Page 10 of 10

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 09:08 17. Jan 2008
by Lord_Berserk
huraaaa sice sme je zas k tomu vyjadreni zas museli nasilim dokopat ale je dobre ze vime co se deje... no je s nima velka prace ale my si ty DMka vyskolime :mrgreen:

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 10:24 17. Jan 2008
by Theo
Lord_Berserk wrote:huraaaa sice sme je zas k tomu vyjadreni zas museli nasilim dokopat ale je dobre ze vime co se deje... no je s nima velka prace ale my si ty DMka vyskolime :mrgreen:
Jupii podarilo sa. Skoda ze to nerobia sami odseba :)
kucik wrote:Jo Theo. Bacha, ale tohohle avatara uz nosim na jistym serveru ja. :wink:
Trefne namna ze? Poznas to :)

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 11:18 17. Jan 2008
by Shifter
A ja uz myslel, ze si Theo toho avatara vyslouzil od vedeni :D

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 12:32 17. Jan 2008
by photter
Shifter wrote:A ja uz myslel, ze si Theo toho avatara vyslouzil od vedeni :D
ale prd, to je jinde :D

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 18:01 17. Jan 2008
by Pajule
mno me by se hodilo kdyby se thalie spustila az za dva mesice :roll:

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 21:29 17. Jan 2008
by Magratela
Nooo tak koukam ze je treba podporit mou milovanou stranu zla at tu neni moc utlacovana. :mrgreen: