Page 94 of 329
Re: Vtípky
Posted: 22:11 18. Dec 2010
by venomeq
Re: Vtípky
Posted: 06:31 21. Dec 2010
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 09:29 21. Dec 2010
by -speck-
Re: Vtípky
Posted: 17:45 23. Dec 2010
by Theogil I
Pan Krkovička si otevřel detašované pracoviště v Brně na Náměstí Svobody.
Re: Vtípky
Posted: 13:07 25. Dec 2010
by Práček
Re: Vtípky
Posted: 14:41 25. Dec 2010
by monstera
Theogil I wrote:Pan Krkovička si otevřel detašované pracoviště v Brně na Náměstí Svobody.
DSC00244.JPG
Ivory nebo Brno, obojí stejná díra
Re: Vtípky
Posted: 15:02 25. Dec 2010
by Radim
monstera wrote:Theogil I wrote:Pan Krkovička si otevřel detašované pracoviště v Brně na Náměstí Svobody.
DSC00244.JPG
Ivory nebo Brno, obojí stejná díra
Tak tohle by mě třeba naštvalo,jsem hrdý na to kde jsem se narodil ať je to třeba sebemenší prdel světa.Nevidím nic vtipného na tomto příspěvku!!!
Re: Vtípky
Posted: 15:33 25. Dec 2010
by Theogil I
Já to připisuji Monsterově pokročilému věku nebo špatné zkušenosti.

Re: Vtípky
Posted: 17:30 25. Dec 2010
by monstera
Theogil I wrote:Já to připisuji Monsterově pokročilému věku nebo špatné zkušenosti.

Já tam před dávnými časy šest let studoval.....A teď co maj ten pyj na náměsti......Brno má akorát hezký okolí, ale ani v přehradě se už nedá koupat...
Re: Vtípky
Posted: 20:30 25. Dec 2010
by Práček
Tak doufám, že jste přežili vánoční svátky v pořádku a ve zdraví a nezcvokli jste z toho všeho shonu jako někteří
http://www.super.cz/clanek/44079-anglic ... omkem.html
Re: Vtípky
Posted: 21:24 27. Dec 2010
by jachyra
Tak tomuto sa hovorí závislosť na crafte

Kora si FAKT nedá pokoj!
Re: Vtípky
Posted: 00:13 28. Dec 2010
by Bahnak
Firma Kora? Takže je to firma toho trpaslíka nebo drowa? Nejak to tam nepíšou...
Re: Vtípky
Posted: 00:23 28. Dec 2010
by jachyra

Bahňák! Nehladkaj bosou nohou štrkáča po hlavičke!!!
Je to firma Kora .. nie firma Koro

Re: Vtípky
Posted: 00:37 28. Dec 2010
by Woxa
ble, fuj... jak si tu dela neplacenou reklamu... normalne bych ji to smazal a jeste ji odecetl 5 prispevku z pocitadla

Re: Vtípky
Posted: 18:53 28. Dec 2010
by Molly23
Pozor! Pro tužší povahy. Taková normální svačinka Beara Grilse. Doporučuju poposkočit na 1:00
http://www.youtube.com/watch?v=QuB3kr3ckYE&feature=fvw