Page 92 of 96
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:44 09. Mar 2017
by Aillen
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 16:55 31. Mar 2017
by Aillen
Seriál: Poslední království
https://www.topserialy.to/serialy/the-l ... dom-s02e02
Bojové scény hodně drsné.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:33 31. Mar 2017
by Kinkin
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:17 07. Apr 2018
by Puxina
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 15:25 12. Jan 2019
by Puxina
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 12:29 20. Feb 2019
by kokosak
Battle angel: Alita = good. Very good. Mohli jít sice ještě o trošinku dál ve vztazích a jejich konfliktech (ovládající rodičovská postava, ne-tak-uplně-uža mládenec), ale jinak je to fajné, moc fajné. Skoro až škoda, že člověk má předchozí vědomosti a s tím spojená očekávání. Natáhnout na to někoho, kdo nezná ani mangu, ani anime a neviděl trailery, prodat to jako "příběh o dospívající dívce, co hledá samu sebe" by byla legrace

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 13:57 20. Feb 2019
by Puxina
kokosak wrote:Battle angel: Alita = good. Very good. Mohli jít sice ještě o trošinku dál ve vztazích a jejich konfliktech (ovládající rodičovská postava, ne-tak-uplně-uža mládenec), ale jinak je to fajné, moc fajné. Skoro až škoda, že člověk má předchozí vědomosti a s tím spojená očekávání. Natáhnout na to někoho, kdo nezná ani mangu, ani anime a neviděl trailery, prodat to jako "příběh o dospívající dívce, co hledá samu sebe" by byla legrace

Já osobně na to šel v pondělí do kina jen díky trailerům

. Ten příběh vůbec neznám, jen vím že původ je jak píšeš ty manga nebo něco takové.
Hodně se mi to líbilo, hlavně prostředí kolem bylo super. Mám rád postapo světy.
Casting byl taky super, herci co tam byli mám rád.
Bez té romantiky bych se obešel, ale holt sedělo tam jen skrz to, že to byla prostě pubertačka

.
Trošku mě jen mrzí, že to zatím nevydělalo dost peněz. V USA něco přes 28M, tak si jen přeju, aby se jim ten film zaplatil (přece jen psali že náklady měli kolem 200M.) a natočili pokračování. Protože v pokračování vím fakt potenciál

.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 01:17 22. Feb 2019
by Jachym
Na the expanse jsem čuměl a stahoval dva měsíce- takže jsem nechodil sem , už nebyl čas , ale seroš dobrej
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 15:07 03. Mar 2019
by Puxina
Po druhé jsem se díval na tenhle western a fakt super
https://www.csfd.cz/film/647068-the-bal ... s/prehled/
Nejlepší je první, druhá a čtvrtá povídka

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 08:22 13. Mar 2019
by kokosak
Captain Marvel. Velké pochyby před zhlédnutím, nejlepší recenze, co jsem viděl byly "meh". Je to výrazně lepší, než "meh". Velmi koukatelné, velmi zábavné. Mohli, chlapci a děvčata, věnovat víc prostoru... všemu. Víc vztahů v prvním dějství, větší začlenění hrdinky do světa. Víc prostoru pro akci a mnozí efektové a akci v posledním dějství. Prostor by tu byl. Film je taky poněkud lehce předvídatelný. Od traileru bylo víceméně jasné, co bude, jak bude, kdo bude, kde bude.
Celkově bych Captain Marvel přirovnal co se úrovně filmu týče k Aquamanovi. Není to superobjevný film, který by se dal univerzálně doporučit. Je to dobrý film, který velmi slušně zabaví.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 12:52 14. Mar 2019
by Puxina
kokosak wrote:Captain Marvel. Velké pochyby před zhlédnutím, nejlepší recenze, co jsem viděl byly "meh". Je to výrazně lepší, než "meh". Velmi koukatelné, velmi zábavné. Mohli, chlapci a děvčata, věnovat víc prostoru... všemu. Víc vztahů v prvním dějství, větší začlenění hrdinky do světa. Víc prostoru pro akci a mnozí efektové a akci v posledním dějství. Prostor by tu byl. Film je taky poněkud lehce předvídatelný. Od traileru bylo víceméně jasné, co bude, jak bude, kdo bude, kde bude.
Celkově bych Captain Marvel přirovnal co se úrovně filmu týče k Aquamanovi. Není to superobjevný film, který by se dal univerzálně doporučit. Je to dobrý film, který velmi slušně zabaví.
Tak Captain Silikone, byla jen jako doplnění příběhu a taková předehra před Endgame. Recenze zásadně před filmem nečtu a nechám si na film svůj názor. Občas se podívám na jeden trailer a další už nesleduju a čekám až na film

.
Aquaman mi přišel o trošku lepší, protože ten svět pod vodou byla fantastický.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 12:52 14. Mar 2019
by Puxina
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 16:03 03. Apr 2019
by Puxina
Na tohle se těším asi nejvíc z tohohle roku
https://film.moviezone.cz/joker/trailery
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 09:52 06. Apr 2019
by kokosak
Žoukr vypadá fajnově
Shazam... mno.. trochu zklamání. Jako neni to špatnej film, funguje, pobaví, ale ty nejzajímavější věci byly v traileru. O moc víc tam není. Věděli, proč v traileru neni kouzelníkoj vidět do obličeje, vypadá jak houmlesák

Kdybych odevšud neslyšel, jak je to suprovej film a že ho musim vidět, asi bych zklamanej nebyl. Takže jako jo, zkouknout se dá, ale že by to byla uplně nutnost, to neni.
Možná pro mladší ročníky to je větší zábava, takhle ho z hlediska zábavy řadim trochu pod Aquamana, kterej je sice jako "film" horší, ale zato výrazně zábavnější.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:09 06. Apr 2019
by Puxina
Shazama takticky vynechávám, ale příští týden Hellboy a pak Souboj s rodinou

(tam mám zatím jako jediný koupený lístek

)