: Vánoce....
Posted: 10:53 23. Dec 2015
by Pajule
Též přeju/em
Re: Vánoce....
Posted: 15:47 23. Dec 2015
by kokosak
Hur hur hur!

Re: Vánoce....
Posted: 15:53 23. Dec 2015
by Zedral