Page 93 of 331

Re: Poděkování

Posted: 23:25 17. Feb 2010
by Sobik
Díky Raině za nekončící a vyčerpávající otravování. :D

Re: Poděkování

Posted: 05:20 19. Feb 2010
by G14
chci moc podekovat jedne hracce za dnesni nocni hru,ona vi :wink:
snazila sem se byt mirna........ :twisted: hold uz je Isabell takova nooo 8)

Re: Poděkování

Posted: 00:31 20. Feb 2010
by Sapal
Děkujem Ghorinovi a Victorovi za přepadení. Nechte si od Ghorina poreferovat, jak umím být vděčný. :D
Hrnek a Grrg

Re: Poděkování

Posted: 02:48 20. Feb 2010
by G14
mooooooooc dekujuuuuuuu DM Pajkyyyyyyy za jeden z nejuzasnejsich hernich zazitku zde,co se tyce Questu :P
*zalozi ruce* rikejte si co chcete,ale u me je Pajulka profesionalka 8) :wink: :D

Re: Poděkování

Posted: 08:06 20. Feb 2010
by Pajule
:D to bych neřekla..!:D ale díky Luelle páč bych chudáka corletha pak nestíhala stoprocentně :D pak všechny thalije vykopla a já tam ještě zůstala to bylo taky fajn...jinak všechny ty efekty chci domů! :D také děkuju znovu koktavé meg :P a pánovi co tam byl s ní a ještě jedna malá ufnukaná smaragdooková :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 12:30 20. Feb 2010
by LordCorleth
Díky Meg a Pajky za hru posledních dní ;)

Re: Poděkování

Posted: 23:51 20. Feb 2010
by Necrooo
Díky za turnaj. Vyvedena akcicka. Dík patří všem co tam byli.
A díky i neznámému dm co me jen tak neodbylo pak.

Ps. Asi ste vsici nevideli co Verens delal u terce - ale slo mu o to, ze tam dobehl s sipama v ruce - obehl to aby neprekrocil kladu - a ty sipy trefil do terce (tak jak mu Aria rikala) :lol:

Re: Poděkování

Posted: 23:57 20. Feb 2010
by Modrovousice
Já bych neraději Uncorovi a tobě Necroo nakopala zadek :D.

Re: Poděkování

Posted: 02:17 21. Feb 2010
by Modrovousice
Tak děkuji všem za dnešní půlnoční hru a chci se omluvit za Eařinu náladu. Neměla to ted jednoduchý. Takovou párty musíme udělat ještě někdy jindy hehe...

Re: Poděkování

Posted: 02:42 21. Feb 2010
by Luelle
Fajn napínavej turnaj - i ten výtržník byl docela dobrý zpestření

super "mejdan" moc jsem si to užila, nekonečná pohádka, skvělá hra, moc jsem se bavila :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 03:04 21. Feb 2010
by G14
LordCorleth wrote:Díky Meg a Pajky za hru posledních dní ;)
ja jsem opravdu rada,ze neustale potkavam hrace jez maji neomezenou fantazii a smysl pro rp okoreneni hry ,s takovymi si vzdy rada zahraji :wink: dekuji

chci podekovat i Luelle za spestreni dnesni hry :)

ps-Meg toho uz ma tolik nad hlavu,ze uz to snad nestiham ani ja a obcas se pekne bojim i za ni :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 11:48 21. Feb 2010
by -RoF-
Necrooo wrote:Díky za turnaj. Vyvedena akcicka. Dík patří všem co tam byli.
A díky i neznámému dm co me jen tak neodbylo pak.

Ps. Asi ste vsici nevideli co Verens delal u terce - ale slo mu o to, ze tam dobehl s sipama v ruce - obehl to aby neprekrocil kladu - a ty sipy trefil do terce (tak jak mu Aria rikala) :lol:
:wink:
[CHAT WINDOW TEXT] [Sat Feb 20 21:34:35]Aria Oria: Hmm ano vystřelit 10 šípů do nejmenšího terče, nepřešlápnout a nepoužít kouzla
Takže vystřelit a ne trefit.

Re: Poděkování

Posted: 12:36 21. Feb 2010
by Necrooo
-RoF- wrote:
Necrooo wrote:Díky za turnaj. Vyvedena akcicka. Dík patří všem co tam byli.
A díky i neznámému dm co me jen tak neodbylo pak.

Ps. Asi ste vsici nevideli co Verens delal u terce - ale slo mu o to, ze tam dobehl s sipama v ruce - obehl to aby neprekrocil kladu - a ty sipy trefil do terce (tak jak mu Aria rikala) :lol:
:wink:
[CHAT WINDOW TEXT] [Sat Feb 20 21:34:35]Aria Oria: Hmm ano vystřelit 10 šípů do nejmenšího terče, nepřešlápnout a nepoužít kouzla
Takže vystřelit a ne trefit.
Nj, jenze Verensovi si odkejvala nejdrive trefit, takze tohle, tos rikala az pak a to uz nevnimal. V hlave se mu shromazdovalo jak to cely vyhraje, protoze to trefi :lol:

Re: Poděkování

Posted: 15:00 21. Feb 2010
by Pajule
já děkuju neecroovi , byla sem se na tom turnaji jen mrknout,bya sem moc utahaná na to něco dělat, ale Verens mi opravdu složil :D já doufala,že se někdo takovej najde a našel :) takže děkuju na chvilkové odvolání unavy a všeho bolavého :D aspoň s jednim z účastníků byla sranda :D

Re: Poděkování

Posted: 15:47 21. Feb 2010
by Xantipa
Luelle wrote:Fajn napínavej turnaj - i ten výtržník byl docela dobrý zpestření

super "mejdan" moc jsem si to užila, nekonečná pohádka, skvělá hra, moc jsem se bavila :mrgreen:
také díky za turnaj i za oslavu po, bavila jsem se výtečně. Jen se stydím, že to ten můj andílek vyhrál...
Verens nezklamal, jsem moc ráda, že tam byl :)