Page 10 of 48
Re: Par dotazu novacka
Posted: 15:03 18. Mar 2012
by Miell
xxxMajkyxxx wrote:Barbar321 wrote:Dá se nějakým způsobem vypnou zobrazování OOC zpráv nad hlavou postavy?
Nechapu.....a jsem zvedavej co tim myslis

Svoje OOC zprávy, tedy telly vidíš jen ty sám.. druzí je nevidí

Re: Par dotazu novacka
Posted: 15:07 18. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Miell wrote:xxxMajkyxxx wrote:Barbar321 wrote:Dá se nějakým způsobem vypnou zobrazování OOC zpráv nad hlavou postavy?
Nechapu.....a jsem zvedavej co tim myslis

Svoje OOC zprávy, tedy telly vidíš jen ty sám.. druzí je nevidí

Fiha....zajimavej dotaz.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 09:13 19. Mar 2012
by Barbar321
Miell wrote:xxxMajkyxxx wrote:Barbar321 wrote:Dá se nějakým způsobem vypnou zobrazování OOC zpráv nad hlavou postavy?
Nechapu.....a jsem zvedavej co tim myslis

Svoje OOC zprávy, tedy telly vidíš jen ty sám.. druzí je nevidí

Díky. Připadalo mi, že i já vidím OOC zprávy ostatních. Možná to jen napsali špatně.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 09:14 19. Mar 2012
by Barbar321
Potřeboval bych ještě jednu radu. Zkouším tesařinu, mám luk bez tětivy+tětivu, ale nedaří se mi je nijak spojit (stejně tak štít a hřeby). V návodu píšou, že musíme mít takto připravený luk a pak už stačí jen spojit. Jenže mě se to nedaří. Zkoušel jsem ho tam dát znova, zkoušel jsem to vyrábět společně (latě+tětivu) i jsem zkoušel oběhnout i ostatní stanoviště. Neříkám, že to nejde, ale bohužel se mi nepovedlo přijít na to jak.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 09:23 19. Mar 2012
by Bruciacullo
Nejsem crafter tak ti to asi neřeknu přesně ale tuším žeje tam třeba dát rozdělaný luk, kov na zdobení(jeslti už se tam teda nedává předtím) a tětivu...
a pak to všechno zamícháme přidáme špetku soli a uvařili jsme svůj první luk! ale pokud nemáte tětivu dejte tam něco podobnnýho.. třeba pavučinu! no a pokud nemáte ani kov? ozdobte to třeba marcipánem no... vaříme přece luky pro lidi a né pro snoby!

Re: Par dotazu novacka
Posted: 09:25 19. Mar 2012
by D_E_K_A
Mno..., nejlepší bude optat se přímo IC nějakého hráče v dílnách, třeba se v tom někdo vyzná a poradí ti.

Já osobně jsem tohle řemeslo ještě nezkoušel, takže bych ti tady ani moc neporadil. Jinak bych ti doporučil s řemesly počkat, až získáš větší obnosy peněz a i u postavy vyšší level, pro snadnější získání lepších surovin na výrobu. Řemesla jsou potom víc finančně náročné.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 12:41 19. Mar 2012
by davidsoft
Barbar321 wrote:Dá se nějakým způsobem vypnou zobrazování OOC zpráv nad hlavou postavy?
Lze vypnout zobrazování všech zpráv nad hlavou postavy: Nastavení -> Nastavení hry -> Nastavení zpětné vazby a nastavit
Mód bublin textu na na
Vypnuto. Vypne se tím i zobrazování jmen bytostí a umístitelných objektů vůbec, ta pak lze zjistit funkcí
Prozkoumat spolu s popisem.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 12:42 19. Mar 2012
by Barbar321
D_E_K_A wrote:Mno..., nejlepší bude optat se přímo IC nějakého hráče v dílnách, třeba se v tom někdo vyzná a poradí ti.

Já osobně jsem tohle řemeslo ještě nezkoušel, takže bych ti tady ani moc neporadil. Jinak bych ti doporučil s řemesly počkat, až získáš větší obnosy peněz a i u postavy vyšší level, pro snadnější získání lepších surovin na výrobu. Řemesla jsou potom víc finančně náročné.
Tak já toto konkrétně neberu za IC informaci, protože jsem postupoval dle návodu (aspoň teda myslím). Je možné, že to železo jsem považoval za hřeby ke štítu (teď si to nemůžu zkontrolovat).
Jinak v tom čekání máš pravdu, ale na druhou stranu trénovat se musí od začátku s nekvalitními a snadno dostupnými surovinami, aby jsem dokázal zpracovat kvalitnější, až se k nim dostanu, ne?
Re: Par dotazu novacka
Posted: 12:47 19. Mar 2012
by Barbar321
Bruciacullo wrote:Nejsem crafter tak ti to asi neřeknu přesně ale tuším žeje tam třeba dát rozdělaný luk, kov na zdobení(jeslti už se tam teda nedává předtím) a tětivu...
a pak to všechno zamícháme přidáme špetku soli a uvařili jsme svůj první luk! ale pokud nemáte tětivu dejte tam něco podobnnýho.. třeba pavučinu! no a pokud nemáte ani kov? ozdobte to třeba marcipánem no... vaříme přece luky pro lidi a né pro snoby!

...i tak děkuju za radu
Re: Par dotazu novacka
Posted: 03:34 20. Mar 2012
by Bahnak
Hm, máš tedy luk (craftem zhotovený z dřevěné latě) + tětivu (koupenou od správce) a nejde to zkompletovat?
Píše to něco?
Truhlárnu jsem už nějakej ten pátek nedělal, ale není ještě třeba k zhotovení výrobku prut kovu?
Tuším že je to tak napsáno i v těch návodech co jsou u správce...
Re: Par dotazu novacka
Posted: 10:47 20. Mar 2012
by Caehan
Jo, je zapotřebí tam dát i prut kovu...
EDIT: No, rovnou se zeptám - když si koupím dražšího koně, získám tím jenom lepší barvu, nebo ta věc i běhá rychleji/vydrží víc?
Re: Par dotazu novacka
Posted: 12:26 20. Mar 2012
by Krysak
Poník je pro velké rasy pomalejší myslím. Gnom a hobit na nich litají normálne. Muj subjektivní pocit.
Jinak kůň je luxus pro zbohatlíky, běhej

Re: Par dotazu novacka
Posted: 14:28 20. Mar 2012
by Bahnak
Poník i kůň běhají stejnou rychlostí ať už stojí jakoukoliv částku - jde jen o vzhled.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 15:13 20. Mar 2012
by Krysak
Bahnak wrote:Poník i kůň běhají stejnou rychlostí ať už stojí jakoukoliv částku - jde jen o vzhled.
jezdil jsem s jednou ze svých postav na poníkovi..... Vsichni na koních mi ujížděli. Malá rasa na ponym litala rychleji..... fakt si myslím, že je tam rozdíl.....
Re: Par dotazu novacka
Posted: 18:09 20. Mar 2012
by J.F.Payne
Jestli měli ti ostatní levely barbara nebo monka, nebo se nakouzlili rychlostí, tak je to možné...