Page 92 of 331

Re: Poděkování

Posted: 09:28 08. Feb 2010
by -RoF-
Taky díky za pěknou hru, líbilo se mi jak všichni byli přesvědčení, že jdou na smrt, ale využili sme moment překvapení a ukázalo se že i povchrnani umí být pěkní zmetci. :twisted:

Takže také díky Rain, Šermí, Israelovi, Ghorinovi, Merakhovi, Bersovi a Elrien (doufám to jméno je dobře, moc si ho nepamatuju, pardon ;) )

Zároveň mě ale mrzí to co se stalo v podtemnu, sice to vím jen z tellů, ale nevím co přesně bylo u Tariel, Shary a Berse. Pravda že nosič zprávy by měl být vždy v neutrální pozici, at je to sebevětší nepřítel.

Také pak prosím DM, aby postava Erlien Arkenvirr asi ACC magratela, byla převedena do podtemna (doufám to jméno a Acc je dobře). Páč byla vyměněna za ty zajatce.....nebyl sem ve hře až dokonce a a on také ne, bylo víc takových.
Je vždy problém, že ne každý může být ve hře dlouho, zvlášť když se vyjednávání táhne dlouho. Tak se to udělalo takhle. Doufám to moc nevadí.

Dík :wink:

Re: Poděkování

Posted: 18:12 08. Feb 2010
by innfra
Děkuji puxovi, že je vševidoucí a ví vše, protože my nemůžeme vědět co se děje IC na povrchu děkuji.
Děkuji rotoně za její bolící zadek, tu bolest cítím ještě dnes a takhle bych mohl pokračovat.
Puxi nic nevíš a Damiáne, nevím proč neřešíš svoje nezvládnutý problémy se mnou, jděte se oba dvaja někam zahrabat.

Děkuji caironovi a ravangornovi, že mě nesmahli hned jak jsem tu sekyru sebral, myslel jsem, že kněžka je požehnaná :wink:

A děkuji Esuliams, za perfektní hru od té doby co jsme se střetli na karatské cestě.
Čekal jsem od některých víc, jsem zklamaný.
A děkuji, že to se mnou DM tým vydžel. Omlouvám se za své výlevy. :cry:

Re: Poděkování

Posted: 18:19 08. Feb 2010
by Sobik
Fakt jsem chvilku přemejšlel, že začnu plánovat narození Ghorinova potomka. :D

Re: Poděkování

Posted: 19:28 08. Feb 2010
by LDamian
EDIT: díky za každé nové ráno. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 20:33 08. Feb 2010
by Agnoros
Chci tímto poděkovat Share za hezké krátke zpestření večera před zkouškou z matematiky :) Děkuju

Re: Poděkování

Posted: 20:45 08. Feb 2010
by Bahnak
chci timto podekovat všem hračum co si na tomto foru nadavaji a uražeji se. ty chvíle nudy v dilne u pece se zahaneji daleko lepe...:-)

Re: Poděkování

Posted: 01:43 09. Feb 2010
by G14
chci moc podekovat panuuuuu Israeli de Aers :mrgreen:
moc pekne rp s tebou,fakt :P
a taky Azhaelovi Mortenovi za zajimavou hru :twisted:
no a taky DM Ravangorn za spestreni hry v sirotcinci :P jen skoda toho padu :?
takzeeee a nevim zda sem stacila dekovat za moznost pojmenovani koni,pokud ne tak tleskam a dekuji,krasna prace :wink:
diky..... :P

Re: Poděkování

Posted: 16:44 09. Feb 2010
by Esuliams
Chci poděkovat těm, díky kterým jsem se poslední dobou bavila. Vždy je hra s dobrými hráči opravdu velkým potěšením. Velký dík patří samozřejmě týmu.
Díky

Re: Poděkování

Posted: 02:18 10. Feb 2010
by G14
chci opet podekovat Poullimu a Uncoremu a Ravangornovi pac si to opravdu zaslouzi :wink:

Re: Poděkování

Posted: 01:49 11. Feb 2010
by de Aers
Děkuji G14 její Meg, za unikátní RP hru jako vždy... pokaždé si po hře s ní odnáším nový zážitek. Úžasná hra s tebou :) Děkuji

Re: Poděkování

Posted: 02:55 17. Feb 2010
by G14
chci moc moc moc podekovat Pajky,takhle krasny Q to se jen tak nevidi :P
fakt naaaaaaaadhera!ty efekty wow,jako fakt sem se bala :P :mrgreen:
taky chci podekovat Corlethovi za dnesni herni zazitky :oops:
mno a jasna ze Israelovi tez :wink:

Re: Poděkování

Posted: 08:42 17. Feb 2010
by Pajule
hahahaha jo ja taky děkuju :D chudák malá Linda jak omdlela,tak z toho moc neměla :D

já děkuju Kucíkovi za menší pomoc s efektama a pak pochopenía odejdětí :D bylo to fakt jak nějaký zkoušení nebo komise :D

hmm ale je pravda, že výmečně sem fakt i já měla plně zapnutý zvuky hlasy vše :) mockrá díky tedy účastněním a kucajzovi :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 12:02 17. Feb 2010
by Luelle
kuciku ty koni blbej :D :D :D

Dík Rofovi za pěknou kooperaci, věřím, že si užijem ještě spoustu srandy :D

dík Ghorinovi za neuvěřitelně náhodné ujmutí,je to vážně zajímavý a hrozná sranda :)


a hlavně dík Isoviza příjemné chvilky a super reakce, který mě nutili vymejšlet další a další kulišárny. Bavila jsem se náramně :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 12:04 17. Feb 2010
by de Aers
Děkuji za včerejší hru s Meg a později večer s Einarou, byla to náramná legrace... Takhle cepovat někoho do šermu to by ho bavilo furt :)

Re: Poděkování

Posted: 21:04 17. Feb 2010
by innfra
Děkuji za pomoc a zpestření hry v mrveništi :) Dost mě to překvapilo :)