Page 91 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:00 08. Jul 2013
by Braenn
Derken- wrote:Bude Bahno?

Si piš.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:36 08. Jul 2013
by Bahnak
Akorát bude unavené Bahno...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:47 08. Jul 2013
by Derken-
Vyborne, ale pamatuj, ze tentokrat te nenecham hipsnout do spacaku jako posledne!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:34 08. Jul 2013
by Fryn
A co pro tentokrát zkusit nějakou změnu, jako ten Pankrác, co jsem navrhoval před pár týdny ?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:48 08. Jul 2013
by Braenn
Příště na to zkusím myslet, když si připravíš nějaký pěkný přesný plánek "tudy k nám", který pak překopíruju na forum EQ.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:05 10. Jul 2013
by Fryn
Braenn wrote:Příště na to zkusím myslet, když si připravíš nějaký pěkný přesný plánek "tudy k nám", který pak překopíruju na forum EQ.

Ok, najít to není žádný velký problém, k tomu postačí i velmi jednoduchý plánek

.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:28 15. Jul 2013
by Fryn
Takže slibovaný "plánek". Nejjednodušší způsob jak se dostat k onomu místu, je jet metrem C a vystoupit na stanici Pankrác (druhá stanice od Vyšehradu). Pak vylézt ze stanice směrem na ulici Hvězdova, pokračovat v podstatě neustále rovně touto ulicí podél Arkád (jak je vidět na přiloženém odkazu), přejít kruhový objezd a cíl cesty (Centrální park), je před vámi.
http://www.mapy.cz/#!x=14.437731&y=50.0 ... Xfcuf3.fbP
Na usednutí tam není až tolik míst jako na Vyšáku, tak raději očekávejte posezení na trávě.
Pro setkání by bylo nejlepší blízké okolí občerstvovacího zažízení (Café Na půl cesty), které se nachází přibližně ve středu parku.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:35 15. Jul 2013
by Braenn
Tenhle týden asi nic, v pátek mizíme na dovču a nastává horečnaté balení, praní a uklízení. Když se najde dost lidí, tak se tam třeba zkusím ukázat.... ale spíš ne.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:21 16. Jul 2013
by Fryn
Tak já se taky hodlám objevit podle počtu účastníků

. Asi to pojmu ale více soukromě, pokud by však někdo chtěl, klidně se může přidat (očekávám, že se tam ukážu nejpozději tak do 19 hodiny). Zítra ještě napíšu co a jak.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:22 16. Jul 2013
by Bahnak
Já to určitě nedám, nevím kam dřív skočit takže tuto středu bohužel vynechám. A zichr i dvě další, protože jsme fuč z Práglu.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:28 16. Jul 2013
by kokosak
Já - daleké moravské zahraničí.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:26 17. Jul 2013
by Fryn
Nakonec to odpískávám i já. Práce na mě dnes zanechala víc neblahých stop než jsem čekal.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:38 17. Jul 2013
by Shaman88
Nechcete si udělat nějaký srázek ve čtvrtek před tím velkým. Já bych se taky rád sešel s těma co jsem ještě neviděl a takhle bych si to prodloužil a do prahy bych přijel už ve čtvrtek.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:35 22. Jul 2013
by Miell
Vím, že je to dost brzo.. ale myslím, že o prázdninách je lepší dávat vědět dřív:) Takže:
Dne 17.8. bychom mohli vyrazit na společný výlet do ZOO PRAHA. Sraz by byl ideální v 10:00 h u hlavní brány.
Co vy na to?:)
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:47 22. Jul 2013
by Firefox_
Nešlo by to o den nebo dva dřív?