Page 94 of 143

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 14:31 05. Jul 2012
by Fryn
"Multiinstrumentální" skladatel Klayton, vystupující pod názvem Celldweller. Autor hudby k filmům, počítačovým hrám, reklamám atd... .
Celldweller - Scardonia
Celldweller - Wings of Icarus
Celldweller - Earth Scraper

Pokud se vám líbí tento styl hudby, silně doporučuju jeho album - Soundtrack for the Voices in my Head Vol. 01.
Přiznám se, že mám mnohem raději jeho nezpívanou tvorbu, ale když už, tak z "poslední" doby mě zaujalo toto.
Celldweller - It Makes No Difference Who We Are
Celldweller - "Gift For You"

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 15:05 05. Jul 2012
by Prasokralik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 15:14 05. Jul 2012
by Desmond
Když už Celldweller tak Switchback :P

http://www.youtube.com/watch?v=hQg4C5l9aPk

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 15:54 05. Jul 2012
by Prasokralik
Jsem si říkal odkud to znám, kdysi jsem slyšel remix

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 11:44 07. Jul 2012
by Desmond
Muse - Knights Of Cydonia

Tenhle klip má snad úplně všechno.

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 15:21 07. Jul 2012
by Absinthorix
Desmond wrote:Muse - Knights Of Cydonia

Tenhle klip má snad úplně všechno.
Parádní! :)


Blue House (12strunka)

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 23:14 08. Jul 2012
by Fryn
Prasokrálík a Desmond (ad Celldweller): Ty dvě zmiňované písně jsou (pro mě) už celkem oposlouchané, ale je pravda, že před pár lety jsem Celldweller objevil právě díky skladbě Switchback.

A zase trochu něco jiného:
Korn - Evolution
Mindless Self Indulgence - Shut me up

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 23:23 08. Jul 2012
by Molly23
Krucinál, tohle chci v čechách takovéhle talenty :)

http://www.youtube.com/watch?v=5xIbAsumTmo

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 14:46 10. Jul 2012
by Absinthorix

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 15:07 10. Jul 2012
by Absinthorix
Jo a vubec... jaktoze sem nikdo neposila hezky cesky veci?

Beltaine - Eclipse

Image

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 00:02 11. Jul 2012
by Molly23

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 10:31 11. Jul 2012
by Amber
Van Morrison - Days Like This :wink:

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 10:54 11. Jul 2012
by pavad
Absinthorix wrote:Jo a vubec... jaktoze sem nikdo neposila hezky cesky veci?
Pravdu díš. Napravuji - češí hrají čecha, aneb Jan Dismas Zelenka v podání Collegium 1704:
http://www.youtube.com/watch?v=zI5Iaich-lI

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 11:08 11. Jul 2012
by Molly23

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 11:16 11. Jul 2012
by Molly23
A jiná zajímavost, polská kapela hrající česky :) ! A dokonce i text je skoro rozumět :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=vVXE012CoJQ