Page 92 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:01 31. May 2011
by Braenn
Ok, jdu se do toho pustit:)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:03 31. May 2011
by kucik
Napiš, kam mám dodat tu hudbu.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:03 31. May 2011
by Braenn
..pokud někdo máte hudbu, s převažujícím jedním nástrojem, instrumentální a vhodnou do hry, budu ráda za poslání.

kucik: Braenn(zavinac)seznam.cz, nebo nějaké úložiště či letecká pošta.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:40 02. Jun 2011
by Nalkanar
Bodlo by u povrchňanských balíků přidat do rozhovoru upozornění na nutnost mít tu 10% zálohu.. ono to tam vesměs chybí a občas to mate (zvlášť začínající nováčky bez peněz).

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 01:37 03. Jun 2011
by Woxa
Jo, to je trochu matouci, on si clovek mysli, ze i kdyz to nestihne, tak si furt prijde na nejake drobne, ale ve skutecnosti mu jen vrati zalohu.

Tusim, ze sveho casu sem takhle hezky pohorel, kdyz jsem neco dorucoval z Karathy za more.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:09 03. Jun 2011
by Shaman88
Chybí mi zde něco - třeba příkaz na zabití sama sebe když už krvacím.
Standartní situace u mě - 30 sekund něco zabijím a pak 2 minuty krvácím... ztracený čas....

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:11 03. Jun 2011
by davidsoft
Shaman88 wrote:Chybí mi zde něco - třeba příkaz na zabití sama sebe když už krvacím.
Standartní situace u mě - 30 sekund něco zabijím a pak 2 minuty krvácím... ztracený čas....
Tato situace má několik řešení, napadají mě tato:
1) Nechodit na lov sám, ale s družinou, která tě v takovém případě zachrání a vyléčí (nebo dorazí ;-)).
2) Založit si moudřejší postavu, která nebude páchat sebevraždy a bude chodit lovit tam, kde to zvládá.
3) Ty dvě minuty zpytovat svědomí, co jsi to se svou postavou prováděl, že umírá.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:00 03. Jun 2011
by Shaman88
davidsoft wrote:
Shaman88 wrote:Chybí mi zde něco - třeba příkaz na zabití sama sebe když už krvacím.
Standartní situace u mě - 30 sekund něco zabijím a pak 2 minuty krvácím... ztracený čas....
Tato situace má několik řešení, napadají mě tato:
1) Nechodit na lov sám, ale s družinou, která tě v takovém případě zachrání a vyléčí (nebo dorazí ;-)).
2) Založit si moudřejší postavu, která nebude páchat sebevraždy a bude chodit lovit tam, kde to zvládá.
3) Ty dvě minuty zpytovat svědomí, co jsi to se svou postavou prováděl, že umírá.
Jenže mi nevadí to že umřu, ale to že čekám :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:45 11. Jun 2011
by Braenn
Shromáždila jsem většinu hudby v počtu kolem 30 na jeden nástroj, takže mám několik technických dotazů a jednu prosbu:

- vadí někomu, že většina té hudby není čistě jednonástrojová? Tím nechci říct, že bych za jedny housle vpašovala orchestr, jiné nástroje tvoří bud doprovod, nebo pozadí, ale ten konkrétní vždy má převahu a měl by ho být schopen zahrát jeden člověk - tedy ne smyčcové kvarteto.

- kolik si tak představujete hudebních skladeb na jeden nástroj (jak moc to sežere místa, je to místem a velikostí nějak omezené?)

- v jakém rozmezí dle bodů umění budou skladby bardovy otevřeny? Po bodu, po pěti bodech...? Mám jich vážně dost - a v jakém umění bude limit pro poslední skladbu? 30? 35? Zase by byla škoda, aby se k některým nikdo nedostal...


- A k prosbě - mám dost hudby od klavíru, loutny, kytary i harfy - krom houslí a trochu i flétny. Prošla jsem kde jaký cizí server s volnou hudbou, postahovala kde co, tak to zkusím i tady - nemáte někdo, nevíte kde ještě získat?

p.s. můžu ji sem hodit jako odhaz na stáhnutí, pokud má někdo touhu ji před dm vyposlechnout a přidat nějaký názor, přání..

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:09 11. Jun 2011
by Nalkanar
Po pokecu se zemanen Janosem v Tartenu mě napadá - skutečně tam fungují domy k pronájmu, případně kde se dají najít náhledy? :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:18 11. Jun 2011
by kucik
jo, ajo. Ja musim udelat nahledy...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:19 11. Jun 2011
by Nalkanar
Ahá... no těším se na náhledy, až budou, tak budou :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 05:54 13. Jun 2011
by Thuereg
kucik wrote:jo, ajo. Ja musim udelat nahledy...
Domy fungujou, jen to chce přehodit ten spánek:) Pořád se tam dá spát jen když máš únavu nad určitý procenta jako venku u ohniště.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:56 13. Jun 2011
by Grunt
Chybí mi možnost vyvolávat různé nemrtvé příslušným kouzly :(

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:05 16. Jun 2011
by Prasokralik
Výkup trofejí v Alwarielu. to opravdu v Lothianově městě není jediný koželuh? O.o