Page 92 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:37 22. Jul 2013
by Miell
Bohužel.. kvůli pracujícím je víkend lepší. Těší mě zájem, ale asi všem vyhovět nepůjde, promiň.
Miell wrote:Vím, že je to dost brzo.. ale myslím, že o prázdninách je lepší dávat vědět dřív:) Takže:
Dne 17.8. bychom mohli vyrazit na společný výlet do ZOO PRAHA. Sraz by byl ideální v 10:00 h u hlavní brány.
Co vy na to?:)
Jdou: Miell + 2, Allekoo, Kokos
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 06:51 23. Jul 2013
by kokosak
+ kokos

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 04:23 04. Aug 2013
by Braenn
Tak jsme doma. Středa, Vyšák, nebo to alternativní?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 08:39 04. Aug 2013
by Fryn
Braenn wrote:Tak jsme doma. Středa, Vyšák, nebo to alternativní?
Běžte na Vyšák, já ten den zrovna nejsem v Praze

(ne že bych vám zakazoval abyste se vydali jinam).
EDIT: Ale další týden by nebylo špatné vyzkoušet i tu alternativu.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:44 04. Aug 2013
by Firefox_
A co Vyšehrad kolem víkendu?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:50 04. Aug 2013
by Braenn
Firefox_ wrote:A co Vyšehrad kolem víkendu?
Víkend patří výletům.

Ale můžu si tě napsat!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:56 04. Aug 2013
by Firefox_
Kdy, kam, s kým?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:02 04. Aug 2013
by Braenn
Firefox_ wrote:Kdy, kam, s kým?

To se všecko dohodne ve středu.

Ale o víkendu, klidně se spaním.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:07 04. Aug 2013
by kokosak
Středa ode mě dobrý
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 01:50 05. Aug 2013
by Bahnak
Já mám zase noční, ve středu tak leda na nealko a žádné ponocování, jinak víkendu jsem klidně i pro něco delšího, počítám s tebou Foxiku

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:14 05. Aug 2013
by Braenn
Jinak za EQ sekci přislíbili účast klasičtí členové, takže nás tam bude docela dost.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:24 07. Aug 2013
by Derken-
Kolem půl osmé pojedu kolem Vyšáku z práce, budete tam někdo? Můžete mi kdyžtak upřesnit souřadnice vaší polohy?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:36 07. Aug 2013
by J.F.Payne
Pravděpodobně se taky na chvíli stavím.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:45 07. Aug 2013
by mandos
Taky přijdu. Pět jako vždy?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:34 08. Aug 2013
by Braenn
Ou, ou. My bychom se k tý kotvě neměli přesouvat, ono to vždycky končí zle. Třeští mi hlava a teď jsem do pračky místo prášku málem nasypala kočičí granule.
