Page 10 of 12

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 04:44 26. Jul 2013
by Shaman88
:var_16:

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 06:35 26. Jul 2013
by Diemo
Prej Ptačkovský :viking:

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 10:12 26. Jul 2013
by Rejty
Někdo se mě ptal, zda stačí 3 flašky vody na celý víkend, tak to rozhodně nestačí! Má být vedro, tak se zásobte vodou.

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 10:22 26. Jul 2013
by Fox
Já pojedu autem taky vezmu balík vod pro ostatní, co budou chtít. Jinak já plánuju odjezd z Plzně, bohužel kvůli spolujezdcům, až půl šesté večer. Pokud by někdo zjistil, že mu chybí nějaké věci, nebo něco, tak dejte vědět.

mobil: 728053397

Jinak Rejty má na mě telefon nebo někdo z kluků.

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 10:27 26. Jul 2013
by Fox
Rejty wrote:Někdo se mě ptal, zda stačí 3 flašky vody na celý víkend, tak to rozhodně nestačí! Má být vedro, tak se zásobte vodou.

Počkej tři lahve vody stačí bohatě, protože ještě s sebou bude basa piva. A sobota bude v duchu chlastu u krkouna ;).

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 10:32 26. Jul 2013
by Rejty
Chlast není pití, nebudu tam někoho křísit z úpalu.

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 10:37 26. Jul 2013
by Diemo
*predstavuje si rejtyho schopnosti kriseni a bali dalsi vodu*

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 10:50 26. Jul 2013
by Molly23
V případě nouze je tam magický potok vnitřní čistoty! Ale nepijte to!

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 13:16 28. Jul 2013
by Fox
Super sraz, moc jsem si to užil a děkuji všem za účast v připraveném programu.

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 15:12 28. Jul 2013
by Rejty

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 16:09 28. Jul 2013
by Molly23
Díky moc! Naprosto super! Jen Berse bych fakt zaškrtil :D

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 16:23 28. Jul 2013
by Fox
Takového kompromitujícího materiálu =D

Molly23 wrote:Díky moc! Naprosto super! Jen Berse bych fakt zaškrtil :D
Souhlas, bubeník Bers =D

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 17:31 28. Jul 2013
by innfra
Díky moc za sraz, bavil jsem se :)

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 18:22 28. Jul 2013
by Diemo
Bezva akce, pristi rok znovu :D

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 18:48 28. Jul 2013
by Rejty
Myslím, že se sraz povedl. :var_25:

Ještě dospat a vyléčit všechna zranění a bude to fajn... :var_16:

Příští rok bych obnovil tradici dřívějšího příjezdu, víkend hrozně rychle uteče.