Re: Nelze se pripojit!
Posted: 21:25 07. Nov 2012
bububububuvercas wrote:uz me nebavi vas ani trollit jste sopl na moji podrazce, holt si nezahraje nikdo
p
EDIT: joo zprznil jsem desátou stranku jako prvni!
bububububuvercas wrote:uz me nebavi vas ani trollit jste sopl na moji podrazce, holt si nezahraje nikdo
p
Kdo bude první na tisícovce vyhraje!Bruciacullo wrote:bububububuvercas wrote:uz me nebavi vas ani trollit jste sopl na moji podrazce, holt si nezahraje nikdo
p![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
EDIT: joo zprznil jsem desátou stranku jako prvni!
to bude delši odpočitavani než ve spamuCaehan wrote:Kdo bude první na tisícovce vyhraje!Bruciacullo wrote:bububububuvercas wrote:uz me nebavi vas ani trollit jste sopl na moji podrazce, holt si nezahraje nikdo
p![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
EDIT: joo zprznil jsem desátou stranku jako prvni!

To určitě shodí v půl druhé ráno, je to dle jeho měřítek špička. Teda podle toho jak se vztekal včera/dneska vztekal, že ve špičce není skoro nikdo onlineShaman88 wrote:Tak řekneš nám kdy ten pád bude? všichni se připojíme abycom to viděli.
realny homo? nebo hetero?J.F.Payne wrote:Shození serveru zapříčiní, že mnozí z nás po čase zažijí reálný sex. Do it, please!
Kdy že se koná ta společná grilovačka?J.F.Payne wrote:Shození serveru zapříčiní, že mnozí z nás po čase zažijí reálný sex místo aby ve hře popouštěli uzdu své gay kyber fantazii. Do it, please!