Page 10 of 17
Re: SWTOR
Posted: 15:59 17. Sep 2012
by KaTo
Přeskakovat nejde. I když jsem zaslechl zvěsti, že pokud se nenaplní servery po "free"čknutí SW, tak se bude spojovat.
Já nehraju (momentálně) bo nemám aktivní konto

, jinak jsem na Tomb of Free Nada za tu Jedinou Správnou stranu (rozuměj za Sithy).
Re: SWTOR
Posted: 16:23 17. Sep 2012
by kokosak
Ten samý server. Co nám sloučili servry, tak tam sou skoro všichni

Re: SWTOR
Posted: 22:57 17. Sep 2012
by Molly23
Tak kdyby jste si chtěli ve stworu popovídat tak zkuste najít agentku Vilmawien

...
Re: SWTOR
Posted: 04:19 18. Sep 2012
by kokosak
Imperial agent is the best pony!
http://bouxn.deviantart.com/art/Imperia ... -287877466
Kchůl imperiální uniformu sem schopnej vykraftit, ale tuším je na ní minimum lvl 24.
Re: SWTOR
Posted: 14:38 18. Sep 2012
by Molly23
Specka odstřelovače

... a teda je to pěkná mrcha!
Re: SWTOR
Posted: 14:56 18. Sep 2012
by Prasokralik
Molly23 wrote:... a teda je to pěkná mrcha!
nic novýho ne?
Re: SWTOR
Posted: 15:25 18. Sep 2012
by Molly23
Prasokralik wrote:Molly23 wrote:... a teda je to pěkná mrcha!
nic novýho ne?
No jsou jiný, to víš, trochu se vypracovala za ta léta než Thalii našlo impérium a zrekrutovalo ji.
Re: SWTOR
Posted: 16:57 18. Sep 2012
by Nalkanar
Takže je to zase chlap?

Re: SWTOR
Posted: 12:40 19. Sep 2012
by Molly23
Tak jsem už lvl 13 a hodil by se mi parták na nějakej ten heroic

Re: SWTOR
Posted: 12:42 19. Sep 2012
by Nalkanar
Kdy budeš ve hře? Zastavil bych se. Tedy jestli jsi na Tomb of Freedom Nadd.
Re: SWTOR
Posted: 12:44 19. Sep 2012
by Molly23
Nalkanar wrote:Kdy budeš ve hře? Zastavil bych se. Tedy jestli jsi na Tomb of Freedom Nadd.
No tak já tam vlezu ted, a ano jsem na Tomb... hledej Vilmawien

Re: SWTOR
Posted: 12:45 19. Sep 2012
by Nalkanar
OK. Do čtvrt hodiny tam jsem.
Re: SWTOR
Posted: 17:13 19. Sep 2012
by Molly23
Tak se nám Vilma začíná vybarvovat temnou stranou

... jsem zvědavý jak se projeví další efekty...
Re: SWTOR
Posted: 19:59 20. Sep 2012
by mandos
Long live the...Republic

Už se těšim až rozchoděj ten free model ať se můžu hnout přes ten 15 lvl...
Re: SWTOR
Posted: 00:02 21. Sep 2012
by Molly23
mandos wrote:Long live the...Republic

Už se těšim až rozchoděj ten free model ať se můžu hnout přes ten 15 lvl...
Kuš! Budeš anihilován! Né nadarmo mi říkaj Šifra 9

... Nalk může potvrdit jaká je Vil svině, už ji viděl v akci... nejvíc mě ale dostalo, když střelila těžce zraněného rebela do koulí. Vil je mnohem zlejší něž třeba Nalkův sith inkvizitor

(dle bodíků).