Page 10 of 12
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 04:44 26. Jul 2013
by Shaman88
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 06:35 26. Jul 2013
by Diemo
Prej Ptačkovský

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 10:12 26. Jul 2013
by Rejty
Někdo se mě ptal, zda stačí 3 flašky vody na celý víkend, tak to rozhodně nestačí! Má být vedro, tak se zásobte vodou.
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 10:22 26. Jul 2013
by Fox
Já pojedu autem taky vezmu balík vod pro ostatní, co budou chtít. Jinak já plánuju odjezd z Plzně, bohužel kvůli spolujezdcům, až půl šesté večer. Pokud by někdo zjistil, že mu chybí nějaké věci, nebo něco, tak dejte vědět.
mobil: 728053397
Jinak Rejty má na mě telefon nebo někdo z kluků.
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 10:27 26. Jul 2013
by Fox
Rejty wrote:Někdo se mě ptal, zda stačí 3 flašky vody na celý víkend, tak to rozhodně nestačí! Má být vedro, tak se zásobte vodou.
Počkej tři lahve vody stačí bohatě, protože ještě s sebou bude basa piva. A sobota bude v duchu chlastu u krkouna

.
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 10:32 26. Jul 2013
by Rejty
Chlast není pití, nebudu tam někoho křísit z úpalu.
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 10:37 26. Jul 2013
by Diemo
*predstavuje si rejtyho schopnosti kriseni a bali dalsi vodu*
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 10:50 26. Jul 2013
by Molly23
V případě nouze je tam magický potok vnitřní čistoty! Ale nepijte to!
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 13:16 28. Jul 2013
by Fox
Super sraz, moc jsem si to užil a děkuji všem za účast v připraveném programu.
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 15:12 28. Jul 2013
by Rejty
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 16:09 28. Jul 2013
by Molly23
Díky moc! Naprosto super! Jen Berse bych fakt zaškrtil

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 16:23 28. Jul 2013
by Fox
Takového kompromitujícího materiálu =D
Molly23 wrote:Díky moc! Naprosto super! Jen Berse bych fakt zaškrtil

Souhlas, bubeník Bers =D
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 17:31 28. Jul 2013
by innfra
Díky moc za sraz, bavil jsem se

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 18:22 28. Jul 2013
by Diemo
Bezva akce, pristi rok znovu

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 18:48 28. Jul 2013
by Rejty
Myslím, že se sraz povedl.
Ještě dospat a vyléčit všechna zranění a bude to fajn...
Příští rok bych obnovil tradici dřívějšího příjezdu, víkend hrozně rychle uteče.