Page 94 of 142
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 12:34 09. Jul 2013
by NesQe
Hráči co relogujou mezi postavama uprostřed dílen. ČI kdekoli jinde kde je zrovna živo :-/
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:40 09. Jul 2013
by -RoF-
NesQe wrote:Hráči co relogujou mezi postavama uprostřed dílen. ČI kdekoli jinde kde je zrovna živo :-/
A proč ti to vadí? *zvědavě*
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:45 09. Jul 2013
by Amber
-RoF- wrote:NesQe wrote:Hráči co relogujou mezi postavama uprostřed dílen. ČI kdekoli jinde kde je zrovna živo :-/
A proč ti to vadí? *zvědavě*
Třeba postava zrovna prošla celé dílny a říkala "tady je ale vylidněno", když najednou někdo vyšel zpoza závěsu

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:51 09. Jul 2013
by Prasokralik
Spíš bych řekl, že všechny "úžasné" modely oblečení co lidi mají, dávají hře nový, komiksový, rozměr.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:23 09. Jul 2013
by NesQe
-RoF- wrote:NesQe wrote:Hráči co relogujou mezi postavama uprostřed dílen. ČI kdekoli jinde kde je zrovna živo :-/
A proč ti to vadí? *zvědavě*
Tobě to nepříde divný že zaběhne někdo někam.. Deš ho tam očumovat (Dobře sem divná) Nikde nikdo.. a najednou sa tam zjeví úplně někdo jinej?? Čáry vám povídám!!!
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:32 09. Jul 2013
by Nalkanar
A pokud by to bylo vprostřed dílny, kde se někdo vybavuje, tak je to dost na přes držku, když uprostřed debatujících osob se zjeví další osoba. IC bych to bral tak, že se dotyčný skrýval a odposlouchával.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:34 09. Jul 2013
by -darkvision-
-RoF- wrote:NesQe wrote:Hráči co relogujou mezi postavama uprostřed dílen. ČI kdekoli jinde kde je zrovna živo :-/
A proč ti to vadí? *zvědavě*
Každému snad dojde že to není zcela v pořádku na RP světě se odpojovat a připojovat před zraky ostatních. Že to ničí atmosféru.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 22:22 13. Jul 2013
by Paulus
Kvalita většiny evil postav (ne všech těm co hrají dobře mají naopak mé díky) na povrchu spojené s nízkými tresty za hrdelní zločiny proti království a církvi.
Značka.: J.F prosím začni být s paladiny znovu aktivní (chápu, že v téhle situaci se ti ani moc nechce a nedivím se) a DM prosím sledujte hru, protože to co se za poslední dobu nahoře rozlezlo mě začíná znepokojovat. Více informací pro DM na požádání přes TS, Skype a PM na foru.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 11:51 14. Jul 2013
by J.F.Payne
I´m working on it

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:46 06. Aug 2013
by Kathermara
Paulus wrote:Kvalita většiny evil postav (ne všech těm co hrají dobře mají naopak mé díky) na povrchu spojené s nízkými tresty za hrdelní zločiny proti království a církvi.
Značka.: J.F prosím začni být s paladiny znovu aktivní (chápu, že v téhle situaci se ti ani moc nechce a nedivím se) a DM prosím sledujte hru, protože to co se za poslední dobu nahoře rozlezlo mě začíná znepokojovat. Více informací pro DM na požádání přes TS, Skype a PM na foru.
Naopak, vyšetřování teďka bylo dost. Já jsem za prázdniny pro eviláky, ať si taky zahrají

Kupodivu jsou tam dle mého teď samí docela nenápadní, takže těžko soudit kvalitu hraní. A útěkáří jako Azhael a Finn nám nelogují

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 22:11 08. Aug 2013
by Bahnak
Znovu bych chtěl napomenout pana Prasokrálíka aby se snažil nepoužívat na veřejném fóru vulgarismy, byť se je snaží maskovat a přikrášlovat.
Prasokralik wrote:3,14čovina
Jsou tady pořád mezi námi i děti a tento způsob komunikace má ke slušnosti daleko.
To je v poslední době jediné "co mi na Thalii vadí".
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 23:09 08. Aug 2013
by Goran
Nechci nikoho urazit. Ale vzhledem k rychlejšímu "dospívání" a snižující se úrovni vzdělání bych řekl, že je mizivé procento těch, kteří by poznali co se pod tím spojením skrývá a zároveň tím mohli být uražení

...
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 00:12 09. Aug 2013
by Bahnak
Vcelku je mi jedno jak kde klesá morální úroveň. Nějaký ten pátek už na této planetě funguji a tak vlastně s tebou i souhlasím, ale prostě mě nebaví po rozkliknutí fóra koukat na další a další vulgarismy které zde někteří jedinci plodí. Záměrně toto píši do topicu, ve kterém můžu ve vší slušnosti říct co mi na Thalii vadí.
Pravidla fora Thalie
- Je zakazano se na foru vulgarne a jinak nevhodne vyjadrovat.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 00:16 09. Aug 2013
by Nalkanar
Skupina je "Pro otrlé", očividně na to nemáš, tak odejdi ze skupiny a bude klid.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 00:20 09. Aug 2013
by Prasokralik
Bahnak wrote:Vcelku je mi jedno jak kde klesá morální úroveň. Nějaký ten pátek už na této planetě funguji a tak vlastně s tebou i souhlasím, ale prostě mě nebaví po rozkliknutí fóra koukat na další a další vulgarismy které zde někteří jedinci plodí. Záměrně toto píši do topicu, ve kterém můžu ve vší slušnosti říct co mi na Thalii vadí.
Pravidla fora Thalie
- Je zakazano se na foru vyjadrovat.
Hele dej si mě do ignoru, jako já práve teď dla tebe. Mimochodem, taky bys mohl podat návrh na předělávku toho pravidla, už jsem ho pro tvé účely vhodně upravil ve tvé citaci, aspoň to zaručí, že se nikdo nikdy nebude cítit pohoršen.