Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 07:06 14. Oct 2019
Na tomhle jsem se dobře pobavil, teď jsem to viděl o víkendu
https://www.youtube.com/watch?v=cn3G_VoJjYk
https://www.youtube.com/watch?v=cn3G_VoJjYk
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Také se mi líbil.kokosak wrote:Jokera mužu vřele doporučit. Teda, ne jako zábavnou akčňárnu jako Marvel, ale jako charakterová študie je to moc fajn
Viděl jsem nedávno a podle mě jeden z nejslabších x-men filmů.Puxina wrote:Včera jsem si dal double ...dva filmy v kině![]()
https://www.csfd.cz/film/508450-x-men-d ... komentare/
Uaaaa Mystique se mi začíná čím dál víc protivit! V prvním a druhém díla byla super. Skvělý charakter. Ještě i v Budoucí minulosti se fajn využil její potenciál, ale ted je čím dál tím horší. Nový film s X-menama mě moc nezaujal. Jsou tam fajn chvilky, ale jinak nic moc.
...
Trailer na toho Mandaloriana vypadá fakt, hezky, ale já nikdy neviděl ani jeden film se Star wars, takže tohle mě taky asi minehrasok123 wrote:Ja aktuálne sledujem nový Star Wars seriál a je to pecka na https://filmplanet.to/online-serialy/the-mandalorian/
Koukal jsem na kousek a vypadá to zajímavě. Ale jestli jsem to dobře pochopil, jsou zatím venku jen ty první dvě epizody, je to tak?hrasok123 wrote:Ja aktuálne sledujem nový Star Wars seriál a je to pecka na https://filmplanet.to/online-serialy/the-mandalorian/
Ano.Barbar321 wrote:Koukal jsem na kousek a vypadá to zajímavě. Ale jestli jsem to dobře pochopil, jsou zatím venku jen ty první dvě epizody, je to tak?hrasok123 wrote:Ja aktuálne sledujem nový Star Wars seriál a je to pecka na https://filmplanet.to/online-serialy/the-mandalorian/
Mám na to podobný pohled (i když, viděl jsem to fakt před dávnou dobou). Především mě bavil ten maník na motorce s upilovanou brokovnicí... .Puxina wrote:to bylo tak ujeté až to bylo dobré
https://www.csfd.cz/film/1612-potize-s- ... u/prehled/