Page 10 of 21

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 12:11 12. Jul 2010
by Esuliams
Škrtněte Hunnreha a Esuliams, díky

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 12:42 12. Jul 2010
by KaTo
Rejty wrote:Ono se to samo nezaplatí... :mrgreen:
...to mi připomíná, že práce se taky sama neudělá :lol: :lol: .
Btw - *ding* zaslána platba za mě + Yohana (myslím není uveden v prvním příspěvku v seznamu, protože to je lemrouch, který neleze na forum :lol: , ale rozhodně jede a dokonce v jeho autě kromě mě, jede i jedno DM :twisted: .

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 23:03 12. Jul 2010
by jogobelo
Tak se taky připojím... :D

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 21:38 17. Jul 2010
by maku
* Maku nejede -> bude na Kypru s druhou polovičkou.

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 23:02 17. Jul 2010
by Derken-
maku wrote:* Maku nejede -> bude na Kypru s druhou polovičkou.
Tak to tě asi zabiju :D nj, co se dá dělat. Užijte si to 8)

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 13:41 18. Jul 2010
by Rejty
maku wrote:* Maku nejede -> bude na Kypru s druhou polovičkou.
To snad ne! Vezmeš ji s sebou na sraz!

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 14:02 18. Jul 2010
by sendys
*tahne makua na sraz*

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 14:19 18. Jul 2010
by efu_redo
Možná se nakonec přidám, aspon na jeden den. Uvidím.

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 14:20 18. Jul 2010
by maku
Vážně to nepůjde :( Luelle může potvrdit, že jsem se snažil. Ale o Kypru jsem nevěděl - bylo to překvapení. A snažil jsem se polovičku ukecat na přeložení termínu..ale polovička byla dost naštvaná. Lhot až příští rok nebo na jiných srazech :)

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 14:29 18. Jul 2010
by Rejty
Naštvání nějaké ,,polovičky" není nic proti tomu, když se naštve ,,celý" Rejty!!! :evil:

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 15:04 18. Jul 2010
by Luelle
hlavně jako s kým budu spát! takovou díru ve stanu!!!! bratřééééééééééééé

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 15:29 18. Jul 2010
by Rejty
Luelle wrote:hlavně jako s kým budu spát!
To si vyřešte někde mezi sebou, to na fórum nepatří!

EDIT DG: sorry za OT, ale možná když vyhlásíš konkurz... :mrgreen:

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 16:11 18. Jul 2010
by KaTo
maku wrote:...
Símtě, co řešíš? Ať si jede na Kypr sama, když není schopna pochopit, že jsou na světě důležitější věci, než se smažit u blbýho mooooře. A jestli to nerozdejchá *nasadí zasvěcený výraz* ...si holt vycvičíš jinou otro....eee...přítelkyni, jsem chtěl říct! :twisted: :twisted:
Luelle wrote:...
Luelle, ja teda nevím, co TY tady taky děláš za vlny. V koho autě se vezeš, u toho ve stanu spíš :P :P :P :P . O příslušné díry (ve stanu, of course) se už postaráme *temně se zachechtá*.
Rejty wrote:...
Vyřešeno :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 16:15 18. Jul 2010
by Luelle
až na to že Luellka má vlastní stan :D:D:D:D

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 16:18 18. Jul 2010
by de Aers
Luelle wrote:až na to že Luellka má vlastní stan :D:D:D:D
Budeš odbavena jak v letadla před nástupem do auta :D On se ten stan prej náhodou ztratí :p