Page 10 of 331

Re: Poděkování

Posted: 03:04 27. Jan 2008
by LDamian
Moc děkuji za spuštění i za úpravy, které jsem zaznamenal. Zatím jsem se podíval jen do Ivory, ale teda s tím si někdo vyhrál, vypadá to tam moc pěkně. :) Je skvělé si zase zahrát.

Re: Poděkování

Posted: 04:27 27. Jan 2008
by RES
Take pridam sve diky a tim skladam hold celemu tymu.Verim ze vasi drinu kazdej dokaze ohodnotit jiste kladne a ty obchody moc povedene.Diky za vas cas co prispel k opetovnemu spusteni Thalie a pozvednuti jeji urovne zase o velkej skok dal.

Re: Poděkování

Posted: 12:37 27. Jan 2008
by Seth-Plzen
Díky, Thalie vypadá zajímavě :-)

Re: Poděkování

Posted: 15:14 27. Jan 2008
by Pajule
táák mato sve klady i zapory , i dkyz sjem se Ivory uplne lekla :D:D:D je pekny jen ty kapuce a ty saty na lvl mi prijodu divny..

Re: Poděkování

Posted: 19:18 27. Jan 2008
by Krata
Taky musim poděkovat, je to super, nebudu jmenovat všechno co se mi líbí protože se mi líbí tak nějak vše, teda tam kde sem byl a co sem vyzkoušel, dobrá práce :wink:

Re: Poděkování

Posted: 08:23 29. Jan 2008
by Theogil I
Vzhledem k tomu, že jsem se ještě do hry nedostal a dnes jsem se z fóra dověděl, že Theogilek ková a prodává zbraně v Ivory tímto móc děkuji tvůrcům .... udělali jste po ránu velkou radost jednomu mrzutému trpaslíkovi.
Ještě jednou děkuji, s úctou Theogil - kovář z Ivory.

Re: Poděkování

Posted: 17:18 29. Jan 2008
by monstera
Pajule wrote:táák mato sve klady i zapory , i dkyz sjem se Ivory uplne lekla :D:D:D je pekny jen ty kapuce a ty saty na lvl mi prijodu divny..
Jo, Ivory se rozrostla... Ale kterej starosta dovolil hospodskýmu zabrat nepřjemnější místo na Thalii pro setkávání hrdinů u ohně u rybníčka, to nechápu.....

Re: Poděkování

Posted: 19:46 29. Jan 2008
by Daanri
heh tedka je tam krasnej hostinec na dobre posedeni a holt stare starosta zemrel a Ivory ma na starosti slechtic z Karathy. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 19:06 31. Jan 2008
by Aznar
pekny quest v hrobce, fakt sem se bavil, dotycny DM vi kam smeruje podekovani :wink:
akorat logicky hadanky pro moji postavu jsou trochu tvrdy orisek :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 20:51 31. Jan 2008
by jaara
Já děkuju za klikání :) Vydrželo vám to 2 dny :) A pak ale nadšení nějak opadlo..

Re: Poděkování

Posted: 22:24 31. Jan 2008
by nomis_b
jaara wrote:Já děkuju za klikání :) Vydrželo vám to 2 dny :) A pak ale nadšení nějak opadlo..
Ja klikam poctive, vzdy, kdyz se prihlasim na stranky :P
uz sem si z toho udelal takovej dobrej zvyk..

Re: Poděkování

Posted: 22:51 31. Jan 2008
by jaara
Tak to má vypadat :wink:

Re: Poděkování

Posted: 00:15 01. Feb 2008
by LDamian
nomis_b wrote:
jaara wrote:Já děkuju za klikání :) Vydrželo vám to 2 dny :) A pak ale nadšení nějak opadlo..
Ja klikam poctive, vzdy, kdyz se prihlasim na stranky :P
uz sem si z toho udelal takovej dobrej zvyk..
Pak se může někdo divit, že nevěřím "obsahové" části reklamy na Googlu. Chudáci inzerenti. I když třeba se tu nakonec nějaký ten programátor za 50 000 měsíčně najde. :) :wink:

Re: Poděkování

Posted: 03:00 01. Feb 2008
by igor
Děkuju za dnešní super hromadnou výpravu na ettiny, i když chudák Narim si to po otravě skřetim šípem moc neužil :lol:

Re: Poděkování

Posted: 03:03 01. Feb 2008
by Sorrow
Jakto neuzil, za takove lazne co dostal nekdo i plati :D