Page 93 of 331
Re: Poděkování
Posted: 23:25 17. Feb 2010
by Sobik
Díky Raině za nekončící a vyčerpávající otravování.

Re: Poděkování
Posted: 05:20 19. Feb 2010
by G14
chci moc podekovat jedne hracce za dnesni nocni hru,ona vi
snazila sem se byt mirna........

hold uz je Isabell takova nooo

Re: Poděkování
Posted: 00:31 20. Feb 2010
by Sapal
Děkujem Ghorinovi a Victorovi za přepadení. Nechte si od Ghorina poreferovat, jak umím být vděčný.
Hrnek a Grrg
Re: Poděkování
Posted: 02:48 20. Feb 2010
by G14
Re: Poděkování
Posted: 08:06 20. Feb 2010
by Pajule

to bych neřekla..!:D ale díky Luelle páč bych chudáka corletha pak nestíhala stoprocentně

pak všechny thalije vykopla a já tam ještě zůstala to bylo taky fajn...jinak všechny ty efekty chci domů!

také děkuju znovu koktavé meg

a pánovi co tam byl s ní a ještě jedna malá ufnukaná smaragdooková

Re: Poděkování
Posted: 12:30 20. Feb 2010
by LordCorleth
Díky Meg a Pajky za hru posledních dní

Re: Poděkování
Posted: 23:51 20. Feb 2010
by Necrooo
Díky za turnaj. Vyvedena akcicka. Dík patří všem co tam byli.
A díky i neznámému dm co me jen tak neodbylo pak.
Ps. Asi ste vsici nevideli co Verens delal u terce - ale slo mu o to, ze tam dobehl s sipama v ruce - obehl to aby neprekrocil kladu - a ty sipy trefil do terce (tak jak mu Aria rikala)

Re: Poděkování
Posted: 23:57 20. Feb 2010
by Modrovousice
Já bych neraději Uncorovi a tobě Necroo nakopala zadek

.
Re: Poděkování
Posted: 02:17 21. Feb 2010
by Modrovousice
Tak děkuji všem za dnešní půlnoční hru a chci se omluvit za Eařinu náladu. Neměla to ted jednoduchý. Takovou párty musíme udělat ještě někdy jindy hehe...
Re: Poděkování
Posted: 02:42 21. Feb 2010
by Luelle
Fajn napínavej turnaj - i ten výtržník byl docela dobrý zpestření
super "mejdan" moc jsem si to užila, nekonečná pohádka, skvělá hra, moc jsem se bavila

Re: Poděkování
Posted: 03:04 21. Feb 2010
by G14
LordCorleth wrote:Díky Meg a Pajky za hru posledních dní

ja jsem opravdu rada,ze neustale potkavam hrace jez maji neomezenou fantazii a smysl pro rp okoreneni hry ,s takovymi si vzdy rada zahraji

dekuji
chci podekovat i Luelle za spestreni dnesni hry
ps-Meg toho uz ma tolik nad hlavu,ze uz to snad nestiham ani ja a obcas se pekne bojim i za ni

Re: Poděkování
Posted: 11:48 21. Feb 2010
by -RoF-
Necrooo wrote:Díky za turnaj. Vyvedena akcicka. Dík patří všem co tam byli.
A díky i neznámému dm co me jen tak neodbylo pak.
Ps. Asi ste vsici nevideli co Verens delal u terce - ale slo mu o to, ze tam dobehl s sipama v ruce - obehl to aby neprekrocil kladu - a ty sipy trefil do terce (tak jak mu Aria rikala)

[CHAT WINDOW TEXT] [Sat Feb 20 21:34:35]Aria Oria: Hmm ano vystřelit 10 šípů do nejmenšího terče, nepřešlápnout a nepoužít kouzla
Takže vystřelit a ne trefit.
Re: Poděkování
Posted: 12:36 21. Feb 2010
by Necrooo
-RoF- wrote:Necrooo wrote:Díky za turnaj. Vyvedena akcicka. Dík patří všem co tam byli.
A díky i neznámému dm co me jen tak neodbylo pak.
Ps. Asi ste vsici nevideli co Verens delal u terce - ale slo mu o to, ze tam dobehl s sipama v ruce - obehl to aby neprekrocil kladu - a ty sipy trefil do terce (tak jak mu Aria rikala)

[CHAT WINDOW TEXT] [Sat Feb 20 21:34:35]Aria Oria: Hmm ano vystřelit 10 šípů do nejmenšího terče, nepřešlápnout a nepoužít kouzla
Takže vystřelit a ne trefit.
Nj, jenze Verensovi si odkejvala nejdrive trefit, takze tohle, tos rikala az pak a to uz nevnimal. V hlave se mu shromazdovalo jak to cely vyhraje, protoze to trefi

Re: Poděkování
Posted: 15:00 21. Feb 2010
by Pajule
já děkuju neecroovi , byla sem se na tom turnaji jen mrknout,bya sem moc utahaná na to něco dělat, ale Verens mi opravdu složil

já doufala,že se někdo takovej najde a našel

takže děkuju na chvilkové odvolání unavy a všeho bolavého

aspoň s jednim z účastníků byla sranda

Re: Poděkování
Posted: 15:47 21. Feb 2010
by Xantipa
Luelle wrote:Fajn napínavej turnaj - i ten výtržník byl docela dobrý zpestření
super "mejdan" moc jsem si to užila, nekonečná pohádka, skvělá hra, moc jsem se bavila

také díky za turnaj i za oslavu po, bavila jsem se výtečně. Jen se stydím, že to ten můj andílek vyhrál...
Verens nezklamal, jsem moc ráda, že tam byl
