Page 94 of 329

Re: Vtípky

Posted: 22:11 18. Dec 2010
by venomeq

Re: Vtípky

Posted: 06:31 21. Dec 2010
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 09:29 21. Dec 2010
by -speck-
Některý věci tam fakt nemaj chybu :biggrin:
http://www.youtube.com/watch?v=Bb6K868R ... r_embedded

Re: Vtípky

Posted: 17:45 23. Dec 2010
by Theogil I
Pan Krkovička si otevřel detašované pracoviště v Brně na Náměstí Svobody. :mrgreen:
DSC00244.JPG

Re: Vtípky

Posted: 13:07 25. Dec 2010
by Práček

Re: Vtípky

Posted: 14:41 25. Dec 2010
by monstera
Theogil I wrote:Pan Krkovička si otevřel detašované pracoviště v Brně na Náměstí Svobody. :mrgreen:
DSC00244.JPG
Ivory nebo Brno, obojí stejná díra

Re: Vtípky

Posted: 15:02 25. Dec 2010
by Radim
monstera wrote:
Theogil I wrote:Pan Krkovička si otevřel detašované pracoviště v Brně na Náměstí Svobody. :mrgreen:
DSC00244.JPG
Ivory nebo Brno, obojí stejná díra
Tak tohle by mě třeba naštvalo,jsem hrdý na to kde jsem se narodil ať je to třeba sebemenší prdel světa.Nevidím nic vtipného na tomto příspěvku!!!

Re: Vtípky

Posted: 15:33 25. Dec 2010
by Theogil I
Já to připisuji Monsterově pokročilému věku nebo špatné zkušenosti. :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 17:30 25. Dec 2010
by monstera
Theogil I wrote:Já to připisuji Monsterově pokročilému věku nebo špatné zkušenosti. :mrgreen:
Já tam před dávnými časy šest let studoval.....A teď co maj ten pyj na náměsti......Brno má akorát hezký okolí, ale ani v přehradě se už nedá koupat...

Re: Vtípky

Posted: 20:30 25. Dec 2010
by Práček
Tak doufám, že jste přežili vánoční svátky v pořádku a ve zdraví a nezcvokli jste z toho všeho shonu jako někteří :)
http://www.super.cz/clanek/44079-anglic ... omkem.html

Re: Vtípky

Posted: 21:24 27. Dec 2010
by jachyra
Tak tomuto sa hovorí závislosť na crafte :mrgreen: Kora si FAKT nedá pokoj!

Re: Vtípky

Posted: 00:13 28. Dec 2010
by Bahnak
Firma Kora? Takže je to firma toho trpaslíka nebo drowa? Nejak to tam nepíšou...

Re: Vtípky

Posted: 00:23 28. Dec 2010
by jachyra
:mrgreen: Bahňák! Nehladkaj bosou nohou štrkáča po hlavičke!!!
Je to firma Kora .. nie firma Koro :D

Re: Vtípky

Posted: 00:37 28. Dec 2010
by Woxa
ble, fuj... jak si tu dela neplacenou reklamu... normalne bych ji to smazal a jeste ji odecetl 5 prispevku z pocitadla :)

Re: Vtípky

Posted: 18:53 28. Dec 2010
by Molly23
Pozor! Pro tužší povahy. Taková normální svačinka Beara Grilse. Doporučuju poposkočit na 1:00

http://www.youtube.com/watch?v=QuB3kr3ckYE&feature=fvw