Page 93 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:54 08. Aug 2013
by Derken-
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:05 08. Aug 2013
by kucik
Já byl doma něco po jedný hodině.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:10 08. Aug 2013
by Braenn
Pak to musí být věkem.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:11 08. Aug 2013
by kucik
Nebo tím, jak jsi byla společensky unavena.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:13 08. Aug 2013
by Braenn
No však to tím myslím, už to není, co to bývalo.

Ale hodně na ten bolehlav udělalo i to extrémně zakouřené prostředí.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:24 08. Aug 2013
by J.F.Payne
Já děkuju Derkenovi, že pomocí DM featu čeknlul inventář všem přítomnejm na vyšehradských hradbách a nalezl můj mobil v batohu zákeřného, zlého Čobola, přičemž ještě stačil vymlátit půl krčmy a sbalit krásnou servírku.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:55 08. Aug 2013
by Bahnak
J.F.Payne wrote:čeknlul inventář všem přítomnejm na vyšehradských hradbách a nalezl můj mobil v batohu zákeřného, zlého Čobola, přičemž ještě stačil vymlátit půl krčmy a sbalit krásnou servírku.
Hmmm, to udělalo dojem i na mě! Chceme celej příběh + fotky!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:04 12. Aug 2013
by Miell
Miell wrote:
Miell wrote:Vím, že je to dost brzo.. ale myslím, že o prázdninách je lepší dávat vědět dřív:) Takže:
Dne 17.8. bychom mohli vyrazit na společný výlet do ZOO PRAHA. Sraz by byl ideální v 10:00 h u hlavní brány.
Co vy na to?:)
Jdou: Miell + 2, Allekoo, Kokos, Mišák
Tak jak to vidíte?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:12 12. Aug 2013
by Molly23
Jááááá jedůůůůůů!!!! Mišák jde!!!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:21 13. Aug 2013
by Braenn
Zoo bohužel, jsme na akci.
Ale tuto středu Vyšák - zkusíme variantu s dekou, prázdným půllitrem a sezením někde kolem rotundy, mimo areál hospody. Decentně. Bez končení v Kotvě.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:47 13. Aug 2013
by Firefox_
To by šlo
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 01:16 13. Aug 2013
by J.F.Payne
Já tuto středu pravděpodobně vynechám.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 08:56 13. Aug 2013
by Molly23
Já tuto středu budu na
tomto!!! Tak se na vás fakt vykašlu

... pardon.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:30 13. Aug 2013
by kucik
Taky jdu na SoaD.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:31 13. Aug 2013
by Molly23
Tak se tam můžeme spichnout někde
