Page 93 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:54 08. Aug 2013
by Derken-
:mrgreen: :mrgreen: V kolik jste to zabalili? Já jsem málem nestihl to metro :-)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:05 08. Aug 2013
by kucik
Já byl doma něco po jedný hodině.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:10 08. Aug 2013
by Braenn
Pak to musí být věkem. :(

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:11 08. Aug 2013
by kucik
Nebo tím, jak jsi byla společensky unavena.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:13 08. Aug 2013
by Braenn
No však to tím myslím, už to není, co to bývalo. :) Ale hodně na ten bolehlav udělalo i to extrémně zakouřené prostředí.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:24 08. Aug 2013
by J.F.Payne
Já děkuju Derkenovi, že pomocí DM featu čeknlul inventář všem přítomnejm na vyšehradských hradbách a nalezl můj mobil v batohu zákeřného, zlého Čobola, přičemž ještě stačil vymlátit půl krčmy a sbalit krásnou servírku.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:55 08. Aug 2013
by Bahnak
J.F.Payne wrote:čeknlul inventář všem přítomnejm na vyšehradských hradbách a nalezl můj mobil v batohu zákeřného, zlého Čobola, přičemž ještě stačil vymlátit půl krčmy a sbalit krásnou servírku.
Hmmm, to udělalo dojem i na mě! Chceme celej příběh + fotky!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:04 12. Aug 2013
by Miell
Miell wrote:
Miell wrote:Vím, že je to dost brzo.. ale myslím, že o prázdninách je lepší dávat vědět dřív:) Takže:

Dne 17.8. bychom mohli vyrazit na společný výlet do ZOO PRAHA. Sraz by byl ideální v 10:00 h u hlavní brány.

Co vy na to?:)
Jdou: Miell + 2, Allekoo, Kokos, Mišák
Tak jak to vidíte?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:12 12. Aug 2013
by Molly23
Jááááá jedůůůůůů!!!! Mišák jde!!!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:21 13. Aug 2013
by Braenn
Zoo bohužel, jsme na akci.


Ale tuto středu Vyšák - zkusíme variantu s dekou, prázdným půllitrem a sezením někde kolem rotundy, mimo areál hospody. Decentně. Bez končení v Kotvě. :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:47 13. Aug 2013
by Firefox_
To by šlo

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 01:16 13. Aug 2013
by J.F.Payne
Já tuto středu pravděpodobně vynechám.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 08:56 13. Aug 2013
by Molly23
Já tuto středu budu na tomto!!! Tak se na vás fakt vykašlu :D... pardon.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:30 13. Aug 2013
by kucik
Taky jdu na SoaD.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:31 13. Aug 2013
by Molly23
Tak se tam můžeme spichnout někde :)