Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:26 16. Jun 2012
WoW, podobnou techniku používá i dubafex ale tohle je lepší
Pak jsem dite uz asi no to je jedno proste dlouho a vubec me to nevadiPrasokralik wrote:Metal je pro děti, chlapi poslouchaj rokec. Je melodickej a přitom drsnější![]()
Neomlouvej toMolly23 wrote:http://www.youtube.com/watch?v=1-rHdSWZLpQ&feature=related
Užasná skladba, ale vždycky když ji slyším, tak si vybavím Metallicu(ta písen není metal, takže se to nebojte otevřít)
Ne každá instrumentálně náročná skladba je poslechuhodná. Ihned si vybavím zážitek cca tři roky starý, kdy jsme s přítelkyní vyrazili na smyčcový kvartet, bez podrobné znalosti programu krom po e-mailu vágního "nějaký Bach a Puccini a tak". Nu, jako první byl debut nějakého mladíka, údajně skladatele, ročník 1985. Z programu obdrženého po vstupu jsem se dočetl (asi pet odstavců) něco, co šlo zkrátit ve smyslu: "Souhrnem tónů hraných různými nástroji vytvářim transformovaný signál, který hluboce emočně působí". Věru, působil hluboce! Kdybych si k tomu violončelu sednul já (ač na něj nikdy nehrál), nikdo by to nepoznal, protože to byla pouha kakofonie zvuků... Bylo to tak děsivé, že se lidé počali zvedat a prchat. Naštěstí jsme seděli vprostřed řady, tak než jsme mohli prchnout, tak ta děsivost skončila a pak, k úlevě převeliké nás i chudáků hudebníků, začali hrát Pucciniho. Lidé udělali čelem vzad a rychla okupovali opušěná místa...Molly23 wrote:No tak jako já hodně obdivuju instumentální dovednosti a nejlepší muzikanti na svoje nástroje bejvají vážně už v málo poslouchatelných kalibrech. Třeba dobrý případ je MESHUGGAH. Jejich kytaristé jsou na 11. a 30. příčce sta nejlepších metalovejch kytaristů světa a takhle to zní, mimojiné jsou i bicí naprostej masakr, hlavně na nohy. Prostě tohle zahrát není prdel...
http://www.youtube.com/watch?v=qc98u-eGzlc
Oops, looks like we can't find that page!Sielencer wrote:About today
Hádám, že z URL stačí smazat poslední 3 písmenkaAbsinthorix wrote:Oops, looks like we can't find that page!Sielencer wrote:About today
U toho se musí efektivně kovat, co?
Přijde mi, že je tam moc použitej autotune, ohavný... stejně jako většina hudby v téhle době.
Caehan wrote: Přijde mi, že je tam moc použitej autotune, ohavný... stejně jako většina hudby v téhle době.
Třeba hrajou i dobře a mají to promyšlený, ale ta hudba mi prostě přijde jako přes kopírák. Že musí používat počítačový software k úprav hlasu, z toho mi prostě hlava nebere - to už můžou nechat zpívt kohokoliv, třeba počítač... nebo Winstona ChurchillaXŠevyX wrote:Caehan wrote: Přijde mi, že je tam moc použitej autotune, ohavný... stejně jako většina hudby v téhle době.
Každý holduje jinému stylu hudby![]()
Aulus: Jo, si ani nedokážeš představit jak. To potom jedeš líp jak buchar