Page 93 of 329
Re: Vtípky
Posted: 19:01 09. Dec 2010
by Práček
Re: Vtípky
Posted: 00:40 13. Dec 2010
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 01:06 13. Dec 2010
by Bahnak
Re: Vtípky
Posted: 11:21 13. Dec 2010
by de Aers
Re: Vtípky
Posted: 11:29 13. Dec 2010
by de Aers
A kdyby jste nevěděli jak se rozcvičujou elitní jednotky...
http://www.youtube.com/watch?v=-5W58Loi ... re=related
Re: Vtípky
Posted: 14:06 13. Dec 2010
by -speck-
Re: Vtípky
Posted: 16:44 13. Dec 2010
by Bahnak
Zlatý bludišťák!!! 100 bodů a oranžovozelenou medajli k tomu!
A modré razítko do sešítku, protože tohle mě fakt rozesmálo!
Má to jen pár minut, přesto vystihl úplně vše
a přihazuju rovnou taky jeden:
http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavn ... ka-podpora
ten mě taky dostal

Re: Vtípky
Posted: 18:02 13. Dec 2010
by marii
Re: Vtípky
Posted: 22:12 13. Dec 2010
by Bahnak
Re: Vtípky
Posted: 16:46 15. Dec 2010
by kucik
ALi G and Beckhams
http://www.youtube.com/watch?v=AfZvzBfK ... http%3A%2F
%2Fkecy.roumen.cz%2FroumingVideo.php
Re: Vtípky
Posted: 22:33 15. Dec 2010
by Molly23
Vtipný, ale i neskutečně nadaný bubeník! Klobouk dolů!
http://www.youtube.com/watch?v=ItZyaOlrb7E
Re: Vtípky
Posted: 02:38 16. Dec 2010
by Maya
Ah, jako bych se viděla

Určitě jsem taky byla tak roztomilá kdysi:-D
http://www.youtube.com/watch?v=HQKHyR8el30
Re: Vtípky
Posted: 12:40 16. Dec 2010
by de Aers
Re: Vtípky
Posted: 05:45 17. Dec 2010
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 17:32 17. Dec 2010
by Práček