Page 93 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:15 16. Jun 2011
by davidsoft
Prasokralik wrote:Výkup trofejí v Alwarielu. to opravdu v Lothianově městě není jediný koželuh? O.o
Elandra, ale nemůže tam být pořád a nevím, co by Rienovi za to dala.
Když už jsme u toho, bylo by rozumné k obchodnici v alwarielském přístavu doplnit nějaký rozumný sortiment (nejlépe kompletní sortiment vetešníka). Říká, že prodává různé skvělé věci, a přitom má ve skutečnosti v nabídce jen staré zatuchlé lektvary.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:25 16. Jun 2011
by Prasokralik
davidsoft wrote:Prasokralik wrote:Výkup trofejí v Alwarielu. to opravdu v Lothianově městě není jediný koželuh? O.o
Elandra, ale nemůže tam být pořád a nevím, co by Rienovi za to dala.
by se určitě nějak domluvili...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:39 17. Jun 2011
by Lolipop
Prasokralik wrote:Výkup trofejí v Alwarielu. to opravdu v Lothianově městě není jediný koželuh? O.o
Ano, s tím souhlasím. Výkup trofejí v Alwariellu byl a nyní je velmi postrádán.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:52 17. Jun 2011
by davidsoft
V dílně v Alwarielu zřejmě chybí Trezor pro řemeslníky. A to přesto, že správce nabízí možnost jeho zřízení.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:31 17. Jun 2011
by Thuereg
Nešlo by dohodit aldchymistickej preparát do dílen v tartenu?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:52 26. Jun 2011
by Braenn
Možnost změnit - zpomalit a vrátit zpět - rychlost chůze postavy.
Třeba o 10, 20, 50%....
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:04 26. Jun 2011
by de Aers
Braenn wrote:Možnost změnit - zpomalit a vrátit zpět - rychlost chůze postavy.
Třeba o 10, 20, 50%....
To je.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:10 26. Jun 2011
by zachy
s postavou řekni /pc help a ono ti to vypíše co všechno můžeš udělat
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:12 26. Jun 2011
by Braenn
díky!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:22 27. Jun 2011
by Thuereg
de Aers wrote:Braenn wrote:Možnost změnit - zpomalit a vrátit zpět - rychlost chůze postavy.
Třeba o 10, 20, 50%....
To je.
ha hustý:D
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:34 28. Jun 2011
by PiAn0
Nasel jsem tenhle skript
http://nwvault.ign.com/View.php?view=Sc ... il&id=3816
pokud se nepletu tak by to melo skryt pro hrace mapu ve hre, myslim ze mapa je vyuzivana akorad k ooc a taky k metagame kdy cleny v druzine vidis kdy jsou skryte a neviditelne =P
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:44 28. Jun 2011
by Shaman88
Blbost, mapa je základní orientační prvek ve hře. Potřebuju vědět kde je vrch a spodek lokace.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:52 28. Jun 2011
by G-ladiator
Shaman88 wrote:Blbost, mapa je základní orientační prvek ve hře. Potřebuju vědět kde je vrch a spodek lokace.
K tomu se dá využít kompas. Ale jsem taky proti plošnému zavedení tohoto skriptu, smysl bych pro něj viděl u lokací, kde by se mělo opravdu bloudit.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 00:22 29. Jun 2011
by -darkvision-
PiAn0 wrote:Nasel jsem tenhle skript
http://nwvault.ign.com/View.php?view=Sc ... il&id=3816
pokud se nepletu tak by to melo skryt pro hrace mapu ve hre, myslim ze mapa je vyuzivana akorad k ooc a taky k metagame kdy cleny v druzine vidis kdy jsou skryte a neviditelne =P
Tak vystup z grupy a neuvidíš je. SO EASY

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:50 29. Jun 2011
by XŠevyX
Nevím jestli se to tu řešilo... Jde o hůlky a jejich používání.
Podle mě by Mage ( čaroděj ) měl umět používat všechny hůlky bez ohledu na kouzla druidů nebo klériků.. Je ponořený celý do magie a tak by podle mého neměl být pro něho problém používat jakékoliv kouzelné hůlky.