Page 10 of 13

Re: GS

Posted: 12:19 08. Jun 2010
by efu_redo
Kdybys to četla celé, dočteš se, že výřivým útokem úmyslně zabíjet někoho v GS je špatně. :lol:

Re: GS

Posted: 12:22 08. Jun 2010
by G14
cetla sem si to cele a co sem si vsimla,tak se k tomu jeste nikdo z teamu nevyjadril,tak mi nepis jestli to je nebo neni spatne,protoze rozhodnuti jen od clenu teamu je pro me jasne, diky :wink:

Re: GS

Posted: 12:25 08. Jun 2010
by efu_redo
G14 wrote:cetla sem si to cele a co sem si vsimla,tak se k tomu jeste nikdo z teamu nevyjadril,tak mi nepis jestli to je nebo neni spatne,protoze rozhodnuti jen od clenu teamu je pro me jasne, diky :wink:
No když to bereš takhle, tak by team musel psát na úplně všechno pravidla, protože hráči neumí použít seslký rozum. To kouzlo má takový popisek a tak funguje. Snad nechceš aby se ke všemu team vyjadřoval. :mrgreen:

Edit: Může se někdo z teamu vyjádřit, zda je v pořádku honit postavu co má na sobě GS a snažit se ji zabít výřivým útokem? Když je vlastně nehmotná? :roll:

Promin G14, že rýpu, jen mi to přijde trochu za uši přitažené. Sama jistě víš, že když tě to kouzlo udělá nehmotným, nemůže tě nic srazit.

Prostě je to uchylárna, dle mého. :mrgreen:

Re: GS

Posted: 12:30 08. Jun 2010
by G14
ne vsichni se shodnem na nazorech :wink:
me tu nejde o vyjadreni teamu na vyrivy utok,kdyby me s tim nekdo sejmul v GS tak bych ani nepipla,podle tebe bych se mela ozvat.......no vidis byla bych leda sama proti sobe hehe,jo jak rikas necham si vycurane "selsky rozum" :mrgreen:
a uz me nechytej za slovo jinak to tu zaspamujeme cely grrr :twisted:

Re: GS

Posted: 12:32 08. Jun 2010
by efu_redo
G14 wrote:...
Už budu hodný, slibuju. :cry:

Re: GS

Posted: 19:13 09. Jun 2010
by -darkvision-
Pokad chcete omezovat Gs, tak to udelejte trebas tak, ze po tom co clovek vypadne z Gska (hodi nejaky kouzlo, zautoci, nebo mu to vyprcha), tak dalsi bude moci zakouzlit trebas za real 5minut.
Ale nechte, prosím trvání kouzla tak, jak je nastaveno nyní. Děkuji.

Re: GS

Posted: 06:12 10. Jun 2010
by -RoF-
-darkvision- wrote:Pokad chcete omezovat Gs, tak to udelejte trebas tak, ze po tom co clovek vypadne z Gska (hodi nejaky kouzlo, zautoci, nebo mu to vyprcha), tak dalsi bude moci zakouzlit trebas za real 5minut.
Ale nechte, prosím trvání kouzla tak, jak je nastaveno nyní. Děkuji.
Joo tohle je dobrá věc, je to tak i na démoně.

Nehrozí pak že mág z útočiště hodí prst smrti a opět se skryje do útočiště že? :roll:

Re: GS

Posted: 09:34 10. Jun 2010
by KaTo
-RoF- wrote:...mág z útočiště hodí prst smrti a opět se skryje do útočiště že? :roll:
Jojo, hodí ho z Invisky a skryje se do Útočiště :lol: :lol: .

Re: GS

Posted: 10:52 10. Jun 2010
by -RoF-
KaTo wrote:
-RoF- wrote:...mág z útočiště hodí prst smrti a opět se skryje do útočiště že? :roll:
Jojo, hodí ho z Invisky a skryje se do Útočiště :lol: :lol: .
Taky možnost, ale v invisce ho můžeš aspon vidět.

Re: GS

Posted: 11:05 10. Jun 2010
by -darkvision-
Si vem KaTo, kdyz se necha delka GSka a zmeni se to, ze to smis zacastit az 5real minut po vyprseni posledniho, zbejva tu mnoho moznosti pak:

a) Mág je v Gsku, dostane se do Pvp potyčky, co pak? Pak má jako moznost invis (ten mu ale prohlednou) nebo TimeStop, ale co kdyz tam neni sam a ma sve druhy, necha je umrit?
b) Mág je v invisu (hrozí nebezpecí ze ho kdykoliv, kdokoliv odhali pres Tsko, nemluve trebas o SD s Tskem, to pak mág ani netusí) a dostane se do Pvp poticky, muze castit dalsi invisy aby se schoval, ale sance ze nikdo z oponentu nebude mit Tsko je téměř nulová. Hodí si GS? Oukej, ale co pak, nebude moci zas zautocit, jinak mu to padne.

A tak dále a tak dále. Už pak zbývá jen na rozhodnutí hráče jak bude reagovat ...

Re: GS

Posted: 11:35 10. Jun 2010
by efu_redo
To co navrhuješ ty darku, není žádné omezení. To je jako na dálnici omezit rychlost ze 130 na 129.

Prostě bych jednoduše udělal hlasování a DM ať si to sami přeberou.

Re: GS

Posted: 13:07 10. Jun 2010
by -darkvision-
Zda se mi ze mága nehrajes, jinak bys takhle nereagoval. A to si pis, ze to je sek sakra omezeni, zazil jsem to na jinem serveru a tech 5real minut dela svych.
Ty tu mluvíš jak se ti to zdá, já tu mluvím ze zkusenosti, co jsem zazil nekde jinde uz.

Re: GS

Posted: 13:41 10. Jun 2010
by efu_redo
-darkvision- wrote:Zda se mi ze mága nehrajes, jinak bys takhle nereagoval. A to si pis, ze to je sek sakra omezeni, zazil jsem to na jinem serveru a tech 5real minut dela svych.
Ty tu mluvíš jak se ti to zdá, já tu mluvím ze zkusenosti, co jsem zazil nekde jinde uz.
Psal jsem ti to vedle. Já mága hrál a hrával jsem i klerdy. Mluvím ze zkušenností. Nemá smysl se o tom dál dohadovat. Já k tomu řekl dost. Možná až příliš. :mrgreen:

Re: GS

Posted: 14:48 10. Jun 2010
by Istvan
to -darkvision- : souhlasim s Tebou (i kdyz nerad :wink: ), tohle bych bral jako primerene oslabeni.

Re: GS

Posted: 19:54 11. Jun 2010
by Modrovousice
Souhlas s darkem. GS je pro mě jediná volba jak se Earania může nějak schovat. Nejsem totiž takový ten klamný putovní klerik. Zruší se úplně a jak to bude IC Earania brát? :D že se bouchla o futra do hlavy? Neee jasný, ale připraví mě to o možnost se nějak bránit (i útěk je obrana), Eara totiž ale vůbec neunese plátovku a pavézu aby měla über OC a nějak to vykryla a hodila implozy... no co.... můj názor. GS je má jediná ochrana před gardistama a drowama a lovcema odměn... bez něj zkejsnu v Isilu, protože se budu o svou chuděrku Earu bát.... šak ještě nikdy neumřela (jednou jí porazil jeden hráč, ale pak mě vzkřísil a jinak to byli akorát souboje v aréně).