Page 92 of 331
Re: Poděkování
Posted: 09:28 08. Feb 2010
by -RoF-
Taky díky za pěknou hru, líbilo se mi jak všichni byli přesvědčení, že jdou na smrt, ale využili sme moment překvapení a ukázalo se že i povchrnani umí být pěkní zmetci.
Takže také díky Rain, Šermí, Israelovi, Ghorinovi, Merakhovi, Bersovi a Elrien (doufám to jméno je dobře, moc si ho nepamatuju, pardon

)
Zároveň mě ale mrzí to co se stalo v podtemnu, sice to vím jen z tellů, ale nevím co přesně bylo u Tariel, Shary a Berse. Pravda že nosič zprávy by měl být vždy v neutrální pozici, at je to sebevětší nepřítel.
Také pak prosím DM, aby postava Erlien Arkenvirr asi ACC magratela, byla převedena do podtemna (doufám to jméno a Acc je dobře). Páč byla vyměněna za ty zajatce.....nebyl sem ve hře až dokonce a a on také ne, bylo víc takových.
Je vždy problém, že ne každý může být ve hře dlouho, zvlášť když se vyjednávání táhne dlouho. Tak se to udělalo takhle. Doufám to moc nevadí.
Dík

Re: Poděkování
Posted: 18:12 08. Feb 2010
by innfra
Děkuji puxovi, že je vševidoucí a ví vše, protože my nemůžeme vědět co se děje IC na povrchu děkuji.
Děkuji rotoně za její bolící zadek, tu bolest cítím ještě dnes a takhle bych mohl pokračovat.
Puxi nic nevíš a Damiáne, nevím proč neřešíš svoje nezvládnutý problémy se mnou, jděte se oba dvaja někam zahrabat.
Děkuji caironovi a ravangornovi, že mě nesmahli hned jak jsem tu sekyru sebral, myslel jsem, že kněžka je požehnaná
A děkuji Esuliams, za perfektní hru od té doby co jsme se střetli na karatské cestě.
Čekal jsem od některých víc, jsem zklamaný.
A děkuji, že to se mnou DM tým vydžel. Omlouvám se za své výlevy.

Re: Poděkování
Posted: 18:19 08. Feb 2010
by Sobik
Fakt jsem chvilku přemejšlel, že začnu plánovat narození Ghorinova potomka.

Re: Poděkování
Posted: 19:28 08. Feb 2010
by LDamian
EDIT: díky za každé nové ráno.

Re: Poděkování
Posted: 20:33 08. Feb 2010
by Agnoros
Chci tímto poděkovat Share za hezké krátke zpestření večera před zkouškou z matematiky

Děkuju
Re: Poděkování
Posted: 20:45 08. Feb 2010
by Bahnak
chci timto podekovat všem hračum co si na tomto foru nadavaji a uražeji se. ty chvíle nudy v dilne u pece se zahaneji daleko lepe...

Re: Poděkování
Posted: 01:43 09. Feb 2010
by G14
chci moc podekovat panuuuuu Israeli de Aers
moc pekne rp s tebou,fakt
a taky Azhaelovi Mortenovi za zajimavou hru
no a taky DM Ravangorn za spestreni hry v sirotcinci

jen skoda toho padu
takzeeee a nevim zda sem stacila dekovat za moznost pojmenovani koni,pokud ne tak tleskam a dekuji,krasna prace
diky.....

Re: Poděkování
Posted: 16:44 09. Feb 2010
by Esuliams
Chci poděkovat těm, díky kterým jsem se poslední dobou bavila. Vždy je hra s dobrými hráči opravdu velkým potěšením. Velký dík patří samozřejmě týmu.
Díky
Re: Poděkování
Posted: 02:18 10. Feb 2010
by G14
chci opet podekovat Poullimu a Uncoremu a Ravangornovi pac si to opravdu zaslouzi

Re: Poděkování
Posted: 01:49 11. Feb 2010
by de Aers
Děkuji G14 její Meg, za unikátní RP hru jako vždy... pokaždé si po hře s ní odnáším nový zážitek. Úžasná hra s tebou

Děkuji
Re: Poděkování
Posted: 02:55 17. Feb 2010
by G14
chci moc moc moc podekovat Pajky,takhle krasny Q to se jen tak nevidi
fakt naaaaaaaadhera!ty efekty wow,jako fakt sem se bala
taky chci podekovat Corlethovi za dnesni herni zazitky
mno a jasna ze Israelovi tez

Re: Poděkování
Posted: 08:42 17. Feb 2010
by Pajule
hahahaha jo ja taky děkuju

chudák malá Linda jak omdlela,tak z toho moc neměla
já děkuju Kucíkovi za menší pomoc s efektama a pak pochopenía odejdětí

bylo to fakt jak nějaký zkoušení nebo komise
hmm ale je pravda, že výmečně sem fakt i já měla plně zapnutý zvuky hlasy vše

mockrá díky tedy účastněním a kucajzovi

Re: Poděkování
Posted: 12:02 17. Feb 2010
by Luelle
kuciku ty koni blbej
Dík Rofovi za pěknou kooperaci, věřím, že si užijem ještě spoustu srandy
dík Ghorinovi za neuvěřitelně náhodné ujmutí,je to vážně zajímavý a hrozná sranda
a hlavně dík Isoviza příjemné chvilky a super reakce, který mě nutili vymejšlet další a další kulišárny. Bavila jsem se náramně

Re: Poděkování
Posted: 12:04 17. Feb 2010
by de Aers
Děkuji za včerejší hru s Meg a později večer s Einarou, byla to náramná legrace... Takhle cepovat někoho do šermu to by ho bavilo furt

Re: Poděkování
Posted: 21:04 17. Feb 2010
by innfra
Děkuji za pomoc a zpestření hry v mrveništi

Dost mě to překvapilo
