Page 91 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:48 05. May 2011
by wsweetjane
*hlasuje zvednutou rukou pro rozšíření možností úpravy šatů*

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:42 05. May 2011
by kucik
Pokud je v toolu, tak by mela jit i u krejciho. Pokud ne, tak mi hodte nejaky info, co je to zac.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:26 05. May 2011
by Terbee
No pokud vím, tak u krejčího není...projela sem to tam celé několikrát (jako asi ostatně každá ženská - hráčka

) .... RoFe, byl bys tak hodný a mrknul na to, co je to zač, prosím?

všechny zástupkyně něžného pohlaví ti určitě budou vděčné

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:54 05. May 2011
by -RoF-
Tsss já nejsem ženská a u barvíře šiju šaty pro Arii taky furt

A vděčné? To je málo, to chce něco lepší
Mimochodem ty sukně teda jsou v toolu na pánvi pod čislem 66,67 a 68 (Viz ten první obrázek). Jsou tam tři sukně - s kalhotkama, s bobříkem a bez bobříka
Jinak myslím že vzhled pánve 65, 69,70 taky u barvíře není. A jistě by se toho našlo víc.
Protože například na druhém obrázku mám na stehnech to připínání punčoch (podvazkový pás se tomu říká?

) A to taky u barvíře není. To jsem ukoval zbroj a ta měla takový vzhled stehen.
Jako já bych to klidně dal k tomu barvíři, kdybych věděl, jak se to dělá. Takže by mi asi musel někdo poradit kde to najít a jak to udělat. Páč v toolu tak není vše a některé věci tam chybí.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:57 05. May 2011
by Terbee
Takový "plavky" jůůůů

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:44 05. May 2011
by kucik
-RoF- wrote:
Jako já bych to klidně dal k tomu barvíři, kdybych věděl, jak se to dělá. Takže by mi asi musel někdo poradit kde to najít a jak to udělat. Páč v toolu tak není vše a některé věci tam chybí.
Spousta cisel vzhledu je zakazanejch bud proto, ze pro ne neni model, nebo jsme fakt nechteli, aby v tom postavy chodily po svete. Muzu ti poslat modul na testovani + seznam zakazanejch modelu, jestli to v tom najdes, tak neni problem.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:03 05. May 2011
by Prasokralik
Maya wrote:Terbee wrote:Nešla by tahle sukýnka přidat do hry? Rofík říkal, že prý je v toolu...myslím, že by přibylo elfek/člověčic v sukních

A nepříjde vám to teď už moc extravagantní?

Počkej až si Inkvizice usmyslí, že čim víc odhalené kůže tím více temná duše

Co ty víš na co to chce a před kým se v tom bude producírovat.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 06:59 19. May 2011
by Hafen
Uaaaaaaa jestli takhle Aria chodi oblikana, tak se ji budu radeji vyhybat
Jinak jako tyhle oblecky jde nastavit i kozenou zbroj, alespon ja to tak mam na me zlodejce a rpim to jako ze nosi jen obycejny kozeny hadry.
Co mi tu chybi je moznost vyvolat zobrazeni vlastniho profilu postavy, takovej ten text co se pise pri zakladani, v defaultu je tam "blablabla ukazat zac je toho elf loket" ci co

protoze jsem si ho vypsal a ted absolutne nevim co jsem tam napsal, vetsinu veci pisu totiz z hlavy

a nemam zalohy. A kdyz uz by se to upravovalo, tak co pridelat moznost editace. Odpadlo by obtezovani dm kvuli zmene popisu a hraci by si mohli sami updatovat popis typu ze pribyla jizva, ubyl prst a podobne

pokud to tak uz je tak se omlouvam a prosim o navod pro hlupaka jak na to:)
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 07:00 19. May 2011
by Hafen
Prasokralik wrote:
Co ty víš na co to chce a před kým se v tom bude producírovat.
Vrchni inkvizitor ma take sve slabe chvilky

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 07:14 19. May 2011
by davidsoft
Chybí mi "Trezor pro řemeslníky" v alwarielské dílně a barvíř v Alwarielu. Ten trezor by tam asi měl být, když správce nabízí možnost jeho zřízení. Ten barvíř by byl potřeba zejména na přešívání čerstvě vyrobených rób, ale neříkám, že by se nehodil i jinak.
Hafen wrote:Co mi tu chybi je moznost vyvolat zobrazeni vlastniho profilu postavy, takovej ten text co se pise pri zakladani, v defaultu je tam "blablabla ukazat zac je toho elf loket" ci co

protoze jsem si ho vypsal a ted absolutne nevim co jsem tam napsal, vetsinu veci pisu totiz z hlavy

a nemam zalohy.
Popis zobrazit jde - do volného pole na panelu zkratek si přiřadíš "Prozkoumat" a klikneš s ním na vlastní postavu.
Jinak, zálohy si dělej od všeho - logy ze hry, důležité příspěvky na fóru, modely šatů, zprávy na nástěnkách atd. Nikdy nevíš, kdy o to nějakým způsobem přijdeš.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:37 19. May 2011
by -darkvision-
Hafen wrote:
Co mi tu chybi je moznost vyvolat zobrazeni vlastniho profilu postavy, takovej ten text co se pise pri zakladani, v defaultu je tam "blablabla ukazat zac je toho elf loket" ci co

protoze jsem si ho vypsal a ted absolutne nevim co jsem tam napsal, vetsinu veci pisu totiz z hlavy

a nemam zalohy. A kdyz uz by se to upravovalo, tak co pridelat moznost editace. Odpadlo by obtezovani dm kvuli zmene popisu a hraci by si mohli sami updatovat popis typu ze pribyla jizva, ubyl prst a podobne

pokud to tak uz je tak se omlouvam a prosim o navod pro hlupaka jak na to:)
So easy :
DO rychle lišty si dej prozkoumání (takový to očko ze skillu) a klikni na svoji postavičku. Voalá a vidíš.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:04 22. May 2011
by Narsith
Qesty...nejake qesty kde by se mohl zapojit každy a ne jen vybrana skupinka osob. Začina totiž tady byt řečeno slovy jedne zname a legendarni postavy kterou Awken nedavno potkal v Ivory "strašliva nuda"

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:52 31. May 2011
by Braenn
Řešila se tu hudba pro nástroje, aby je bylo možno užívat skutečně systémově a spouštět jimi hudbu v lokaci. Právě formou rozhodovu "zahrát xy". Z příspěvků nahoře jsem pochopila, že:
- se musí najít někdo, kdo takovou hudbu shromáždí a popíše v excelové tabulce či jiném seznamu
- se musí najít někdo, kdo tu hudbu rozřadí pro jednotlivé nástroje
- se musí vzít hudba z nwn, protože jinak by se musela přidávat do haků(?)
Bod jedna a dva nemám problém splnit, ale u bodu tři váhám - nwn totiž nenabízí dostatek kvalitní a pěkné hudby, natož jednonástrojové rozdělitelné podle obtížnosti a nástroje - loutna, harfa, housle, klavír. Já takovou novou hudbu mám.
V zásadě bych byla schopná sehnat i někoho, kdo to i naskriptuje.
Problém je v třetím bodu - nemá cenu dělat takový systém, kdyby nebylo možné dodat dostatek kvalitní hudby, což bohužel nutí doplnění k haků - věc nepříjemná a dost zásadní.
Takže spíš jen jednu otázku - má cenu se tomu vůbec věnovat? Převažují klady nad zápory?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:57 31. May 2011
by Rejty
Hudba se dá doplnit do haků, to je to nejmenší. Jestli by někdo udělal zbytek, bylo by to super.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:57 31. May 2011
by kucik
- Něco hudby už mi tu leží vybraná a roztříděná.
- Do haků to není problém přidat
- Pokud seženeš někoho (a nehci ukazovat

) kdo to ošetří scriptově, tak není problém.
Já jsem si s tou hudbou nikdy nehrál, takže když to budu řešit, než na to najdu čas atp. bude to na dlouhý lokte.