Page 94 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:01 13. Aug 2013
by kucik
Pokud jsi u stage, tak se tam asi potkáme.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:04 13. Aug 2013
by Molly23
Na lístku mám stání, takže asi jo

... jen doufám, že tam nebude moc lidí, ale jsem extrémně naivní... protože SOAD a v Praze

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:11 15. Aug 2013
by Miell
Miell wrote:
Miell wrote:Vím, že je to dost brzo.. ale myslím, že o prázdninách je lepší dávat vědět dřív:) Takže:
Dne 17.8. bychom mohli vyrazit na společný výlet do ZOO PRAHA. Sraz by byl ideální v 10:00 h u hlavní brány.
Co vy na to?:)
Jdou: Miell + 2, Allekoo, Kokos, Mišák, Johnny98 + 1, Maliarda + 2 (zřejmě
)
Jen malá změna, budu s holkama čekat v placeném prostoru, páč budu mít půjčenou permici, kterou majitel bude chtít hned vrátit 
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:37 15. Aug 2013
by Bahnak
Miell wrote:Miell wrote:
Miell wrote:Vím, že je to dost brzo.. ale myslím, že o prázdninách je lepší dávat vědět dřív:) Takže:
Dne 17.8. bychom mohli vyrazit na společný výlet do ZOO PRAHA. Sraz by byl ideální v 10:00 h u hlavní brány.
Co vy na to?:)
Jdou: Miell + 2, Allekoo, Kokos, Mišák, Johnny98 + 1
Jen malá změna, budu s holkama čekat v placeném prostoru, páč budu mít půjčenou permici, kterou majitel bude chtít hned vrátit 
By jste se na tu půjčenou permici mohli protočit vlastně všichni

Kurňa, do ZOO bych moc rád, ale už 16tého odjíždím do kšá
Tož zase někdy jindy no...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:40 15. Aug 2013
by Miell
Bahnak wrote:
Tož zase někdy jindy no...

Třebas to jednou vyjde

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:38 15. Aug 2013
by Bahnak
Poslední roky mám na tu zoo koukám nějaký pech, a přitom se na ni moc těším. Prý dostavěli zase nějaké nové pavilony a hlavně mi chybí tučňáci, pavilon plyšáků a vůbec.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:40 15. Aug 2013
by Caehan
Bych šel na sraz také, ale jak tam jsou lidé, tak je to marné... až někdy uspořádáte sraz, na který nikdo nepůjde, tak se rád přidám.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:05 15. Aug 2013
by Miell
Bahnak wrote:Poslední roky mám na tu zoo koukám nějaký pech, a přitom se na ni moc těším. Prý dostavěli zase nějaké nové pavilony a hlavně mi chybí tučňáci, pavilon plyšáků a vůbec.
Jo.. tučňáci a lachtani už jsou zase doma.. nový a musím říct, že krásný, pavilon mají sloni a hroši.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:28 17. Aug 2013
by Miell
Díky všem za fajnovej výlet, ráda jsem Vás zase viděla!
Ps.: Tučňáky jsme od Tebe pozdravovali, Bahňáčku

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:48 17. Aug 2013
by Molly23
Taky díky... zzííív

Moc příjemně strávená sobota.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:05 18. Aug 2013
by Bahnak
Miell wrote:Ps.: Tučňáky jsme od Tebe pozdravovali, Bahňáčku

Uf, náročný víkend, díky moc, už se mi po tučňácích stýská

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:08 19. Aug 2013
by kucik
Já jsem měl nějak zafixováno, že se jde v neděli, pročež jsme sobotu úspěšně prochlastali.

Příště.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:40 27. Aug 2013
by kokosak
Streda (zítra), pizerka, 17:00 +
Na Andelu u kina Cinestar
http://www.pizzeriemediterane.cz/kontakt.php
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:40 27. Aug 2013
by kucik
Prechazime na zimni variantu?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:04 28. Aug 2013
by Bahnak
Už asi pomalu jo, venku není zrovna "fajně".
Já uvidím, moc se mi nechce, navíc nemůžu pít, ale pokusím se dorazit, to je ta picérka co jsme byli loni?