Page 10 of 17

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 08:02 20. Apr 2012
by Aulus
Prasokralik wrote:chtěl bych vidět jak bys obhájil na thalii ten scimitar, když druid nesmí nic kovového
Nechci být hnusný, ale tohle je podle mého už přehnané. Odjakživa druidové používali srpy, aby si mohli useknout kdejakou tu rostlinu v lese (např. jmelí). A srpy snad nejsou z kovu?
Navíc, chtěl bych vidět, jak za druida po někom střílíš šípy s dřevěnými hlavicemi :biggrin: .

Systémově by podle tebe druid nemohl použít zbraň vlastně žádnou. Tak možná kyj, ale ochránce lesa s kyjem na rameni si moc představovat nechci.

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 08:30 20. Apr 2012
by Krysak
Shaman88 wrote:Nemáš lepší normálně druida s bojovníkem jako devastátora na scimitar....
Možná by se s tím dalo krásně solovat....
Fighter v tomto případě vyjímečně nikoliv.
1. Přijde mi navléci druida do plátovky jako nechutnost
2. Boj dvěma zbranema se hodí + pes:)
3. bonusy za skrytí za obě povolání a více skillpointů
4. Na extrémně vysokých lvl se může creep v podobě lečení zviřátek hodit:) Pojď sem ty má stará zuřivá opičko, vyléčím tě. tááák a už jsi zdravá. *majzl ji holí za uši*

Přestože jsem klasickej creeper, nezkousl bych opravdu druida v plátech. Ovšem titěrné AC mne s mým připojením a místními lagy od experimentu odradily. Bych častějc smrděl u Astarotha než třeba v hospůdce Krkovičky.

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 08:32 20. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
Krysak wrote:
Shaman88 wrote:Nemáš lepší normálně druida s bojovníkem jako devastátora na scimitar....
Možná by se s tím dalo krásně solovat....
Fighter v tomto případě vyjímečně nikoliv.
1. Přijde mi navléci druida do plátovky jako nechutnost
2. Boj dvěma zbranema se hodí + pes:)
3. bonusy za skrytí za obě povolání a více skillpointů
4. Na extrémně vysokých lvl se může creep v podobě lečení zviřátek hodit:) Pojď sem ty má stará zuřivá opičko, vyléčím tě. tááák a už jsi zdravá. *majzl ji holí za uši*

Přestože jsem klasickej creeper, nezkousl bych opravdu druida v plátech. Ovšem titěrné AC mne s mým připojením a místními lagy od experimentu odradily. Bych častějc smrděl u Astarotha než třeba v hospůdce Krkovičky.
Nezkousl bys druida v platech, ale druida co zvirata leci a pak zabiji ano? :lol:

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 08:54 20. Apr 2012
by Barbar321
Krysak wrote: 4. Na extrémně vysokých lvl se může creep v podobě lečení zviřátek hodit:) Pojď sem ty má stará zuřivá opičko, vyléčím tě. tááák a už jsi zdravá. *majzl ji holí za uši*
Když zvíře vyléčíš a pak zabiješ, tak pochopitelně o expy za léčení přijdeš. Napíše ti to něco ve smyslu, že se to neshoduje s tvým přesvědčením.

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 09:00 20. Apr 2012
by Zindo
xxxMajkyxxx wrote:
Krysak wrote:
Shaman88 wrote:Nemáš lepší normálně druida s bojovníkem jako devastátora na scimitar....
Možná by se s tím dalo krásně solovat....
Fighter v tomto případě vyjímečně nikoliv.
1. Přijde mi navléci druida do plátovky jako nechutnost
2. Boj dvěma zbranema se hodí + pes:)
3. bonusy za skrytí za obě povolání a více skillpointů
4. Na extrémně vysokých lvl se může creep v podobě lečení zviřátek hodit:) Pojď sem ty má stará zuřivá opičko, vyléčím tě. tááák a už jsi zdravá. *majzl ji holí za uši*

Přestože jsem klasickej creeper, nezkousl bych opravdu druida v plátech. Ovšem titěrné AC mne s mým připojením a místními lagy od experimentu odradily. Bych častějc smrděl u Astarotha než třeba v hospůdce Krkovičky.
Nezkousl bys druida v platech, ale druida co zvirata leci a pak zabiji ano? :lol:
Více než logické, přeci nebudeš papat maso od nemocného zvířátka. V dnešní době se to děla stejně, jen druida musí nahradit pytel antibiotik :wink: než se to dostane k Vám na stul.

Tady bych druida přejmenoval na jatečného veterináře :D

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 09:44 20. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
Takze novy archetip druida, je pan se sekerou (vystiznejsi by byla asi motorova pila) nebo savli (doporucuji vzhled macety) co chodi oblecen zasadne v satech nebo kuzi (protoze ma preci rad prirodu) v doprovodu tri prasatek uvaznych na pevnem eeer retezu (rek bych je prijatelny pokud muze druid trimat scimitar) s vecne umastenym vousem po vyborne goryli peceni, chodi lesem, leci a boura vse co mu prijde pod ruku, protoze se rika......laska prochazi zaludkem a samou laskou bych je vsechny sned a preci nebudu jist nemocne. :lol:

RP se da ocividne ukecat opravdu vse, proc by ne i plny platy pro druida. :lol:

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 09:45 20. Apr 2012
by Barbar321
Zindo wrote: Tady bych druida přejmenoval na jatečného veterináře :D
Tak to teda díky :lol:

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 09:50 20. Apr 2012
by kucik
Theogil I wrote: Ešivá to nebude tím, že drow dle reálií má ruida tak nějak zapovězeného, tudíž max. otrokové viz. bráchův "Cossi".
Rpoč ho maj zapovězenýho? Mám pocit, že několik rangerů a druidů jsem snad i v podtemnu viděl.

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 10:45 20. Apr 2012
by Shaman88
Krysak wrote:
Shaman88 wrote:Nemáš lepší normálně druida s bojovníkem jako devastátora na scimitar....
Možná by se s tím dalo krásně solovat....
Fighter v tomto případě vyjímečně nikoliv.
1. Přijde mi navléci druida do plátovky jako nechutnost
2. Boj dvěma zbranema se hodí + pes:)
3. bonusy za skrytí za obě povolání a více skillpointů
4. Na extrémně vysokých lvl se může creep v podobě lečení zviřátek hodit:) Pojď sem ty má stará zuřivá opičko, vyléčím tě. tááák a už jsi zdravá. *majzl ji holí za uši*

Přestože jsem klasickej creeper, nezkousl bych opravdu druida v plátech. Ovšem titěrné AC mne s mým připojením a místními lagy od experimentu odradily. Bych častějc smrděl u Astarotha než třeba v hospůdce Krkovičky.
1) Jak psal damian pláty nenasadíš... takže kroužková
2) Já radši scim a devast na 24 úrovni spolu s epickou speckou.
3) Lepší je max výcviku s bonusem do síly, ten se hodí za bojovníka na blízku
4) Na léčení zvířátek nepotřebuješ hraničáře.
Klasickej creeper by si rozjel i monka v plátech...

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 11:08 20. Apr 2012
by Krysak
Shaman88 wrote:
Krysak wrote:
Shaman88 wrote:Nemáš lepší normálně druida s bojovníkem jako devastátora na scimitar....
Možná by se s tím dalo krásně solovat....
Fighter v tomto případě vyjímečně nikoliv.
1. Přijde mi navléci druida do plátovky jako nechutnost
2. Boj dvěma zbranema se hodí + pes:)
3. bonusy za skrytí za obě povolání a více skillpointů
4. Na extrémně vysokých lvl se může creep v podobě lečení zviřátek hodit:) Pojď sem ty má stará zuřivá opičko, vyléčím tě. tááák a už jsi zdravá. *majzl ji holí za uši*

Přestože jsem klasickej creeper, nezkousl bych opravdu druida v plátech. Ovšem titěrné AC mne s mým připojením a místními lagy od experimentu odradily. Bych častějc smrděl u Astarotha než třeba v hospůdce Krkovičky.
1) Jak psal damian pláty nenasadíš... takže kroužková
2) Já radši scim a devast na 24 úrovni spolu s epickou speckou.
3) Lepší je max výcviku s bonusem do síly, ten se hodí za bojovníka na blízku
4) Na léčení zvířátek nepotřebuješ hraničáře.
Klasickej creeper by si rozjel i monka v plátech...
Devast na 24 lvl by u druida / fightera znamenal brutální omezení kouzlení - počítám, že bypak 9 ková kouzla, kdyby nehodil duležité featy za hlavu dostal až na 28 -30 lvl. Dlouho by musel jet jen s 6 kovými. Čekat, že si vyzkouším kouzla druida na dobu , kdyvětšina lidí už build zabalila je jen pro otrlé jedince.

Klasickej creeper si spočítá, že monk v plátech může být zajímavej;) Ale lepší je dexovka v tomto případě.

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 11:34 20. Apr 2012
by Shaman88
Druid - pokud jej jedeš na bojovou variantu ti na posledních okruzích už nic zajimavého (snad kromě hromadného léčení) nenabídne, takže ano jel bych to bez 8čky a 9ky. Ty hlavní buffy jsou do 6. okruhu.

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 11:52 20. Apr 2012
by J.F.Payne
Jakej že caster level bude mít ten druidodevastátorskej build? Aby ho neodkouzlil každej blbec.

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 12:05 20. Apr 2012
by Shaman88
16

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 12:07 20. Apr 2012
by Absinthorix
Odkouzlovací blbec dostane devastem po hlavě...

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 13:26 20. Apr 2012
by Barbar321
Co sem hodit něco reálnějšího na druida? Ne nějaký snahy o superbuild (to je pak lepší brát si něco jiného a ne druida), ale spíš srdcovku na druid/měnavec?