Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 09:08 17. Jan 2008
huraaaa sice sme je zas k tomu vyjadreni zas museli nasilim dokopat ale je dobre ze vime co se deje... no je s nima velka prace ale my si ty DMka vyskolime 
Jupii podarilo sa. Skoda ze to nerobia sami odsebaLord_Berserk wrote:huraaaa sice sme je zas k tomu vyjadreni zas museli nasilim dokopat ale je dobre ze vime co se deje... no je s nima velka prace ale my si ty DMka vyskolime
Trefne namna ze? Poznas tokucik wrote:Jo Theo. Bacha, ale tohohle avatara uz nosim na jistym serveru ja.
ale prd, to je jindeShifter wrote:A ja uz myslel, ze si Theo toho avatara vyslouzil od vedeni