Page 93 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:15 28. Jun 2013
by Caehan
Já to taky nechápu, vždyť závěs by měl jít zamknout. V Alwarielu se to dělá běžně. :?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:25 28. Jun 2013
by J.F.Payne
Já právě myslel že je to schválně a obdivoval jsem, na co všechno tvůrci lokací nemysleli, aby dobarvili místní kolorit...

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 21:26 03. Jul 2013
by Kathermara
Kolorit je kolorit, ale když si každý do těch pokojů chodí jak chce, to už realistické není. Ve skutečnosti by si bohatá panička, která si zaplatila pokoj, určitě velmi stěžovala, že jí někdo leze do soukromí... a hospodský by se snažil tohle nějak ošetřit, aby nepřicházel o zákazníky. To jen tak na okraj 8)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 21:31 03. Jul 2013
by Amber
Kathermara wrote:Kolorit je kolorit, ale když si každý do těch pokojů chodí jak chce, to už realistické není. Ve skutečnosti by si bohatá panička, která si zaplatila pokoj, určitě velmi stěžovala, že jí někdo leze do soukromí... a hospodský by se snažil tohle nějak ošetřit, aby nepřicházel o zákazníky. To jen tak na okraj 8)
Zrovna v Alwarielu si myslím, že je tahle premisa úplně mylná.
V Kelu možná, to jo. Tam ale skuteční boháči (tedy místní) imho bez ochranky nepolezou nikam na pokoj...
Dobrodruzi jsou holt jiná sorta. :mrgreen:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 21:40 03. Jul 2013
by Goran
Já bych ten nápad až tak nezahazoval. Nejsem expert na slovo vzatý, co se reálií týče, ale co vím, tak každá vyspělá civilizace se k zamykacím dveřím postupně dopracovala. A IR jsem neviděl placený pokoj, kde by mi soukromí chránil závěs. Ona Kath má trošku pravdu s tím tlakem trhu, dle mého. Ať už chci dveře, nebo ne, nikomu za ně nadávat nebudu, když tam budou. Když nebudou, tak by si někteří stěžovat mohli. A pokud jde o Kel, vzhledem k povaze tamního obyvatelstva, bych nepřidal jen dveře, ale i železnou petlici a naklápěcí samostříl do kukátka :-D.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 21:45 03. Jul 2013
by Nalkanar
Myslím, že kucík to nadhodil hezky. Musel by to někdo udělat, když se najde někdo, kdo to spáchá (což hádám nebude nikdo z týmu, jelikož ty už moc úpravy současné TH netrápí), tak to bude.

Amber wrote:
Kathermara wrote:Kolorit je kolorit, ale když si každý do těch pokojů chodí jak chce, to už realistické není. Ve skutečnosti by si bohatá panička, která si zaplatila pokoj, určitě velmi stěžovala, že jí někdo leze do soukromí... a hospodský by se snažil tohle nějak ošetřit, aby nepřicházel o zákazníky. To jen tak na okraj 8)
Zrovna v Alwarielu si myslím, že je tahle premisa úplně mylná.
V Kelu možná, to jo. Tam ale skuteční boháči (tedy místní) imho bez ochranky nepolezou nikam na pokoj...
Dobrodruzi jsou holt jiná sorta. :mrgreen:
Amber to docela vystihla. V Alwarielu dle reálií hledí na majetek a takové věci dost jinak. Takže bohatá panička a soukromí je myslím passé.
V Kelu by si bohatý paníček (panička mi tam nesedí) nechal přede dveřmi otroka/strážného, aby hlídal.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 21:56 03. Jul 2013
by Goran
Nalkanar wrote:Myslím, že kucík to nadhodil hezky. Musel by to někdo udělat, když se najde někdo, kdo to spáchá (což hádám nebude nikdo z týmu, jelikož ty už moc úpravy současné TH netrápí), tak to bude.

Amber wrote:
Kathermara wrote:Kolorit je kolorit, ale když si každý do těch pokojů chodí jak chce, to už realistické není. Ve skutečnosti by si bohatá panička, která si zaplatila pokoj, určitě velmi stěžovala, že jí někdo leze do soukromí... a hospodský by se snažil tohle nějak ošetřit, aby nepřicházel o zákazníky. To jen tak na okraj 8)
Zrovna v Alwarielu si myslím, že je tahle premisa úplně mylná.
V Kelu možná, to jo. Tam ale skuteční boháči (tedy místní) imho bez ochranky nepolezou nikam na pokoj...
Dobrodruzi jsou holt jiná sorta. :mrgreen:
Amber to docela vystihla. V Alwarielu dle reálií hledí na majetek a takové věci dost jinak. Takže bohatá panička a soukromí je myslím passé.
V Kelu by si bohatý paníček (panička mi tam nesedí) nechal přede dveřmi otroka/strážného, aby hlídal.

A pořád mi to nesedí. Dveře přece neslouží jen k udržení soukromí a ochraně majetku. Jejich další výhodou je tlumení zvuků. Ať už vezmu Kel, či Alw. Řekl bych, že spící zákazníci nebudou moc potěšení, když jim bude do pokoje přes závěs vzdychat rozvášněná panička, nebo hulákat nějaké blbosti ožrala. A z osobní zkušenosti, takových je na světě opravdu dost. Pokud to nebudou místní pobudové, jistě se najdou přicestovalí. Hlavní hostince takových měst, by tyhle typy jednou či dvakrát týdně klidně mohly navštívit. A to už by si vyhazovač ty dveře raději zacáloval sám, než si pořád kupovat nové nerozmlácené obušky :-D.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 05:59 04. Jul 2013
by -RoF-
Tak sexpěte jinde a je to no.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:32 04. Jul 2013
by Kathermara
-RoF- wrote:Tak sexpěte jinde a je to no.
Jestli Aria plánuje zřízení hodinového hotelu nic proti tomu nemám :p

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:36 04. Jul 2013
by -RoF-
Kathermara wrote:
-RoF- wrote:Tak sexpěte jinde a je to no.
Jestli Aria plánuje zřízení hodinového hotelu nic proti tomu nemám :p
Plánoval jsem, ale vedením mi bylo napsáno, že prý by pro to nebylo na Thalii uplatnění.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:11 04. Jul 2013
by Barbar321
-RoF- wrote:
Kathermara wrote:
-RoF- wrote:Tak sexpěte jinde a je to no.
Jestli Aria plánuje zřízení hodinového hotelu nic proti tomu nemám :p
Plánoval jsem, ale vedením mi bylo napsáno, že prý by pro to nebylo na Thalii uplatnění.
Založ jen půlhodinovej hotel. Budou taky jen poloviční problémy :ewink:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:14 04. Jul 2013
by Molly23
Z vlastní zkušenosti vím, že mnohdy nestačí k utlumení zvuků ani zeď. :)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:25 04. Jul 2013
by J.F.Payne
Bohatá panička co by nerada, aby jí někdo lezl do soukromí, si najme strážce, ne? :))

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:26 04. Jul 2013
by klobouk

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 18:04 04. Jul 2013
by Krysak
J.F.Payne wrote:Bohatá panička co by nerada, aby jí někdo lezl do soukromí, si najme strážce, ne? :))
Bohata panička si koupí šmajchldům .....