Page 10 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:31 20. Aug 2011
by J.F.Payne
Jakože dneska? Žeby vyprošťovák...?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:32 20. Aug 2011
by Braenn
eeh my máme rodinnou oslavu (té méně oblíbené části rodiny, takže žádný velký haló), ale tak na sedmičku by to možná šlo ...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:34 20. Aug 2011
by Braenn
..tedy... Vyšák? od.. ?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:01 20. Aug 2011
by Molly23
šermíř Vilém (aka Mišák) se dostaví. Dáme si čestný souboj? Třeba v ukecanosti... :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:05 20. Aug 2011
by Braenn
Budeš mít zdatný protivníky :P

A co teprve když jde o souboj v pití! Temná strana síly se totiž ukázala jako pěkný másla....

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:57 20. Aug 2011
by kokosak
Mno uvidim. Tak 50% se ukážu.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:01 20. Aug 2011
by OneIceOne
možná

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:53 20. Aug 2011
by Bahnak
To je samé "možná, asi, na 50%"... to tam budu sám... kašlu na to jdu do kina.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:55 20. Aug 2011
by kokosak
Tak pěkný pokoukání. Já měnim "možná" na "určitě".

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:02 20. Aug 2011
by Miell
Chjo.. je to z ruky a mumino je po očkování.. nechcete si někdy zajet na pivko na Kladno? Hospůdku se zahrádkou tu máme taky :wink:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:07 20. Aug 2011
by Bahnak
OK, jeden "určitě" znamená ž vyrážím na vyšák.
Budu tam tak kolem 18:00
Snad se poznáme...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:10 20. Aug 2011
by kokosak
Šmankote, já chtěl dorazit na sedmou! No... hm... hmmm co s váma :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:12 20. Aug 2011
by Práček
pytle a já musím na Ruzyn :( tak snad příště

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:12 20. Aug 2011
by J.F.Payne
Já dorazím kolem osmý.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:14 20. Aug 2011
by Bahnak
Tak na sedmou... Co na ruzyni praku? Dyt odtamad ted budu vyrážet.