Page 92 of 142
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:52 26. Jun 2013
by Bruciacullo
Prasokralik wrote:Bruciacullo wrote:každý nováček co hraje na novem serveru umírá a umře spoustukrát a spousturát a tím pozná ten svět a pak ví čeho es vyvarovat... ten co by odešel po dvou smrtích zřejmě ted na žádném nwn světě nehraje
Neeee nesmíš ji brát argument "proč jsou enti špatní"! Na nováčky (kteří už, až na několik málo vyjímek, roky nejsou nikde) se dá svádět šecko, šeeeeecičko.
promiň promiň... zlákalo mě to

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:53 26. Jun 2013
by Nalkanar
Tak stav děr je naprost jinačí, vůbec nevíš. Že drowové nehrajou, když konečně nemusí brečet, že nemají svoje DM (když mají teď tři), je jejich boj.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:00 26. Jun 2013
by Krysak
Přesně chápu o čem mluví Bahnák, Shaman a další. Je to přesně jak píšete, hratelnost a IC atd musí jít ruku v ruce.
At nejsem offtopic:
Na thalii mi vadí GM Bruciacullo, zdůvodnění - nedostatek nadhledu, kompetence, objektivity.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:08 26. Jun 2013
by Shaman88
Aulus wrote:
Takovéto srocování podobně obtížných potvor do jedné oblasti navíc způsobuje to, že na nízkých leelch jsou všichni v jihu království, na prostředních v prahvozdu a na vysokých v poušti a na severu. Není přesně tohle něco, čemu chtějí i WB zabránit?
Jistěže ne. Cílem je právě shlukování hráčů. Možná je to MMO poučka ale je to osvědčení pravidlo na kterém se hodně staví hratelnost - čím dál od startovních lokací, tím obtížnější potvory. Na RP světech do je trošku upraveno že se jako výchozí bod neberou startovní lokace ale veřejné místa a hlavní cesty.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:10 26. Jun 2013
by Aulus
Shaman88 wrote:Aulus wrote:
Takovéto srocování podobně obtížných potvor do jedné oblasti navíc způsobuje to, že na nízkých leelch jsou všichni v jihu království, na prostředních v prahvozdu a na vysokých v poušti a na severu. Není přesně tohle něco, čemu chtějí i WB zabránit?
Jistěže ne. Cílem je právě shlukování hráčů. Možná je to MMO poučka ale je to osvědčení pravidlo na kterém se hodně staví hratelnost - čím dál od startovních lokací, tím obtížnější potvory. Na RP světech do je trošku upraveno že se jako výchozí bod neberou startovní lokace ale veřejné místa a hlavní cesty.
Ano, srocování hráčů - ale na RP světě nejlépe hráčů všech levelových skupin. Na RP světě nemá být prvním kritériem pro vytváření herní skupiny level, ale charakter postavy.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:25 26. Jun 2013
by Shaman88
Skupinu na co?
Vem si že zkušenosti jsou základní systémovou odměnou a motivací.
K tomu přidej že skupiny rozprostřené do lvlového spektra mají naprosto minimální přínus xpů... k tomu přidej zhruba odhad kolik % času stráví většina osazenstava expením a kolik questěním....
A máš zhruba výsledek....
Tohle je čistě teorie jak by to podle někoho mělo vypadat... né reálná situace.
Navíc si nemyslím že tohle na Thalii vůbec platí...
Tak nějak bych byl pro to aby se odstranila z webu ta věta že Thalie je RP svět... protože každý si pod tím představuje něco jiného a bere to jako hlavní argument k obhajování všelikajakých nesmyslů....
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:52 26. Jun 2013
by LDamian
Doplněk, pokud by to nebylo jasné:
Aulus, Braciacullo a samozřejmě i Shaman88 zde prezentují čistě své osobní postoje, ne názor DM/WB týmu jako celku.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 16:38 26. Jun 2013
by Bahnak
Barbar321 wrote:eee, a co Morten?

Ehm, jako podpásovka dobrý, ale Azhael je v tomto případě opravdu hodně velkou vyjímkou.
Krysak wrote:Na thalii mi vadí GM Bruciacullo, zdůvodnění - nedostatek nadhledu, kompetence, objektivity.
LOL - Krysáku, mám pocit že se jsi v Galiho black listu právě povýšil na první místo.
*Sleduje topic "prohřešky hráčů + tresty" a zvědavě mačká F5*
Jinak právě ta různorodost vyjádření členů teamu mě ujišťuje, že coby rejpalovi se mi opět zadařilo.
Už to raději nechám bejt než z toho bude flejm a taktéž držím palce s koncem entího Q, který snad proběhne co nejdříve.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 16:54 26. Jun 2013
by Shaman88
V každém případě, tenhle topic je na osobní sdělení co vám vadí, kde si to může přečist tým...
Všechna následná diskuse by měla směřovat do spamu... Takže prosím přesuňte se tam... a tady to trošku promažeme....
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 17:02 26. Jun 2013
by Aulus
Co Vám na Thalii vadí?
Atmosféra vzájemného urážení a touha mnohých po vyřizování zašlých účtů z minulosti.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:48 26. Jun 2013
by Prasokralik
Nemožnost odhlásit nájem bez Kučíka. Ideálně také možnost rušit nájem i jiných hráčů (díky KaTo!)
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 06:14 27. Jun 2013
by -RoF-
Mě vadí, že jste takové lemry, je trapné jak se pořád oháníte nováčkama a low lvlama, sranda na tom je, že neustále chcete, aby se ve světě něco dělo a DM něco dělaly, když něco udělají, tak hlavní na co se zmůžete, je to, že začnete fňukat.
Osobně, kdybych to měl brát ze svého pohledu, já být nováček a chcípnout tam, tak si řeknu "ti jsou těžcí, tam nepolezu a zkusím to pozdějc". A pohoda hraju dál a té lokaci se vyhýbám. Že tam vede cesta do Tartenu?

Jste směšní, jako nováček jsem ani netušil, kde jaké vesnice a města vůbec leží. Netušil jsem, že pár lokací jižně od Ivory je obrovská Karahta.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 21:48 27. Jun 2013
by Kathermara
Systém pokojů na některých místech. V Isilu a Kelu v zásadě nemusíte platit pokoj, protože tam nejsou žádné zámky. O těch luxusních soukromí chránících závěsech nemluvě

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:24 28. Jun 2013
by kucik
Kathermara wrote:Systém pokojů na některých místech. V Isilu a Kelu v zásadě nemusíte platit pokoj, protože tam nejsou žádné zámky. O těch luxusních soukromí chránících závěsech nemluvě

Holt se nikomu nechtělo dělat novou lokaci se zamykacíma pokojema. Párkrát to sice někdo slíbil, ale tim to skončilo.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:49 28. Jun 2013
by G-ladiator
Mně se to líbí. Jiný kraj, jiný mrav.