Page 92 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 14:42 06. Aug 2013
by kucik
Že bych opět přehodil do KVčka houfnici a jezdil na počet killů? A nebo Matildu.

Re: World of Tanks

Posted: 14:43 06. Aug 2013
by -RoF-
kucik wrote:Že bych opět přehodil do KVčka houfnici a jezdil na počet killů? A nebo Matildu.
Jo ale musíš zabíjet tanky 4. tier a výš. :wink:

Re: World of Tanks

Posted: 15:25 06. Aug 2013
by kucik
S KVčkem můžu lovit šestky a s matildou snad taky nějaký vyšší potkám. Uvidíme.

Re: World of Tanks

Posted: 23:05 08. Aug 2013
by kucik
Tohle je duvod, proc mam tak rad matildu :D

Re: World of Tanks

Posted: 07:40 09. Aug 2013
by -RoF-
kucik wrote:Tohle je duvod, proc mam tak rad matildu :D
Cheche drsné :D. Jsi ještě dostan ten bonus 300k za těch 30 killů :) A vidím máš premiák, pěkné ;).

Já si včera pořídil sovětský středák T-44 a jezdil jsem ještě s dělem s T-34-85 a i tak jsem dal 5 killů. Ten tank je parádně sklopený vepředu, takže hezky ocelová zed a sparťan :D

Re: World of Tanks

Posted: 16:10 10. Aug 2013
by KaTo
kucik wrote:Tohle je duvod, proc mam tak rad matildu :D
...a já KVéčko :lol: :lol: .
shot_017.jpg
P.S.
Po 30sec hry jsem přebil na zlaťáky (proto ten vysoce "kladný :oops: " výdělek = -18 000 kreditů), protože mě neuvěřitelně vytočil začátek hry ve stylu "lemings", kdy soupeř rozsekal 5 našich tanků...a já teprve prvního Churchila :oops: o kterýho jsem si "fest" zacinkal a dílem neprobil a měla to být moje poslední bitva, kdy mi chyběli tři killy a já chtěl už spát :lol: :lol: .

Re: World of Tanks

Posted: 21:59 11. Aug 2013
by -darkvision-
Tam ale žádných -18.000kreditů vidět není, máš v tom chybu, oprav si to :twisted:

Re: World of Tanks

Posted: 22:34 11. Aug 2013
by KaTo
-darkvision- wrote:Tam ale žádných -18.000kreditů vidět není, máš v tom chybu, oprav si to :twisted:
Máš pravdu, je to -17690 :twisted: .

Re: World of Tanks

Posted: 00:58 12. Aug 2013
by Bahnak
Jojo, to je prostě KVčko :-D
Čekám až někdo trumfne mých 11 fragů s KV-1 :roll: :oops: :mrgreen:

Re: World of Tanks

Posted: 08:47 12. Aug 2013
by -RoF-
Jo to mi připomělo tohle video ...dost dobré :D http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... xbHXZGFXF8

Jinak už se vám povedlo dát i těch 50k exp za den, aby jste dostali 1 den premiák? :)
Já už to udělal dvakrát. Holt jsem jezdil ostatní tanky, co mám a ty trojnásobky ty expy dávaly dobře. :twisted:

Re: World of Tanks

Posted: 10:15 12. Aug 2013
by kucik
Taky pěkný :mrgreen: KVčko s houfnicí je skvělej tank. Snad ho zas brzo nezaříznou.

Stojí to za to? Den premiáku za takovou práci.

Re: World of Tanks

Posted: 10:16 12. Aug 2013
by -darkvision-
KaTo wrote:
-darkvision- wrote:Tam ale žádných -18.000kreditů vidět není, máš v tom chybu, oprav si to :twisted:
Máš pravdu, je to -17690 :twisted: .
Tak to mě budeš muset navigovat, ani toto číslo tam nevidím :twisted:

Re: World of Tanks

Posted: 10:50 12. Aug 2013
by -RoF-
kucik wrote:Stojí to za to? Den premiáku za takovou práci.
Tak jelikož má zatím ještě premiák, tak to moc problém nebyl, Zvlášt, když jsem třeba odjel trojnásobek u deseti tanků a měl za to třeba 2-3k xp za bitvu, to se pak dává těch 50k xp vcelku lehce ;). Jen je potřeba vyhrávat no :)

Jinak mají i akce na nějaké premiáky na měsíc a ještě něco k tomu, ale asi do toho zatím vrážet nebudu :) http://worldoftanks.eu/cs/news/46/mid-august-gift-shop/
-darkvision- wrote:
KaTo wrote:
-darkvision- wrote:Tam ale žádných -18.000kreditů vidět není, máš v tom chybu, oprav si to :twisted:
Máš pravdu, je to -17690 :twisted: .
Tak to mě budeš muset navigovat, ani toto číslo tam nevidím :twisted:
Jakto? Díky tého bitvě splnil výroční misi a dostal odměnu jako bonus 300k, ale jelikož střílel zlatýma, tak tam měl ten mínus.

Re: World of Tanks

Posted: 11:05 12. Aug 2013
by KaTo
kucik wrote:Taky pěkný :mrgreen: KVčko s houfnicí je skvělej tank...
To nerozporuju :twisted: . Jen podotýkám, že jak já, tak ten maník na videu máme "klasické" dělo.

to darkvision: Musíš číst mezi řádky :mrgreen: , tam je to tvé "zlaté" číslo skované :twisted: .
Jinak RoF to vysvětlil podrobněji.
Btw - těch zlaťáků mám na KV "skovaných" pro strýčka Příhodu jen deset. A protože strýček Příhoda jezdí zásadně v stíhačích AT-..., tak je "zásadně" používám na prostřelování AT-... (pokud si ho nemůžu "objet" z boku) bo standartní munice KV bohatě stačí na cokoli.

P.S.
Taky se vám zdá, že je čím dál těžší běžnou municí treknout pásy?

edit to Bahnak: To taky musel být masakr a úplně vidím tu zoufalost protihráčů :lol: :lol: .

Re: World of Tanks

Posted: 11:09 12. Aug 2013
by -darkvision-
Ahááá .. no já to jedu tak, že vycházím jen z toho co vidím .. jestli tam jsou vedlejší počty, tak tím se nezabývám :D