Page 10 of 66

Re: Volby

Posted: 13:08 14. Jan 2013
by Sielencer
Narazil jsem na zajímavý web. Volební kalkulačka pro 2. kolo voleb.
Výsledek velmi uspokojivý: shoda -21% s knížetem a 24% s Miloušem :-).
Jeden lepší než druhý :roll:

Re: Volby

Posted: 13:10 14. Jan 2013
by efu_redo
Hlasoval jsem pro pana Schwarzenberga.

Některým jedincům by prospělo trochu slušného vychování a úcty k lidem, kteří něco dokázali.

Re: Volby

Posted: 13:26 14. Jan 2013
by Bruciacullo
efu_redo wrote:
Některým jedincům by prospělo trochu slušného vychování a úcty k lidem, kteří něco dokázali.
tady??? :roll: :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pobavils

Re: Volby

Posted: 13:30 14. Jan 2013
by KaTo
Bruciacullo wrote:
efu_redo wrote:Některým jedincům by prospělo trochu slušného vychování a úcty k lidem, kteří něco dokázali.
tady??? :roll: :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pobavils
...nechtěl jsem do toho šlapat, ale když už to obracíš, nedá mi to poznamenat: "Tahle věta, že edit: *škrtá* je padla od Něj?!" :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Re: Volby

Posted: 13:30 14. Jan 2013
by Bruciacullo
KaTo wrote:
Bruciacullo wrote:
efu_redo wrote:Některým jedincům by prospělo trochu slušného vychování a úcty k lidem, kteří něco dokázali.
tady??? :roll: :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pobavils
...nechtěl jsem do toho šlapat, ale když už to obracíš, nedá mi to poznamenat: "Tahle věta, že je padla od Něj?!" :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Re: Volby

Posted: 13:38 14. Jan 2013
by kucik
KaTo wrote: "Tahle věta, že je padla od Něj?!"
Četl jsem tu větu jednou, dvakrát, třikrát.... pak jsem si uvědomil, že čtu KaTův příspěvek a vzdal jsem to.

Re: Volby

Posted: 13:50 14. Jan 2013
by KaTo
kucik wrote:
KaTo wrote: "Tahle věta, že je padla od Něj?!"
Četl jsem tu větu jednou, dvakrát, třikrát.... pak jsem si uvědomil, že čtu KaTův příspěvek a vzdal jsem to.
..když tedy tak hezky prosíš, já ti ty písmenka vysvětlím :twisted: .

efu_redo napsal: "Některým jedincům by prospělo trochu slušného vychování a úcty k lidem, kteří něco dokázali."

KaTo na základě znalosti minulosti efureďáka (oba kuciku víme, co efu dokázal, áááno, je to pravěk, ale trollovi se hodí všechno) tuto větu glosoval (kua, mě napadla poznámka k tématu - já snad budu volit bratra trolla Zemana, jeho glosy jsem vždycky žral, Kája fon Baunhouf si sice hraje na morálního slušňáka, ale taky nudnej nůůůůďa :mrgreen: ), když mu nadhodil Gališák decetní nahrávku: "Tahle věta, že je *škrtá* padla od Něj (rozuměj, od efu_reda)?!"

V tom nehledej žádný hlubokomyslný složitosti :lol: .

Re: Volby

Posted: 19:49 14. Jan 2013
by Bahnak
Hm, já tu větu nepochopil ani s vysvětlivkou....

Re: Volby

Posted: 20:38 14. Jan 2013
by zachy
Bahnak wrote:Hm, já tu větu nepochopil ani s vysvětlivkou....
To je trollí gramatika, tu se člověk nenaučí, s tím se člověk rodí. :mrgreen:

Re: Volby

Posted: 20:56 14. Jan 2013
by Absinthorix
Bahnak wrote:Hm, já tu větu nepochopil ani s vysvětlivkou....
jde o to KDO ji pronesl, to je celý vtip

Re: Volby

Posted: 21:38 14. Jan 2013
by kucik
Bahnak wrote:Hm, já tu větu nepochopil ani s vysvětlivkou....
Ja taky ne. Ale rozhodl jsem se to dal neresit. Ale z ostatnich komentaru chapu, jak jsem to mel prekladat.

Re: Volby

Posted: 01:50 15. Jan 2013
by KaTo
*žvejkne popkorn* Jen tak dál, jen tak dál!
Btw - když to nepochopil ani sám Velký rozdavač bludišťáků, tak jsem si tu větu po sobě teda laskavě a milostivě :twisted: :lol: :lol: :lol: přečetl a protože tu už nějaký čas není Amber, tak i editem (červeně :mrgreen: ) opravil. To je tak, když člověk píše asi tak 100x pomaleji než myslí a do toho píše vedle průvodní zprávy (tam mi naštěstí podobné překlepy opravuje dílem word a dílem já než to dám do tisku :lol: :lol: ).

Re: Volby

Posted: 02:36 15. Jan 2013
by Caehan
Sielencer wrote:Narazil jsem na zajímavý web. Volební kalkulačka pro 2. kolo voleb.
Výsledek velmi uspokojivý: shoda -21% s knížetem a 24% s Miloušem :-).
Jeden lepší než druhý :roll:
Jak se s někým můžu shodnout na -21%? Co to vlastně znamená?

Jediné uspokojivé vysvětlení, které mě napadá, je, že kníže nemá podle autorů webu na nic názor... -21% z ničeho je pořád nic, a proto se s ním na všem, ničem a tudíž i na -21% zmíněného shodne každý...

Re: Volby

Posted: 09:18 15. Jan 2013
by Braenn
Já si dělala ještě tuhle "kalkulačku", některé otázky jsou pochopitelně podobné: http://zpravy.ihned.cz/politika/c1-5911 ... warzenberg. S ostudou musím říct, že k některým tématům jsem si musela dohledávat fakta. Nicméně 68% pro pana knížete.
31%/-25% u té Sielencerové, ve prospěch knížete, ať už se to počítá jakkoli.

Re: Volby

Posted: 12:09 15. Jan 2013
by drake127
Fakt ti vyšlo +31%? Mně u té druhé vyšlo -4 % a -11 % myslím, takže babo raď. Nemůžete ještě zvolit třeba mě?