Page 10 of 12

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 17:00 24. Mar 2013
by Amber
Molly23 wrote:Jo na ty sem taky zvědav! Zase mě načapali s burgrem :wall:
Zákeřně tě vlákali do burgerové pasti :-P :-D

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 17:41 24. Mar 2013
by Aulus
Shaman jednoduse vedel, jak neboheho kamarada vysvobodit z 3denni opojne nouze. Kdyz nebyl krystalovy zazrak ani mouckove pohlazeni, zvolil kvalitniho konopsa s koleckem poctive kysele klady. A Molly vzal prilezitost za pulky. Je ale treba priznat, ze se o ni (o ne) musel podelit s Kucikem. Ale i takova trojka je (asi) lepsi nez sucha abstinence.

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 19:19 24. Mar 2013
by Shaman88
Shaman je doma, juhů!!!

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 19:37 24. Mar 2013
by klobouk
Takže Pajule byla flámovat s váma? Konečně? Nebo hrála NHL někde?

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 19:42 24. Mar 2013
by Molly23
Chvíli jsem si nebyl jist zda mám halucinace nebo ne, ale prej to bylo stvoření z masa a kostí!

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 20:03 24. Mar 2013
by Derken-
Amber wrote: A vy jste měli zůstat přespat v klubovně :D byste viděli Shamanův nukleární notebook a lov wifi :D
Co ulovil v Plzni? :lol: Zajímalo by mě, jestli trumfnul to co se mu povedlo posledně u nás :oops:

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 20:12 24. Mar 2013
by Amber
klobouk wrote:Takže Pajule byla flámovat s váma? Konečně? Nebo hrála NHL někde?
Ano, vskutku se tam něco blonďatého mihlo. ;)
Derken- wrote:Co ulovil v Plzni? :lol: Zajímalo by mě, jestli trumfnul to co se mu povedlo posledně u nás :oops:
Jo, pochlubil se. :D Nadšeně lovil, nejprve nějakou školní síť, pak jinou s názvem Vetřelec, a když už konečně měl wifinu, tak ten notebook vypnul, že není dost dobrá. (Ale uspěl!) :lol: :lol: :lol:

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 20:18 24. Mar 2013
by Pajule
Jo, ale další účast bude až tak za rok :D

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 20:22 24. Mar 2013
by Molly23
Pajule wrote:Jo, ale další účast bude až tak za rok :D
Si říkala v létě! :lol: Ted už je to zas rok...

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 20:26 24. Mar 2013
by Nalkanar
Hele dorazila. To překonala tu šanci jedna ku hafomoc. Zase nemůžete chtít zázraky často :mrgreen:

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 21:38 24. Mar 2013
by Molly23
Tak Rejty kdy budou ty fotky? :)

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 21:43 24. Mar 2013
by Amber
Molly23 wrote:Tak Rejty kdy budou ty fotky? :)
Těšíš se na portrét s burgerem? :P To nebyl foťák, ale oslepující zbraň :shock:

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 21:46 24. Mar 2013
by Bruciacullo
Amber wrote:
Molly23 wrote:Tak Rejty kdy budou ty fotky? :)
Těšíš se na portrét s burgerem? :P To nebyl foťák, ale oslepující zbraň :shock:
Image

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 21:48 24. Mar 2013
by Amber
Bruciacullo wrote:...
Jo, přesně takhle! :mrgreen:

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 00:12 25. Mar 2013
by klobouk
Pajule wrote:Jo, ale další účast bude až tak za rok :D
žádný za rok. Od teď to berem jako tradici. krom toho já už si peru hokejovou výstroj.