rosnicka wrote:ja ho pouzivam, ale problem je v tom ze najdes napsane to ze muzes u ohniste se vyspat, coz se bere jako bezpecne misto, ale nikde neni ze to neni bezpecne v noci. a nerikej ze se to nebude hodit nekomu uplne novemu?
Kontext všeho je důležitý. Ohniště jako bezpečné místo = okecávka toho, že nemůžeš prostě ležet kdekoliv v listí s postavou a prostě spát - je třeba k tomu "bezpečné" místo.
Bezpečné v obecném slova smyslu říká, že pokud nejsi ve správných lokacích ve správný čas, tak tě nic nechrání před jakýmkoliv napadením.
Oheň je bezpečné místo - proti zimě. Když hoří oheň, postava neprochladá a může spát.
...pokud teda někdo nesešle ledovou bouři...
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM. *********************************************** Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Co se z RP hlediska stane v lokaci bez PvP, kdyby někdo násilí hvězdičkoval (svázání, odnos, jiné horší věci)? Bych řekl, že by ho ta socha tam spálila na popel ne?
Taky jsem tu lokaci tak chápal. Tak jako Podtemno má debuffy pro povrchňany (díky "kletbě" bohů). Tak jsem Eraninu zahradu bral že má debuff zakazující násilí (díky "kouzlu" čarodějky). Same way.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder) Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3) Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2) Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ) Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Hehe, mi (podívá se na jistou osobu) připomělo vždycky ten opadávající strom v prince of persia, kdy sem dělal všechno možný, jen né zachránit tu princeznu
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Taky jsem tu lokaci tak chápal. Tak jako Podtemno má debuffy pro povrchňany (díky "kletbě" bohů). Tak jsem Eraninu zahradu bral že má debuff zakazující násilí (díky "kouzlu" čarodějky). Same way.
Počkej až se tam jednou potká povrchnan a podtemnan .. To bude něco.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar Anirrinths Zau'ndar Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Taky jsem tu lokaci tak chápal. Tak jako Podtemno má debuffy pro povrchňany (díky "kletbě" bohů). Tak jsem Eraninu zahradu bral že má debuff zakazující násilí (díky "kouzlu" čarodějky). Same way.
Počkej až se tam jednou potká povrchnan a podtemnan .. To bude něco.
vytvořej zebroida jo?
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo Pain is temporary. Victory is forever.
Tak teoreticky jde bojovat i v NOPvP ne? Možná stačí vyvolat balora nebo tak.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*