Page 92 of 105
Re: World of Tanks
Posted: 14:42 06. Aug 2013
by kucik
Že bych opět přehodil do KVčka houfnici a jezdil na počet killů? A nebo Matildu.
Re: World of Tanks
Posted: 14:43 06. Aug 2013
by -RoF-
kucik wrote:Že bych opět přehodil do KVčka houfnici a jezdil na počet killů? A nebo Matildu.
Jo ale musíš zabíjet tanky 4. tier a výš.

Re: World of Tanks
Posted: 15:25 06. Aug 2013
by kucik
S KVčkem můžu lovit šestky a s matildou snad taky nějaký vyšší potkám. Uvidíme.
Re: World of Tanks
Posted: 23:05 08. Aug 2013
by kucik
Tohle je duvod, proc mam tak rad matildu

Re: World of Tanks
Posted: 07:40 09. Aug 2013
by -RoF-
kucik wrote:Tohle je duvod, proc mam tak rad matildu

Cheche drsné

. Jsi ještě dostan ten bonus 300k za těch 30 killů

A vidím máš premiák, pěkné

.
Já si včera pořídil sovětský středák T-44 a jezdil jsem ještě s dělem s T-34-85 a i tak jsem dal 5 killů. Ten tank je parádně sklopený vepředu, takže hezky ocelová zed a sparťan

Re: World of Tanks
Posted: 16:10 10. Aug 2013
by KaTo
kucik wrote:Tohle je duvod, proc mam tak rad matildu

...a já KVéčko

.
P.S.
Po 30sec hry jsem přebil na zlaťáky (proto ten vysoce "kladný

" výdělek = -18 000 kreditů), protože mě neuvěřitelně vytočil začátek hry ve stylu "lemings", kdy soupeř rozsekal 5 našich tanků...a já teprve prvního Churchila

o kterýho jsem si "fest" zacinkal a dílem neprobil a měla to být moje poslední bitva, kdy mi chyběli tři killy a já chtěl už spát

.
Re: World of Tanks
Posted: 21:59 11. Aug 2013
by -darkvision-
Tam ale žádných -18.000kreditů vidět není, máš v tom chybu, oprav si to

Re: World of Tanks
Posted: 22:34 11. Aug 2013
by KaTo
-darkvision- wrote:Tam ale žádných -18.000kreditů vidět není, máš v tom chybu, oprav si to

Máš pravdu, je to -17690

.
Re: World of Tanks
Posted: 00:58 12. Aug 2013
by Bahnak
Re: World of Tanks
Posted: 08:47 12. Aug 2013
by -RoF-
Jo to mi připomělo tohle video ...dost dobré
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... xbHXZGFXF8
Jinak už se vám povedlo dát i těch 50k exp za den, aby jste dostali 1 den premiák?
Já už to udělal dvakrát. Holt jsem jezdil ostatní tanky, co mám a ty trojnásobky ty expy dávaly dobře.

Re: World of Tanks
Posted: 10:15 12. Aug 2013
by kucik
Taky pěkný

KVčko s houfnicí je skvělej tank. Snad ho zas brzo nezaříznou.
Stojí to za to? Den premiáku za takovou práci.
Re: World of Tanks
Posted: 10:16 12. Aug 2013
by -darkvision-
KaTo wrote:-darkvision- wrote:Tam ale žádných -18.000kreditů vidět není, máš v tom chybu, oprav si to

Máš pravdu, je to -17690

.
Tak to mě budeš muset navigovat, ani toto číslo tam nevidím

Re: World of Tanks
Posted: 10:50 12. Aug 2013
by -RoF-
kucik wrote:Stojí to za to? Den premiáku za takovou práci.
Tak jelikož má zatím ještě premiák, tak to moc problém nebyl, Zvlášt, když jsem třeba odjel trojnásobek u deseti tanků a měl za to třeba 2-3k xp za bitvu, to se pak dává těch 50k xp vcelku lehce

. Jen je potřeba vyhrávat no
Jinak mají i akce na nějaké premiáky na měsíc a ještě něco k tomu, ale asi do toho zatím vrážet nebudu
http://worldoftanks.eu/cs/news/46/mid-august-gift-shop/
-darkvision- wrote:KaTo wrote:-darkvision- wrote:Tam ale žádných -18.000kreditů vidět není, máš v tom chybu, oprav si to

Máš pravdu, je to -17690

.
Tak to mě budeš muset navigovat, ani toto číslo tam nevidím

Jakto? Díky tého bitvě splnil výroční misi a dostal odměnu jako bonus 300k, ale jelikož střílel zlatýma, tak tam měl ten mínus.
Re: World of Tanks
Posted: 11:05 12. Aug 2013
by KaTo
kucik wrote:Taky pěkný

KVčko s houfnicí je skvělej tank...
To nerozporuju

. Jen podotýkám, že jak já, tak ten maník na videu máme "klasické" dělo.
to darkvision: Musíš číst mezi řádky

, tam je to tvé "zlaté" číslo skované

.
Jinak RoF to vysvětlil podrobněji.
Btw - těch zlaťáků mám na KV "skovaných" pro strýčka Příhodu jen deset. A protože strýček Příhoda jezdí zásadně v stíhačích AT-..., tak je "zásadně" používám na prostřelování AT-... (pokud si ho nemůžu "objet" z boku) bo standartní munice KV bohatě stačí na cokoli.
P.S.
Taky se vám zdá, že je čím dál těžší běžnou municí treknout pásy?
edit to Bahnak: To taky musel být masakr a úplně vidím tu zoufalost protihráčů

.
Re: World of Tanks
Posted: 11:09 12. Aug 2013
by -darkvision-
Ahááá .. no já to jedu tak, že vycházím jen z toho co vidím .. jestli tam jsou vedlejší počty, tak tím se nezabývám
