Page 10 of 28
Re: World of Planes
Posted: 08:53 18. Jul 2013
by Theogil I
Molly23 wrote:V garáži každého národa máš několik osádek a všechny osádky můžeš použít v jedné bitvě. Když ti jednu sestřelí tak letíš s další. U osádek jsou přiděleny letouny v aktivní službě a v záloze pokud tomu rozumím máš již zakoupené stroje, ale bez osádek.
Mišáku po pravdě netuším, budu to muset doma nějak nastudovat.
Re: World of Planes
Posted: 08:54 18. Jul 2013
by Molly23
Pro Rofa:
Verze pro děti je World of Warplanes (Wargaming, tvůrci WoT)
Verze pro chlapy je Warthunder: World of Planes
Ale myslím že se používá už jen Warthunder, protože ve hře už jsou připravené kolonky jak pro lodstvo tak pro pozemní armádu, takže všechny tři odnože budou v jedné aplikaci, né jako wargaming, který má v podstatě dvě hry a vyvíjí třetí.
Pro Theogila:
Taky lítám za rusy, ale nevím nevím, nějak mě lákají ty americké B-17 a B-24! Ale mám i ruské bombiče

. Víc mě baví úkoly bitevníků a bombardérů, ty se dají lítat solo když nepřítele zaměstnají stíhačky. Na stíhače potřebuju partáka.
Re: World of Planes
Posted: 09:12 18. Jul 2013
by -RoF-
Molly23 wrote:Pro Rofa:
Verze pro děti je World of Warplanes (Wargaming, tvůrci WoT)
Verze pro chlapy je Warthunder: World of Planes
Ale myslím že se používá už jen Warthunder, protože ve hře už jsou připravené kolonky jak pro lodstvo tak pro pozemní armádu, takže všechny tři odnože budou v jedné aplikaci, né jako wargaming, který má v podstatě dvě hry a vyvíjí třetí.
Aha tak to jo, díky. Ale stejně zůstanu u verze pro děti, páč hraju pro zábavu

.
Jinak já někde četl nebo viděl, že Wargaming uvažuje, že budou společné ACC pro všechny tři hry a i společné zlatáky. Takže zlatáky z tanků použiješ na letadla a tak.
Re: World of Planes
Posted: 10:23 18. Jul 2013
by Molly23
To je logické a určitě to tak bude. Už ted ti funguje stejný ACC na letadlech pokud vím. Ještě by bylo super, kdyby ti to ukazovalo kamarády co hrajou zrovna i třeba tanky, takže by jsi to viděl i v letadlech. Jinak co se týče zábavnosti nemůžeš posuzovat dokud jsi nevyzkoušel obojí

.
Warthunder má jiný systém bitev a co se týče vývojových stromů, ty taky fungují jinak. Expíš celý národ a s levelem národa se ti odemykají stroje. Těch levelů je 20 pro každý národ (Národů máš 5)! A navíc máš level pilota (tebe sama) a myslím že tě matchmaker hází do bitev s tvojím levelem. Jo a stromu jsou zaplněny skutečnými stroji a přitom je dostatečně bohatý!
Re: World of Planes
Posted: 10:33 18. Jul 2013
by -RoF-
Molly23 wrote:. Jinak co se týče zábavnosti nemůžeš posuzovat dokud jsi nevyzkoušel obojí

.
Nechcu

Re: World of Planes
Posted: 11:10 18. Jul 2013
by Molly23
-RoF- wrote:
Ale stejně zůstanu u verze pro děti, páč hraju pro zábavu

.
-RoF- wrote:Molly23 wrote:. Jinak co se týče zábavnosti nemůžeš posuzovat dokud jsi nevyzkoušel obojí

.
Nechcu

Takže důvodem proč hraješ WoWp místo Warthunderu není zábavnost, ale to, že to jiné vyzkoušet nechceš

.
Re: World of Planes
Posted: 11:30 18. Jul 2013
by -RoF-
Uáááá. Dohaduješ se o blbostech. Nemusíš mi nutit tu druhou hru. Já hraju pro zábavu a je mi jedno jestli to budou ty nebo ty letadla. Prostě si létám střílím a hážu bomby. Takže tak.
Jinak sranda včera jsem tak zpomaloval s bombardérem, že mi rychlost klesla snad na 50km/hod

no naštěstí jsem byl dost vysoko, abych to ukorigoval
Jen nevím proč u 3. tieru jsem mohl mít 6 bomb a u tohohle 4 tieru můžu mít jen 2 bomby, ale tak neva.
Re: World of Planes
Posted: 11:42 18. Jul 2013
by Molly23

Já ti nic nenutím, jen to působí jako by jsi říkal, že je to nuda a proto hraješ pro zábavu tu svou verzi. Jo a jinak prostě ten typ víc neunese no

. To by jsi chtěl aby jich desítka nesla třeba 50x SC250? to by vážilo 12 a půl tuny

.
Re: World of Planes
Posted: 11:52 18. Jul 2013
by -RoF-
http://zpravy.idnes.cz/nalet-zatec-kahi ... _domaci_jw
Stačilo by aspon pět nebo tak. Takhle na cíle nalétávám a ničím je kulometem, což jde, ale je to zdlouhavější

.
Re: World of Planes
Posted: 12:20 18. Jul 2013
by slencak
Zkusil jsem si historickou bitvu no a je to takové

6 minut někam letíš a čekáš co tě praští po vrtuli. Záleží na misi,ale většinou to ze spoda kosí protiletadlová obrana a z vrchu čas od času klesne bombarder (90% hráčů) a zase zmizí do výšin kam ani nevidim

Když se tohle všechno přežije, stává se z toho několika minutové bloumání nebem a čekání na bombardery.
PS: v téhle bitvě je omezený počet munice a paliva, vše se doplní po úspěšném přistání
Při načítání mise jsem si všiml , že si můžete nastavit množství paliva, druh munice a kamufláže. Konec pádu se spitem po 3minutách letu

Re: World of Planes
Posted: 12:23 18. Jul 2013
by slencak
Theogil I wrote:Molly23 wrote:V garáži každého národa máš několik osádek a všechny osádky můžeš použít v jedné bitvě. Když ti jednu sestřelí tak letíš s další. U osádek jsou přiděleny letouny v aktivní službě a v záloze pokud tomu rozumím máš již zakoupené stroje, ale bez osádek.
Mišáku po pravdě netuším, budu to muset doma nějak nastudovat.
Za 10 000 lvů si můžete ty sloty navýšit o jedno letadlo. Další stojí 50 000. Taky pozor jak cvičíte osádku letadla na daném slotu, jakmile letadlo vyměníte za ,,lepší" nebo jiné, zůstane vám tam posádka cvičená na původní letoun. Z toho plyne , že nenacpu bombarder na slot po stíhačce. Kdyžtak mě opravte.

Re: World of Planes
Posted: 12:42 18. Jul 2013
by Molly23
Je to tak. Posádka zůstává a má své schopnosti.
K historickým bitvám... hádám, že jdeš po killech, to moc dlouho nevydržíš. Musíš si ujasnit s čím letíš a jakou máš vlastně roli. Stíhač má dva hlavní úkoly, zabránit nepřátelským bombardérům shodit náklad a chránit své bombardéry a dovést je v pořádku domů. Bombardér má zase za úkol způsobit co nejvíc materiálních škod a vrátit se dom. Hromadu bitev jsem prohrál jen kvůli tomu, že nám prostě decimovali pozemní jednotky a stíhači nebyli schopni plnit své úkoly, protože se jich pět honilo za jedním killem.
A zkoušel jsi realistické bitvy? To by mělo být ještě větší maso, ale zatím jsem byl líný projít pokročilou výukou

.
Jinak na WoWp mi prostě chybí těžké bombardéry. Už se těším až budu mít něco velikého se čtyřmi motory a budu se kolébat ve výšce těch devíti kilometrů a přes zaměřovač shazovat koberce.
Re: World of Planes
Posted: 12:50 18. Jul 2013
by slencak
Nevím proč, na bombardéry nestačím. Létají hodně vysoko a jsou soběstační a jak jsem psal hraje je drtivá většina hráčů (zatím soudím jen z 8 bitev) Takže jen tak vlaju na chvostu a snažím se z nich sundavat stihače
Realistický mod se mi moc líbí, jen se zatím učíme v těch jednoduchých. Drtí nás málo volného času=nechci letět 6 minut abych pak kvůli školácké chybě oral pole. Všechno má svůj čas

Re: World of Planes
Posted: 13:08 18. Jul 2013
by Molly23
Když útočíš na bombardér, nebo jiné odolné letadlo, musíš znát jeho slabinu a důležitá je i tvá výzbroj. Ve starých Sturmovicích jsem bombardérům zapálil motor a nechal ho být... ono to časem prostě bouchlo.
Doporučil bych ti lítat za bombardér a koukat na nepřátelské stíhačky jak na tebe útočí a učit se od nich. Já takhle třeba zjistil, že ocasní plochy dost trpí

. Bombera těžko zničíš totálně. Cílem je ho spíše zkryplit, křidélka, výškovka, směrovka, motory... a pak už nechat gravitaci dokončit dílo zkázy. Už jsem byl taky jednou nucen opustit svou neovladatelnou Catalynu.
Re: World of Planes
Posted: 14:29 18. Jul 2013
by -darkvision-
Takže world of planes a nebo war thunder - co je lepší? Z vašho pohledu, co tu hrajete - pročítám tu příspěvky a nějak to nemohu dohledat..