Page 10 of 14

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 17:01 16. Nov 2011
by kokosak
-darkvision- wrote:
Tedy jako já snad pojedu s Kokosakem, plně doufám že se z toho vyléčí ... i když, on možná bude mít to zkoušení nějaký hry ..
..no kdybych jel vlakem, tak to trvá hodinu a čtyřicet minut, ne jen hodinu :P .. ale kuciku, v našich vlacích ti zima nebude :)
S Kokosem to vypadá nadějně. A i pokud bude náhodou beta tenhle víkend (jakože pochybuju), stejně se od ní utrhne minimálně na ten jeden večer :)

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 01:08 17. Nov 2011
by Rejty
Derken- wrote:Jak daleko je čajka od nádráží? Já bych jel asi tim 12:10, at tam jsme tak nějak akorát a Shaman nečeká 2 hodiny na další vlak. Co vy na to vláčkaři?
Od vlakáče je to cca. 5 minut pěšky a 5 minut tramvají.

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 13:42 17. Nov 2011
by Bahnak
Hm, tak počítám na prstech a vychází mi že na vlak nás není dost a autem to vychází na prachy lépe a vlakem to trvá skoro dvě hodiny.
Takže jak tedy? Platí osazení aut?
Nebo pojedeme vlakem?
Nejvyšší čas se rozhodnout ať to nehrotíme zítra nebo na poslední chvíli.

Foxik chtěl vlakem? Jak ten Shaman? Derk a Dark? A co Jan Tleskač?

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 13:50 17. Nov 2011
by Derken-
Já jedu vlakem s Shamanem každopádně, at nejede sám a navíc má nějakou výhodnou jízdenku pro dva či co. Nemám kdo by mě odvezl autem totiž 8) Snad ho stihnu ještě na icq dnes, včera to nějak nevyšlo.

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 13:53 17. Nov 2011
by Molly23
Mě je to jedno, vlak či auto, preferuji ale auto (cena), vlak mě nezabije (lépe se kecá). Ale hodilo by se vědět tedy co! Já se podřídím. Vlak, kdy a odkud, auto to samé. Auto ale musí určit řidič, tedy v mém případě Kucik, a sraz by mohl být v případě auta někde... hmm... Navrhuji McDonalds v Řepých :), vzhledem k tomu, že zbytek pasažérstva žije v blízkém okolí, ani to není daleko od Plzeňské dálnice.

tady je mapka:
http://maps.google.cz/maps?hl=cs&gs_upl ... d=0CAcQ_BI

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 13:58 17. Nov 2011
by -darkvision-
Já bahnáčku jedu s kokosákem.
Jsem v jobu do tří, ve čtyři mě nabere na zličíně a směr Plzeň.

Pokad plánuje návrat téhož dne, tak to vychází, že v neděli pojedu vlakem back home Prague.

PS. Shaman bude taky určitě chtít přespat v klubovně :wink:

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 14:23 17. Nov 2011
by Firefox_
Já pojedu taky vlakem určitě, akorát si ještě musím sehnat lístek. Jede někdo nakonec večer do Prahy s volným místem, nebo si budu muset zařídít nějakou jinou dopravu?

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 22:32 17. Nov 2011
by Braenn
Tak jsem byla ukecána na auto - tedy pro autem s Kucikem jedoucí - jedeme ze Zličína, čas bude upřesněn.

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 00:20 18. Nov 2011
by kokosak
Čas Kokomobilu je 16:00, místo odjezdu Zličín, spooousta místa.

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 13:51 18. Nov 2011
by Rejty
Kdo dorazí do čajovny? Bere někdo foťák?

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 13:53 18. Nov 2011
by Molly23
fotákem nedisponuji ted a navíc nevím kdy vlastně odjíždíme z prahy ještě :D

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 14:30 18. Nov 2011
by Braenn
Foťák beru. Do čajovny dorazíme také, asi? o něco později, kdy bude upřesněno co nevidět *kouká po Kucikovi*.

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 14:46 18. Nov 2011
by kucik
My muzes v zasade kdykoliv po obede. Zalezi jak to stihate vy.

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 15:14 18. Nov 2011
by Braenn
Kdykoli od dvanácti výše.

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 15:51 18. Nov 2011
by Práček
A přivezte mi z té Plzně něco! :var_49: