Page 10 of 25
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 10:53 18. Jul 2011
by Shaman88
Takže je tam nějaká střecha jo? protože jsem tu někde četl že se tam něco bouralo.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 10:54 18. Jul 2011
by kucik
Nejbližší střecha je v nejbližší vesnici. Alternativy nutno dovézt.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 10:55 18. Jul 2011
by Shaman88
Takže pokud bude pršet bude krize

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 11:02 18. Jul 2011
by kucik
Zkusim se poptat, jestli by někdo nepůjčil velkej stan. + Bych musel někomu sebrat auto s vlekem.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 11:06 18. Jul 2011
by Bahnak
Původně jsem chtěl vzít svůj "dobovej", ale popravdě ho nemám jak dostat z Opavy, to by musel jet někdo z Opavy dodávkou + je s tím práce a práce, je to těžký a neskladný. Na svatbě co byla teď o víkendu jsem mluvil s Loaderem, a nikdo se mu z okolí Opava/Ostrava neozývá? To tam budu jedinej Slezák???
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 11:10 18. Jul 2011
by Shaman88
Já jsem od Opavy.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 11:23 18. Jul 2011
by Rejty
Když bude pršet, tak budeme mokrý...
Býval tam srub, ale už je zbořenej.
Možnosti jsou:
1) Postavit provizorní přístřešek - lana a plachty mám, jen to znamená nařezat dřevo, udělat konstrukci z klád atd.
2) Sehnat nějaký velký stan - ten bych možná sehnal, ale nemám ho jak odvézt.
3) Vedle na louce je srub, ten oddíl už jsem tam dlouho neviděl, srub už chátrá, včera jsem tam byl a louka nebyla vysekaná, takže se zřejmě rozpadli nebo jezdí jinam. Takže kdyby bylo / mělo být hnusně, můžeme se přesunout tam.
4) Riskovat počasí a doufat, že pršet nebude.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 15:52 18. Jul 2011
by Thuereg
kucik wrote:Tak budem nuceni ........ chlastat.
To si nechám líbit

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 15:56 18. Jul 2011
by -darkvision-
kucik wrote:Zkusim se poptat, jestli by někdo nepůjčil velkej stan. + Bych musel někomu sebrat auto s vlekem.
Zatím to není stoprocentní, ale pokad budu mít dodávku. Tak budu mít ještě jeden flek na osobu (odjezd v pátek v 8ráno z prahy) .
Ale myslim ze by asi nebyl pak tak velkej problem tam nacpat ten stan (nemam vubec predstavu jak je velkej).
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 16:04 18. Jul 2011
by kucik
Nakonec tak na 70% si půjčim plaťák, auto s vlekem a Rejty dodá stan.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 21:41 18. Jul 2011
by -darkvision-
Tímto uzavírám tedy naší evilskou dodávku ..
Já, derken, radim, taokan, durduin, firefox ..
Očekávejte nás v pátek dopoledne.
Zavazadlový prostor ( 2,6 x 1,8 x necely 2,0 )
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 10:46 19. Jul 2011
by Rejty
Pokud by snad ještě někdo neměl připravené zbraně nebo kostým na sraz, tak zde je několik návodů:
Zbroje a helmy:
http://dzano.blog.cz/
Kostýmy a střihy:
http://www.kostym.cz/
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 15:54 19. Jul 2011
by Thuereg
Hoj... hele je tu teda na ten pátek ještě někdo kdo bude mít fleka v autě? já tgo ještě nevim jistě, ale možná bych mohl mít v pátek volno tak bych moh jet už ráno.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 23:59 19. Jul 2011
by Bahnak
Místo v autě budu asi mít, ale zatím to vypadá že pojedu dříve než v pátek, ideálně bych chtěl dorazit už ve čtvrtek, možná i ve středu.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 14:45 20. Jul 2011
by -darkvision-
Pane Mistře Rejty, ode mě Vám prašule ještě nepřišly?
*čekuje kdy bude konečně modře zabarven*