Page 10 of 11

Re: Relevel

Posted: 13:48 18. Sep 2012
by Thurms
Hmm, někdo mě předběhl, nevadí :D .

Re: Relevel

Posted: 13:51 18. Sep 2012
by Amber
Shaman88 wrote:
kucik wrote: Vyexpit jednoduchej build a pak si ho nechat přeházet na jinej. Nebo mě přestala bavit postava, tak si tuhle zrušim a nechám si přeházet levely na jinou.
Jo jako vy jste dělali kompletní převod na novou postavu, já myslel jako relevel jako jen relevel typu seberu expy a znova je dám... žádná nová postava...
Thurms wrote:No, nechám si přeházet levly na jinou postavu? Relevl jsem bral samozřejmě tak, že postava zůstane jak je - jen se jí vysají expy na první levl a pak se jí určitý počet expů vrátí, tj. první levl jsem bral, že jí každopádně zůstane, novou postavu jsem na mysli neměl, páč tam by byl problém například s expama za lokace, za bossy atp. Je jasné, že někdo třeba už částečně mohl zmršit postavu na prvním levlu, ale většina jí domrší až na levlech vyšších. :D
Naprosto souhlasím. Stejně tak bych se držela podmínky o zachování kombinace povolání.

-darkvision- wrote:A ano, tímto lobuji za ty hráče, kteří mají své RP postavičky s chybami a kterým by se relvl hodil.
Díky. :wink:

Re: Relevel

Posted: 13:56 18. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Zachovani pripadnych obou povolani?

Re: Relevel

Posted: 14:06 18. Sep 2012
by Prasokralik
To jsme se jako celou dobu bavili jedni o hruškách a druzí o jabkách? Až tohle najde KaTo tak dostane samou radostí infarkt.

Re: Relevel

Posted: 14:08 18. Sep 2012
by Amber
xxxMajkyxxx wrote:Zachovani pripadnych obou povolani?
Upřímně si nedokážu představit, jak by bylo možné jedno z nich změnit, aniž by nenastal na fóru flame ohledně výhod, snadnějšího expení apod. :roll:
Zachování poměru povolání by částečně zajistilo, že se postava nezmění (vzhledem, schopnostmi) příliš oproti původnímu stavu.

Re: Relevel

Posted: 14:09 18. Sep 2012
by klobouk
A kdy se jaké povolání postavě dá?

Re: Relevel

Posted: 14:11 18. Sep 2012
by Prasokralik
klobouk wrote:A kdy se jaké povolání postavě dá?
když podepíše pracovní smlouvu

Re: Relevel

Posted: 14:20 18. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Amber wrote:
xxxMajkyxxx wrote:Zachovani pripadnych obou povolani?
Upřímně si nedokážu představit, jak by bylo možné jedno z nich změnit, aniž by nenastal na fóru flame ohledně výhod, snadnějšího expení apod. :roll:
Zachování poměru povolání by částečně zajistilo, že se postava nezmění (vzhledem, schopnostmi) příliš oproti původnímu stavu.
Chudak novacek co si k silovemu zlodeji veme zveda harfeniku :roll:. Navrh bez zmeny aspon jednoho povolani, resi tak dve tretiny toho co tu prezentujete.

Re: Relevel

Posted: 14:25 18. Sep 2012
by Amber
xxxMajkyxxx wrote:
Amber wrote:
xxxMajkyxxx wrote:Zachovani pripadnych obou povolani?
Upřímně si nedokážu představit, jak by bylo možné jedno z nich změnit, aniž by nenastal na fóru flame ohledně výhod, snadnějšího expení apod. :roll:
Zachování poměru povolání by částečně zajistilo, že se postava nezmění (vzhledem, schopnostmi) příliš oproti původnímu stavu.
Chudak novacek co si k silovemu zlodeji veme zveda harfeniku :roll:. Navrh bez zmeny aspon jednoho povolani, resi tak dve tretiny toho co tu prezentujete.
Neříkám, že bych byla proti. Říkám, že si nemyslím, že by něco takového mohlo projít. :wink: Kdyby ano, bylo by to jistě fajn.

Re: Relevel

Posted: 14:32 18. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Jen by mi prislo dost hloupe zavest relevel, ktery by zase byl, nekterym hracum na nic. Jsem v celku pro, hlavne kvuli novym a nezkusenym hracum, ale kazde dalsi omezovani samotneho relevelu, je neproduktivni a vyjdou z toho pozitivne zas jen nekteri, kteri meli treba to stesti, ze si vybrali vhodne povolani. Kdyz uz relevel tak komplexni......pokud mozno co nejvice.

Re: Relevel

Posted: 14:50 18. Sep 2012
by Prasokralik
Nechat lvl 1 s naházenými staty. I tam se dá leccos pokazit, ale dá se s tm žít. Poměr povolání? He? Základní povolání má psotava nějaké, to zůstane. Zbytek už není tak závažný. Některé kombinace jsou tak zmršené, že je zkrátka potřeba vzít něco jiného. Například bard co si vzal pár levelů barbara a jede to všechno obratnost... mno...

Jestli kucik mluvil o uplném relvelu, tzv. "od nuly" pak chápu jeho obavy. Ale to tu nikdo na mysli neměl, charakteristika psotavy samozřejmě zůstane zachována, silák je silák, krasň zůstane krasoňem a íkvoň íkvoněm (dexaře vynechávám ti neexistují), s "normálním" relevelem (tedy sebráním všech a navrácení části xp v rámci JEDNE a TOTOZNE postavy) to ani jinak nejde. Nikdo si z postavy co má 18 sílu a 8 charizma nebude násilím rollovat zaklínače.

Re: Relevel

Posted: 15:09 18. Sep 2012
by KaTo
Prasokralik wrote:To jsme se jako celou dobu bavili jedni o hruškách a druzí o jabkách? Až tohle najde KaTo tak dostane samou radostí infarkt.
Ani ne. Viděl jsem koně blejt a hada chcát. Viděl jsem jak se rozdělují dotace a jak se dělají výběrová řízení. Tam panečku tečou nervy, tepe srdíčko a klokotá adrenalin v žilách. Tohle je proti tomu liga sídlištního charakteru, která mě nemůže ani donutit, abych nadzvedl obočí :lol: :lol: .

k tématu: Btw - původně se tu běkde bavilo o re-lvlu pro dlouhodobě hrané (v řádech měsíců) postavy, většinou patřící "systému neznalých časovkářů" jednou za čas (za "život" postavy). A to re-lvl na první level a naházení expů zpátky bez ztráty lvl (expu). Aby svět nepřišel o "živou" postavu s navázanou sociální strukturou, případně nějak vyjetým craftem, která akorát jaksi není životaschopná.

Nebavilo se tu o re-lvlu mazáckých creeperů, co střídají ponožky (a postavy :mrgreen: ) každý týden. Nota bene, kteří, jak tu píšou si epický lvl vytáhnou za 3-7 dní a kterýma se tu odpůrci re-lvlů neustále ohání :wall: .

edit: Nerouhej se prasokraliku, ja ti dám, že DEXaři neexitují! Mám tu dvě postavy a obě jsou DEXařky (dobře, ta jedna míň :lol: , ale furt je 16+). Ale souhlasím, že kdybych chtěl creepit, tak si tu DEXaře nezakládám :| :( .

Re: Relevel

Posted: 15:11 18. Sep 2012
by -darkvision-
klobouk wrote:A kdy se jaké povolání postavě dá?
TO uz by sis mohl nahazet jak bys chtel. ale proste bys dodrzel ze by to byl porad treba 13zlodej/10bojovnik.

Re: Relevel

Posted: 20:33 18. Sep 2012
by Krysak
-darkvision- wrote:
klobouk wrote:A kdy se jaké povolání postavě dá?
TO uz by sis mohl nahazet jak bys chtel. ale proste bys dodrzel ze by to byl porad treba 13zlodej/10bojovnik.
A 50% xp dolů, aby nnevznikala komba ala sorckoš rddčkoš

Re: Relevel

Posted: 20:36 18. Sep 2012
by KaTo
Jestli nejsi moc mírný s těma 50 procenty...já bych jim přidal ještě 25 na holou! :wall: A 2 kila švestiček! :lol: :lol: :lol:
Jo a tos mi připomněl - RDD samozřejmně zakázat stejně jako tieflingy a aasimary!! :roll: