Page 10 of 41
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 22:15 24. Apr 2013
by Braenn
Ale jo, už jsme domluvení byli, ale logla jsem se 13 minut po, má chyba. Rof už tam nebyl a i když jsem pak čekala do devíti, neměli jsme na sebe štěstí. Ale to nebyla zas taková tragédie, aby to někoho omezovalo, ne
Co čtvrtek 19:30? Dám si budíka, a vy mi dejte akademickou čtvrthodinku, kdybych se dostala dom o chviličku později.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 08:03 25. Apr 2013
by -RoF-
Ok tak teda dnes kolem 19:30 +15minut max.
Jinak jde o to že když se domlu.... no to je fuk *mávne rukou* klasické včasné chození některé na Thalijské akce. Proč to vlastně rozebírat.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 11:53 25. Apr 2013
by -darkvision-
-RoF- wrote:Ok tak teda dnes kolem 19:30 +15minut max.
Jinak jde o to že když se domlu.... no to je fuk *mávne rukou* klasické včasné chození některé na Thalijské akce. Proč to vlastně rozebírat.
Vtipálek? Všimni si .. a ne jen tady ve hře, že lidi mají čím dál větší problém s dochvilností v reálu .. já už dávám akademickou čtvrthodinku skoro furt.
Btw. Ono těch 15minut navíc taky nikoho nezabije, že?

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 12:09 25. Apr 2013
by -RoF-
-darkvision- wrote:-RoF- wrote:Ok tak teda dnes kolem 19:30 +15minut max.
Jinak jde o to že když se domlu.... no to je fuk *mávne rukou* klasické včasné chození některé na Thalijské akce. Proč to vlastně rozebírat.
Vtipálek? Všimni si .. a ne jen tady ve hře, že lidi mají čím dál větší problém s dochvilností v reálu .. já už dávám akademickou čtvrthodinku skoro furt.
Btw. Ono těch 15minut navíc taky nikoho nezabije, že?

Mě to občas prostě vadí.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 12:11 25. Apr 2013
by Theogil I
-darkvision- wrote:-RoF- wrote:Ok tak teda dnes kolem 19:30 +15minut max.
Jinak jde o to že když se domlu.... no to je fuk *mávne rukou* klasické včasné chození některé na Thalijské akce. Proč to vlastně rozebírat.
Vtipálek? Všimni si .. a ne jen tady ve hře, že lidi mají čím dál větší problém s dochvilností v reálu .. já už dávám akademickou čtvrthodinku skoro furt.
Btw. Ono těch 15minut navíc taky nikoho nezabije, že?

No stejně tak nikoho nezabije přijít o 15 min. dřív. To je věc úhlu pohledu. Já když si něco domlouvám, tak to dělám s takovou rezervou, abych si byl na 100% jistý, že to stihnu a raději počkám, než bych byl neslušně nedochvilný.
Jistě, může se něco přihodit, ale to je opravdu výjimka potvrzující pravidlo a vždy je to natolik vážné, že je to omluvitelné.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 12:29 25. Apr 2013
by KaTo
Btw - by mě zajímalo, zda k tomu takhle Braenn přistupuje i v práci - čtvrhodinka sem, čtvrthodinka tam

. Vsjo ravno

.
P.S.
Kdybys chtěl mít Rofe pocit, že potřebuješ k postoupení někoho vystřílet a nestačí ti ho kontumačně vyškrtnout, tak se klidně za Braenn nechám vysypat

. Jezdím toho novýho ruskýho placičkovýho (dvojkovýho) tančíka.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 12:48 25. Apr 2013
by Braenn
Uklidním tě, KaTo, přistupuji k práci tak zodpovědně, jako ty ke snaze přidat zbytečný příspěvek v každém topiku, kam máš přístup.
A tímto se ještě jednou všem omlouvám, že jsem se na domluvenou hru s Rofem logla o 15 minut později. Jestli má někdo potřebu dál probírat tento přečin a z něj vyplývající povahu mé osoby, můžete se mi svěřit po PM.

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 19:27 25. Apr 2013
by Braenn
Viz co psal Bahňák vedle ve Wold of tanks - nevíte někdo, co to má znamenat? Pár dnů zpět jsem se přitom bez problémů přihlásila...
Edit - Aha, tak se jen nespustila automatická aktualizace. Tak momentík, naštěstí je malá.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 19:43 25. Apr 2013
by Braenn
Odstupuju z turnaje. Díky.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 20:56 25. Apr 2013
by -RoF-
*pokrčí rameny* též

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 21:57 25. Apr 2013
by Fryn
Přesně takových situací jsem se chtěl v turnaji vyvarovat. Zbytečně to kazí dojem z celého turnaje. Doufám, že se nic podobného už v dalších "ročnících" nebude opakovat.
Ať už by odstoupil pouze RoF nebo Braenn, ani jednoho bych asi s klidným srdcem nepustil do finále (k němu by se mělo dojít alespoň po jednom regulérně odehraném zápase, ať je to fér vůči ostatním finalistům), takže to minimálně řeší toto dilema.
Theogil I a Molly mají tedy svolení k odehrání svého finálového zápasu. Ať vás co nejvíce zabaví. Btw. nechce se někomu z vás ten zápas natáčet ?
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 05:41 26. Apr 2013
by Bahnak
Nezbývá mi než si povzdechnout nad tím co se tu děje.
Jen proto že se Braenn jednou nedostavila včas na turnaj se tu strhne takovádle průtrž emocí...? (a to ještě o pouhých 13 minut)
Nevím, prostě to jde od desíti k pěti a rýpavé poznámky ROFa akorát opravdu hodně zamrzí.
Přeji všem mnoho štěstí v dalším turnaji, v tomto samosebou fandím jak Molyšákovi, tak Theogilovi, do toho chlapi, ať vyhraje ten nejlepší.
(škoda protože jsem opravdu moc chtěl Braenn dnes zastoupit a po X měsících netankování oprášit Pz35ku, ale nenapadlo mě spouštět hru přes automaticky updatovanou konzoli, ale jen přes .exe na ploše. Moje chyba, nebyl jsem v příliš přemýšlivém rozpoložení...)
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 07:53 26. Apr 2013
by Theogil I
Fryn wrote:Přesně takových situací jsem se chtěl v turnaji vyvarovat. Zbytečně to kazí dojem z celého turnaje. Doufám, že se nic podobného už v dalších "ročnících" nebude opakovat.
Ať už by odstoupil pouze RoF nebo Braenn, ani jednoho bych asi s klidným srdcem nepustil do finále (k němu by se mělo dojít alespoň po jednom regulérně odehraném zápase, ať je to fér vůči ostatním finalistům), takže to minimálně řeší toto dilema.
Theogil I a Molly mají tedy svolení k odehrání svého finálového zápasu. Ať vás co nejvíce zabaví. Btw. nechce se někomu z vás ten zápas natáčet ?
Fryne, asi blbá otázka, ale jak se natáčí (lépe řečeno je to součástí tanků nebo k tomu něco potřebuji)?
Mišáku, kdy ti to vyhovuje?
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 08:26 26. Apr 2013
by Molly23
Já to klidně natočím a povím ti, že dnes mám čas třeba celý den, takže když mi písneš hodinu, budu se snažit tam být a čas si na tebe vyhradím

.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 08:32 26. Apr 2013
by Theogil I
Molly23 wrote:Já to klidně natočím a povím ti, že dnes mám čas třeba celý den, takže když mi písneš hodinu, budu se snažit tam být a čas si na tebe vyhradím

.
Nu do 15:00 jsem v práci, brácha bude určitě zase zdržovat, ten bude tak do 16:00. Hodinka cesta, hodinka navíc, takže okolo 18:00? Ještě si to potvrdíme, jak přijdu tak si spustím WoT. Jak se to natáčí, já bych to chtěl zkusit taky.