Page 10 of 10

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 15:18 11. Jan 2008
by Michal
Shifter wrote:No asi tomu nebudete verit, ale me to odlozeni celkem pomohlo :D
No nekamenujte me, ale mel jsem ted tak malo casu, az jsem byl nervni z toho, ze uz se to ma spustit a ja jeste ani nemohl poradne zapremejslet nad pribehem.
No ted uz teda cas mam, ale pro zmenu skrtam jeden pribeh za druhym, protoze na kazdym najdu neco co se mi nelibi. Nejspis me zachrani az spusteni serveru, prestanu myslet na kraviny a bude klid
Vždyť to je normální. Ti co hrajou papírový DnD trochu vážně často nic jinýho než že vymýšlí příběhy nedělaj :)

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 16:44 11. Jan 2008
by jiromir
Kiri wrote: sem lama, takze by mi este zajimalo to zakladni rozdeleni serveru. Jake jsou RP a jake ne? :shock:
RP jsou ty, kde se nebeha ;)

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 17:03 11. Jan 2008
by Lord_Berserk
Forrest Gump behal porad... je to prece uplne normalni cinnost :P
Navic trebas barbar potrebuje bezhlave nabehnout do bitvy...takze ma nakou vlastnost zrychleni behu - musi se to vyuzivat :D

...jee at uz to jedee dokonce uz i na forum prispivam (hmm abstak to urcite ale neni)

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 17:11 11. Jan 2008
by Krata
První krok je si to přiznat Bersekere *poplácá soucitně po zádech* :wink:

EDIT: ted mě napadá.. nebude i nějaká cena pro prvního přihlášeného? třeba 10 000 zlatých na základní vábavu :D

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 21:19 11. Jan 2008
by jiromir
Lord_Berserk wrote:Forrest Gump behal porad... je to prece uplne normalni cinnost :P
Navic trebas barbar potrebuje bezhlave nabehnout do bitvy...takze ma nakou vlastnost zrychleni behu - musi se to vyuzivat :D

...jee at uz to jedee dokonce uz i na forum prispivam (hmm abstak to urcite ale neni)
No soudě dle toho jak jsem te poznal na thalijskym srazu, tak mas k barbarovi skutecne blizko a taky jsi moc nebehal :twisted:

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 22:10 11. Jan 2008
by monstera
jiromir wrote:
Kiri wrote: sem lama, takze by mi este zajimalo to zakladni rozdeleni serveru. Jake jsou RP a jake ne? :shock:
RP jsou ty, kde se nebeha ;)
RP jsou ty, kde tě jak DM, tak i ostatní hráči neustále kritizují a napomínají a ať děláš co děláš, něco se jim nelíbí ! :D

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 22:10 11. Jan 2008
by Lord_Berserk
kdyz bych nebyl po treninku tak je jasny ze bych k tomu Kancovi prisprintoval :mrgreen: