Page 10 of 21
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 12:11 12. Jul 2010
by Esuliams
Škrtněte Hunnreha a Esuliams, díky
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 12:42 12. Jul 2010
by KaTo
Rejty wrote:Ono se to samo nezaplatí...

...to mi připomíná, že práce se taky sama neudělá

.
Btw - *ding* zaslána platba za mě + Yohana (myslím není uveden v prvním příspěvku v seznamu, protože to je lemrouch, který neleze na forum

, ale rozhodně jede a dokonce v jeho autě kromě mě, jede i jedno DM

.
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 23:03 12. Jul 2010
by jogobelo
Tak se taky připojím...

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 21:38 17. Jul 2010
by maku
* Maku nejede -> bude na Kypru s druhou polovičkou.
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 23:02 17. Jul 2010
by Derken-
maku wrote:* Maku nejede -> bude na Kypru s druhou polovičkou.
Tak to tě asi zabiju

nj, co se dá dělat. Užijte si to

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 13:41 18. Jul 2010
by Rejty
maku wrote:* Maku nejede -> bude na Kypru s druhou polovičkou.
To snad ne! Vezmeš ji s sebou na sraz!
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 14:02 18. Jul 2010
by sendys
*tahne makua na sraz*
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 14:19 18. Jul 2010
by efu_redo
Možná se nakonec přidám, aspon na jeden den. Uvidím.
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 14:20 18. Jul 2010
by maku
Vážně to nepůjde

Luelle může potvrdit, že jsem se snažil. Ale o Kypru jsem nevěděl - bylo to překvapení. A snažil jsem se polovičku ukecat na přeložení termínu..ale polovička byla dost naštvaná. Lhot až příští rok nebo na jiných srazech

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 14:29 18. Jul 2010
by Rejty
Naštvání nějaké ,,polovičky" není nic proti tomu, když se naštve ,,celý" Rejty!!!

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 15:04 18. Jul 2010
by Luelle
hlavně jako s kým budu spát! takovou díru ve stanu!!!! bratřééééééééééééé
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 15:29 18. Jul 2010
by Rejty
Luelle wrote:hlavně jako s kým budu spát!
To si vyřešte někde mezi sebou, to na fórum nepatří!
EDIT DG: sorry za OT, ale možná když vyhlásíš konkurz...

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 16:11 18. Jul 2010
by KaTo
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 16:15 18. Jul 2010
by Luelle
až na to že Luellka má vlastní stan

:D:D:D
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 16:18 18. Jul 2010
by de Aers
Luelle wrote:až na to že Luellka má vlastní stan

:D:D:D
Budeš odbavena jak v letadla před nástupem do auta

On se ten stan prej náhodou ztratí :p