Page 91 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 13:36 24. Jun 2013
by -darkvision-
zachy wrote:
Fryn wrote:
kucik wrote:Co to sakra udelali s tema artynama? S GW pantherem nez mi zamiri na jedno misto, tak je skoro konec bitvy. S plne vyexpenou posadkou a pohonem dela.
Nevím jak s GW Pantherem, ale co jsem si vyjel poprvé po patchi se SU-14-2, tak jsem byl celkem spokojený. Ze čtyř střel (SU-14-2 nabíjí celou večnost, to zůstalo nezměněno) snad dopadly na cíl všechny a to i když mi přišlo, že se ubralo (graficky u zaměřovače) na přesnosti. Mám taky pocit, že se nějak zmenšila výseč při zaměřovacím módu, takže toho není vidět tolik co předtím.
Některé artiny změnily tier (Grille je V a Hummel nyní VI). Ale slevili některé tančíky takže jsem si koupil konečně Tiger
Hustý, tak to mám první Pětičku! :D

Re: World of Tanks

Posted: 23:44 26. Jun 2013
by Molly23
Poláci

Re: World of Tanks

Posted: 11:14 27. Jun 2013
by -RoF-

Re: World of Tanks

Posted: 11:07 03. Jul 2013
by Molly23
Nuselský most, jinak mi to hrozně připomnělo mapu Westfield.
Image

Re: World of Tanks

Posted: 14:54 09. Jul 2013
by -RoF-

Re: World of Tanks

Posted: 17:42 17. Jul 2013
by Molly23
Jen pro zajímavost jak vypadá budoucí tanková konkurence od Warthunderu :wink: jsem zvědavej jak to pojmou.

http://warthunder.com/en/news/208/current/

Re: World of Tanks

Posted: 17:45 17. Jul 2013
by Shaman88
Já spíš čekám až někdo udělá hru kde všechno tohle sloučí a bitva bude na nějakých velkých mapách kde budou letadýlka, lodičky, ponorky, a tančíci....

Re: World of Tanks

Posted: 18:13 17. Jul 2013
by Molly23
Myslím že tohle by měl právě udělat Warthunder, ale nemůžu ti dát spolehlivý zdroj. Ve hře se už ted dají potkat dohromady letadla a tanky dohromady, takže když se posadí za řídítka člověk místo NPC, můžou společně fungovat na jedné mapě.
Wargaming to plánuje do klanových válek, ale bitvy tanků a letadel budou probíhat zvlášt.

Re: World of Tanks

Posted: 17:09 05. Aug 2013
by KaTo
O víkendu jsem přišel na jakých algoritmech běží WoT! Jsou to ty samé, které v NWN generují hody kostkou (viz to co teď popsal Bahňák a jeho akce s Yetym).

Některé série WoT her obsahují neuvěřitelný mix:
1) "minutí" tanku v plném "zaměřovacím" kolečku s minimální šancí na minutí,
2) cinkání z boku(!) do TD (které běžně prostřeluji do těch samých pozic),
3) "průstřely" za 0 (tohle mi dělají s oblibou ruská KV-3 a vyšší) spojené "jen" s kritickým zásahem - ideálně jen do pásu BEZ "treknutí".
Ve výsledku 10(výstřelů)-6(zásahů)-3(průstřely) a jen jeden z nich dal dmg (a to ještě na minimální hranici). Kdybych tam s heavinou nebyl nebo zustal stát na startu, tak to můj tým ani nepozná :wall: :lol: .

Na druhé straně zase nepřátelé mají schopnost trefit můj tank snad i "za roh" a prostřelit všude, včetně vany v ideálním "vyúhlování" na odražení.

Ovšem tohle pak vystřídá ta samá série, kdy trefím a probiju tankem na co se podívám, místy zpestřené tím, že z heaviny za jízdy trefím "cípek" cizího tanku za horizontem (byl poslední cizí a já toho Válečníka MOC chtěl a z druhý strany se řítili meďáky s ranou "na jistotu" a tak sem to "zkusil") a vysypu ho na munici (vysypal bych ho i bez výbuchu munice, ale...když se hra rozhodne, že se má dařit, dotahuje to do neuvěřitelných výšek :wall: :lol: :lol: ).

Re: World of Tanks

Posted: 13:27 06. Aug 2013
by Molly23
Docela drsná story z druhé světové :)

Barkmann poslal dva členy své posádky zkontrolovat situaci. Když se vrátili přinesli zprávu o cca 15 amerických tancích Sherman, které spolu s dalšími vozidly postupují po silnici St. Lo - Coutances. Barkmann ihned vyhledal vhodné palebné postavení asi sto metrů od křižovatky této silnice a ukryl svůj tank za terénní vlnu a stromy. Když se nepřátelská kolona přiblížila zahájil palbu. Nejprve zlikvidoval dva vedoucí tanky a následně nákladní automobil s cisternou, který jel za nimi. Tím dokonale zablokoval silnici pro zbytek vozidel. Dva Shermany se pokusily objet hořící vraky ze strany ale i ty Barkmann zlikvidoval. Panther pálil dál na vozidla v koloně, která mezitím začala kvapně ustupovat.

Dva tanky Sherman sjely ze silnice, objely Barkmanna obloukem a pokusily se na něj zaútočit zleva. Barkmann je však zpozoroval a oba neomylně zničil. Jeden ze Shermanů stačil na Panther dvakrát vypálit a i když neminul, nezpůsobil německému obrněnci žádné vážné poškození.

Překvapení a ustupující Američané ihned zavolali na pomoc letectvo. Za chvíli se nad místem objevily americké stíhací bombardéry a zahájily palbu na osamocený německý tank. Současně s tím vyrazily znovu vpřed i Shermany. Letouny zpočátku pálily mimo a tak Barkmann zvládl zlikvidovat ještě dva Shermany. Potom však jeho tank utržil několik vážných zásahů ze vzduchu, které poškodily pás a řídící mechanismus a vyřadily vnitřní ventilaci vozu. V tu chvíli Barkmann uznal, že už se dále nemůže udržet a dal rozkaz k ústupu. I přes četná poškození byl tank schopen rozjet se pryč a dokonce cestou ještě zničit další Sherman.

A něco na závěr pro zasmátí :D

Do Coutances dorazil Barkmann 28. července. Američané jej však předběhli a tak musel pokračovat dál směrem na Avranches. Vzal s sebou ale z města do vleku ještě jeden poškozený tank Panther. Po nějaké době ale bylo zřejmé, že takto oba tanky pokračovat nemohou a proto se vojáci rozhodli poškozený stroj ponechat na místě. Chtěli jej ale nejprve zničit aby jej nemohli spojenci opravit a použít. Proto posádka tank zapálila. Nešťastnou náhodou však přitom začal hořet i Barkmannův tank a obě posádky tak musely dál po svých.

Re: World of Tanks

Posted: 14:02 06. Aug 2013
by -RoF-
Jinak využíjte akce, která běží. ;)

Já už těch 300k za 30 killů měl dvakrát ;)

http://worldoftanks.eu/cs/news/44/anniversary-missions/

Re: World of Tanks

Posted: 14:20 06. Aug 2013
by KaTo
-RoF- wrote:...měl dvakrát...
Já už 3x :P :twisted: :lol: :lol: a koupil si za ně (konečně) T32 :twisted: . Ale je to občas docela peklo si ty killy "vyžrat" ve vlastní prospěch, je tu hrozná konkurence :evil: a největší ve vlastní četě, žeeee?!! :lol: :lol: :lol:

Btw - můj osobní favorit na huntění killů je ruský "mazlík" KV-1 :mrgreen: , ten mi dokonce o víkendu zvládl Válečníka za 69k kreditů (byl peněžní bonus na tohle ocenění).

Re: World of Tanks

Posted: 14:22 06. Aug 2013
by Molly23
nabídka lákavá, ale asi to nedám :)

Re: World of Tanks

Posted: 14:32 06. Aug 2013
by -RoF-
KaTo wrote:Já už 3x :P :twisted: :lol: :lol: a koupil si za ně (konečně) T32 :twisted: . Ale je to občas docela peklo si ty killy "vyžrat" ve vlastní prospěch, je tu hrozná konkurence :evil: a největší ve vlastní četě, žeeee?!! :lol: :lol: :lol:

Btw - můj osobní favorit na huntění killů je ruský "mazlík" KV-1 :mrgreen: , ten mi dokonce o víkendu zvládl Válečníka za 69k kreditů (byl peněžní bonus na tohle ocenění).
No vidíš to paráda, tak budeš expit s náma. Chcu s váma pak jezdit jak budete mít M103 a já si k otmu vezmu středákotěžkou IS-8 a nebo občas T30. :wink:

A vyžírání killů? Absolutně netuším o kom píšeš? :roll: :D :twisted: No coo? Když já ty cíle mám zrovna v zaměřovači a mám nabito a nebo zrovna dobíjím. :P

Jinak to cinkání z boku a netrefené střely. Mě se to stává často a zrovna s tou IS-3. Ale i tak s to občas dá no ;) Soupeři taky cinkají a neprostřelují, takže je to vyrovnaně ;).

Re: World of Tanks

Posted: 14:40 06. Aug 2013
by -RoF-
Molly23 wrote: .....
Vždycky nechápu proč se píše jen o veliteli tanku, to byl ten Barkmann, co? Proč se nejmenují aj ti ostatní členové posádky? Bez nich by přece neudělal ani prd.