Page 10 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 18:18 29. Aug 2011
by G-ladiator
de Aers wrote:Ty jo, tady aby se fasovali kapesníčky před lognutím do hry :roll: neuvěřitelný, ale člověk se aspoň pobaví 8)
Řekl bych, že většina populace tohoto fora neví, o čem mluvíš. Pokud ti něco vadí, buď přesnější, ať se to dá řešit.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 18:21 29. Aug 2011
by de Aers
G-ladiator wrote:
de Aers wrote:Ty jo, tady aby se fasovali kapesníčky před lognutím do hry :roll: neuvěřitelný, ale člověk se aspoň pobaví 8)
Řekl bych, že většina populace tohoto fora neví, o čem mluvíš. Pokud ti něco vadí, buď přesnější, ať se to dá řešit.
pardon :) já se vám jen smál :)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 18:43 29. Aug 2011
by Narsith
Je to fuk...stejnak končim,aspoň na nejakej čas.Potřebuji odpočinek od toho všeho tady.Tak to prosim už neřešte

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 18:51 29. Aug 2011
by Pajule
proč mi to přijde jako krávovina? pokud vim tak bossové se dokážou nabostit i bez toho aby tam byl DM ne? a bóže dyť je to jen hra :roll:

jinak na shledanou a hodně štěstí *mává kapesníčkem*

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 19:23 29. Aug 2011
by černý vlk
Narsith wrote:... Prostě když je dana nejaka vyhoda tak by měla byt využivana a ne hrače za ni trestat.Když už jste tady nakousli i tohle. Jako proč bych nemohl ovladnout Rakasu a vybit s nim ostani.Přeci je mnou ovladan,mě posloucha a je jedno že to jsou jeho rodni druhove. Stava se i v realnem životě že někdo ovladne jedince určite komunity,zfanatizuje ho a pak z bombou na tělě pošle proti svym soukmenovcum.Prostě tuhle logiku trestu za využiti nejake vyhody dane povolanim nechapu.
Rakša se dala ovládat, ano..ale pak nějaký magor s ní projížděl prahvozd moc často a moc jednoduše a proto se to muselo zatrhnout

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 20:13 29. Aug 2011
by Braenn
Trochu z jiného soudku - ne že by mi to trhalo žíly - ale trochu mě iritují NPC kněží, paladini a podobní v chrámu, co pobíhají s tasenou čepelí :D

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 07:19 30. Aug 2011
by Sorrow
Tak oni jsou normálně beze zbraně ale stačí aby v lokaci někdo zameditoval nebo něco vykouzlil a už jsou v pozoru.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 16:10 30. Aug 2011
by innfra
farma na vlčí stezce do doubkova, která hoří už asi 10let :? Nemohla by už konečně schořet? :lol:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:49 30. Aug 2011
by Maya
Ne, pravidelně si tam peču marshmalow :) :twisted:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:19 09. Sep 2011
by rosnicka
ja teda nevim jestli to sem patri...ale kdyz koncim tak jdu domu - bydlim v Ivory v najemnim dome, pak prijdu prihlasim se a moje postava je sice v Ivory ale na hrbitove.. posledne stala hned za prechodem z karathske cesty a dneska pred branou.. jak je to mozne? ze by byla namesicna a misto spani chodila ven?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:59 09. Sep 2011
by -RoF-
rosnicka wrote:ja teda nevim jestli to sem patri...ale kdyz koncim tak jdu domu - bydlim v Ivory v najemnim dome, pak prijdu prihlasim se a moje postava je sice v Ivory ale na hrbitove.. posledne stala hned za prechodem z karathske cesty a dneska pred branou.. jak je to mozne? ze by byla namesicna a misto spani chodila ven?
To je protože se pozice postavy ukládá až po nějaké době. Takže si holt systém zapamtoval tvou pozici před ivory a ne u tebe v bytě.

Stačí předím ež odlogneš napsat /pc soul a nebo /pc duše, sice se to otevře možnost jestli chceš meditovat nebo další různé nastavení, ale to zkuše a pak odlogni. Pak si hra zapamtuje přesnější pozici tvé postavy.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:11 09. Sep 2011
by Nalkanar
Já z toho důvodu radši dávám duši dvakrát po sobě :lol:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:28 09. Sep 2011
by DenGrasse
To obvykle pomáhá. Pro jistotu ještě mezi tí nechávám pauzu, např. minutu.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:24 10. Sep 2011
by -darkvision-
Nalkanar wrote:Já z toho důvodu radši dávám duši dvakrát po sobě :lol:
Tak tak, dvakrát po sobě a nemám s tím problémy. Tedy pokad nejsem v tunelu že :lol:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 21:54 10. Sep 2011
by GeForce
Docela mi vadí ,že pomocí lopaty nejde zakopat jakakoliv kravovina v přírodě... :wall: