Re: Relevel
Posted: 13:48 18. Sep 2012
Hmm, někdo mě předběhl, nevadí
.
Shaman88 wrote:Jo jako vy jste dělali kompletní převod na novou postavu, já myslel jako relevel jako jen relevel typu seberu expy a znova je dám... žádná nová postava...kucik wrote: Vyexpit jednoduchej build a pak si ho nechat přeházet na jinej. Nebo mě přestala bavit postava, tak si tuhle zrušim a nechám si přeházet levely na jinou.
Naprosto souhlasím. Stejně tak bych se držela podmínky o zachování kombinace povolání.Thurms wrote:No, nechám si přeházet levly na jinou postavu? Relevl jsem bral samozřejmě tak, že postava zůstane jak je - jen se jí vysají expy na první levl a pak se jí určitý počet expů vrátí, tj. první levl jsem bral, že jí každopádně zůstane, novou postavu jsem na mysli neměl, páč tam by byl problém například s expama za lokace, za bossy atp. Je jasné, že někdo třeba už částečně mohl zmršit postavu na prvním levlu, ale většina jí domrší až na levlech vyšších.
Díky.-darkvision- wrote:A ano, tímto lobuji za ty hráče, kteří mají své RP postavičky s chybami a kterým by se relvl hodil.
Upřímně si nedokážu představit, jak by bylo možné jedno z nich změnit, aniž by nenastal na fóru flame ohledně výhod, snadnějšího expení apod.xxxMajkyxxx wrote:Zachovani pripadnych obou povolani?
když podepíše pracovní smlouvuklobouk wrote:A kdy se jaké povolání postavě dá?
Chudak novacek co si k silovemu zlodeji veme zveda harfenikuAmber wrote:Upřímně si nedokážu představit, jak by bylo možné jedno z nich změnit, aniž by nenastal na fóru flame ohledně výhod, snadnějšího expení apod.xxxMajkyxxx wrote:Zachovani pripadnych obou povolani?
Zachování poměru povolání by částečně zajistilo, že se postava nezmění (vzhledem, schopnostmi) příliš oproti původnímu stavu.
Neříkám, že bych byla proti. Říkám, že si nemyslím, že by něco takového mohlo projít.xxxMajkyxxx wrote:Chudak novacek co si k silovemu zlodeji veme zveda harfenikuAmber wrote:Upřímně si nedokážu představit, jak by bylo možné jedno z nich změnit, aniž by nenastal na fóru flame ohledně výhod, snadnějšího expení apod.xxxMajkyxxx wrote:Zachovani pripadnych obou povolani?
Zachování poměru povolání by částečně zajistilo, že se postava nezmění (vzhledem, schopnostmi) příliš oproti původnímu stavu.. Navrh bez zmeny aspon jednoho povolani, resi tak dve tretiny toho co tu prezentujete.
Ani ne. Viděl jsem koně blejt a hada chcát. Viděl jsem jak se rozdělují dotace a jak se dělají výběrová řízení. Tam panečku tečou nervy, tepe srdíčko a klokotá adrenalin v žilách. Tohle je proti tomu liga sídlištního charakteru, která mě nemůže ani donutit, abych nadzvedl obočíPrasokralik wrote:To jsme se jako celou dobu bavili jedni o hruškách a druzí o jabkách? Až tohle najde KaTo tak dostane samou radostí infarkt.
TO uz by sis mohl nahazet jak bys chtel. ale proste bys dodrzel ze by to byl porad treba 13zlodej/10bojovnik.klobouk wrote:A kdy se jaké povolání postavě dá?
A 50% xp dolů, aby nnevznikala komba ala sorckoš rddčkoš-darkvision- wrote:TO uz by sis mohl nahazet jak bys chtel. ale proste bys dodrzel ze by to byl porad treba 13zlodej/10bojovnik.klobouk wrote:A kdy se jaké povolání postavě dá?