Page 10 of 67

Re: League of Legends

Posted: 00:16 14. Jan 2012
by Nalkanar

Re: League of Legends

Posted: 18:42 20. Jan 2012
by Nalkanar
Tak jsem nainstaloval, naaktualizoval... Dominion je celkem prdel, hraní proti botům je pořád pohodička. Shyvana je docela zajímavý champ, jsem jí koupil, uvidím co z ní vymlátím (jen už nemám moc IP na dobré runy) :mrgreen:

Re: League of Legends

Posted: 18:44 20. Jan 2012
by Prasokralik
Shyvana hodně profituje z attack speed, jen tip ;) a na runy se vykašli, mají cenu až od levelu 20 tier 3

Re: League of Legends

Posted: 19:03 20. Jan 2012
by Nalkanar
Králíku... jsem lvl 30... jen právě už nemám IPčka na ty tier 3 runy ;)

Re: League of Legends

Posted: 19:25 20. Jan 2012
by Prasokralik
jo ty furt hraješ trapně u amíků jo? jen počkej až jim projde sopa tě zabanujou

Re: League of Legends

Posted: 19:26 20. Jan 2012
by Nalkanar
:mrgreen: a v ten moment se na LoLko vyseru :lol:

Re: League of Legends

Posted: 12:56 27. Feb 2012
by Prasokralik
*slintá*

Re: League of Legends

Posted: 02:53 17. Mar 2012
by Nalkanar
Image

Re: League of Legends

Posted: 07:41 17. Mar 2012
by Prasokralik
Ty jsi vůl :D :D

Re: League of Legends

Posted: 11:30 11. Apr 2012
by Nalkanar
Jinak jsem začal trošku hrát na EU West... ale ... tragédie ti hráči. Zatím hraju jen proti botům, abych nabral lvly, ale když vidím jak to ty lidi lamí, tak se bojím brekotu na PvP hrách. Nemluvě o faktu, že jako lvl 1 bez run, jsem to kosil podstatně líp, než tým, kde si každý honil ego, že má lvl 17, 20, a výše. :lol:

Re: League of Legends

Posted: 17:13 11. Apr 2012
by Prasokralik
jsme eu east.... ale jen do toho, ty si vždycky najdeš nějakou výmluvu, abych tě nemohl vypráskat v custom game co?

Re: League of Legends

Posted: 17:35 11. Apr 2012
by Nalkanar
Já nešel taky za tebou, ale kamoši hrajou na Westu. Na tebe dlabu :lol:

Re: League of Legends

Posted: 17:42 11. Apr 2012
by KaTo
To je výzva prasokraliku se přelognout :twisted: :P :lol: :lol: !

Re: League of Legends

Posted: 17:53 11. Apr 2012
by Prasokralik
mám na eastu závazky, nemůžu

Re: League of Legends

Posted: 18:39 12. Apr 2012
by Nalkanar
Prasokralik wrote:mám na eastu závazky, nemůžu
Udělám ti radost, kryso... kamarád je takový pablb, že si spletl servery, takže se nakonec na eastu ukážu. Ale jestli tam jsou takové lamy jak na westu, tak se vracím do ameriky! :lol: