Page 10 of 16
Re: Pády servru
Posted: 22:50 04. Jun 2015
by Aillen
Dragon Soul wrote:Padlo mi to a vypisuje se mi že je server offline...sem sám nebo je server opravdu off?
mně to píše tohle:
http://clip2net.com/s/3iNTLm9
Re: Pády servru
Posted: 06:55 05. Jun 2015
by kokosak
Fixed
Re: Pády servru
Posted: 14:09 10. Jun 2015
by Sielencer
Server se nám při restartu načte jen do 4% a pak bác a jede se dokola nanovo

.
Nezbývá než čekat na spasitele

Re: Pády servru
Posted: 14:15 10. Jun 2015
by NesQe
sice mu to párkrát spadlo během načítání, ale nakonec najel.
Re: Pády servru
Posted: 14:32 10. Jun 2015
by karolina
NesQe wrote:sice mu to párkrát spadlo během načítání, ale nakonec najel.
To jsem byla asi já. Pardon.
Re: Pády servru
Posted: 09:05 22. Jun 2015
by Goran
Server nechce najet. Načítá se neustále znovu a znovu.
Re: Pády servru
Posted: 09:15 22. Jun 2015
by karolina
Goran wrote:Server nechce najet. Načítá se neustále znovu a znovu.
Jo, prý je modul poškozen, už to nahrávam... tak nevim co se s tim zase stalo.
Měsíc stará verze, takže staré chyby budou zpět
Re: Pády servru
Posted: 11:21 06. Sep 2015
by JAH
Po nočním restartu nechce server pravděpodobně najet. Stránky ukazují, že restart proběhl, ale do hry se připojit nelze.
Re: Pády servru
Posted: 14:20 06. Sep 2015
by kokosak
Restart to, zdá se, vyřešil.
Re: Pády servru
Posted: 19:51 06. Sep 2015
by kokosak
Server bác.
Edit: hlásí to, že tam sem, ale nejsem! Nikdo tam neni! Akorát podvodníci a duchové.
Re: Pády servru
Posted: 22:31 07. Sep 2015
by kokosak
Poslušně hlásim, že nám zas kilnulli připojení k serveru.
Re: Pády servru
Posted: 23:03 07. Sep 2015
by Asura
kokosak wrote:Poslušně hlásim, že nám zas kilnulli připojení k serveru.
to je v haji clovek si ani po odpoledni nemuze zahrat

Re: Pády servru
Posted: 20:08 22. Oct 2015
by kokosak
Udělalo bác?
Edit: a vypadá, že konektivita
Re: Pády servru
Posted: 20:22 22. Oct 2015
by JAH
Restart přes web bohužel nepomohl.
Re: Pády servru
Posted: 20:34 22. Oct 2015
by Zedral
Takže konec? Já myslel, že to běží u někoho doma. Nevím jak moc náročné na železo je NvN serverová verze...