Page 10 of 77

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 00:14 25. Jan 2012
by -darkvision-
Ja nepochopil jak preskocit medveda, tak sem to vypl :/

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 00:23 25. Jan 2012
by Prasokralik
Tak.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 00:26 25. Jan 2012
by J.F.Payne
Tak to je hustý. Nevěřil bych, že budu znát někoho, kdo dohrál 300 miles to Pigsland :))

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 07:38 25. Jan 2012
by kokosak
Znáš minimálně dva ;) Ono je to jednoduchý, ale musíte nakoupit upgrady a používat je.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:28 25. Jan 2012
by J.F.Payne
http://www.webgames.cz/murloc/1692-0/

Geniální RPG ze starý šoly :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:35 25. Jan 2012
by Prasokralik
Dvojka je lepší. Jednička má vcelku k ničemu systém levelování, protože příšery si zlepšují životy podle levelu murlocka. Tzn. ať se postavička vyprofiluje jakkoliv, boje jsou pořád stejně zdlouhavé, nebo spíš čím dál nudnější a delší.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:05 25. Jan 2012
by Nalkanar
Mass Effect 3 - nový trailer .. aspoň myslím, že nový

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 14:10 26. Jan 2012
by G-ladiator
Čistě ME3 trailer je to opravdu nejnovější, ale nové záběry (a drobné spoilery) jsou na gametrailers: Episoda s ME3 a představení Jamese Vegy

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 11:45 27. Jan 2012
by Molly23
http://www.tosstheturtlegame.com/

Takovéhle hry mám také rád... trošku brutality :D

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 14:17 28. Jan 2012
by G-ladiator

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:23 29. Jan 2012
by Prasokralik
Gauntlet

Kam se na to hrabou nějaká běžící prasátka. Bonusové kolo jeo bzvlášť návykové.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 11:47 30. Jan 2012
by -RoF-
O víkendu mě chytlo vcelku tohle http://worldoftanks.com/ Je to zábavné.

S prvním Německým tankem jsem jel 20km v hodině a v očích smrt :D. Jsem si říkal, jestli to jako má někde dojet tak usnu. :) Ale pak jsem koupil lepší a už to jede.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 12:56 30. Jan 2012
by Bahnak
Příjemná strategická oddychovka v ještě příjemněji laděné malované grafice.
http://armorgames.com/play/12141/kingdom-rush

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 14:54 30. Jan 2012
by Fryn
-RoF- wrote:O víkendu mě chytlo vcelku tohle http://worldoftanks.com/ Je to zábavné.

S prvním Německým tankem jsem jel 20km v hodině a v očích smrt :D. Jsem si říkal, jestli to jako má někde dojet tak usnu. :) Ale pak jsem koupil lepší a už to jede.
Pod jakým accountem hraješ ? Já mám teď nejnižší tank z třetí třídy, tak bysme třeba někdy mohli zahrát společně v četě.
Nj, začátky jsou perné, co bys taky ale od tanků jako Leichtraktor, MS-1 (T-18) nebo Renault FT-17 čekal :) .

Jinak se nám objevil nový trailer na Aliens: Colonial Marines.
http://www.youtube.com/watch?v=EfOOOAN9e9w

Opravdu hezký, jen to "datum" co jsem viděl na konci mě celkem nakrklo. Měl jsem dojem, že to má vyjít už teď na jaře a oni to zase posunou :wall: .

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:31 31. Jan 2012
by G-ladiator