Page 94 of 105
Re: World of Tanks
Posted: 15:12 13. Aug 2013
by KaTo
Bahnak wrote:-RoF- wrote:7. třída - T29
Už jsem nehrál skoro rok, ale na 7.tieru u mě vždy vedl Tiger (P)
Tomuto kousku "nejmenovaní" jedinci přezdívají pornotygr

.
Btw - není tohle střeďák? Já ze své pozice hráče "heavyn" tuhle střeďáckou obtížnou pakáž moc nevnímám, pokud jich na mě není pět

(stačí dva

) nebo to není zásobníková svoloč co ke mě přijela z boku

(jak já ty francouze nenávidím

).
Re: World of Tanks
Posted: 15:24 13. Aug 2013
by -RoF-
Nevím ze sedmé třídy mi nějak nevadí tiger a ani ten pornotiger, prostřelit s relativně dají.
Občas je spíš problém prostřelit IS a ta mrcha dává i solidní dmg.
U těch amíků, pokud mu není vidět spodek, tak je třeba mířit na poklop a to je občas problém a T29 má vcelku solidné dělo.
Francouzi nejsou až tak problém, pokud nepotkám AT
Čínany a brity až tak moc neznám zase.
Re: World of Tanks
Posted: 18:41 13. Aug 2013
by Fryn
Ad Maus: Když s ním jezdím, tak mám obvykle (nepočítám-li dělostřelectvo) největší hrůzu asi jen z desítkových stíhačů (a nejvíce právě z těch amerických s označením E3 nebo E4, případně ještě z té německé obludy, ostatní se dají relativně snadno znehybnit nebo prostřelit) a z dobře hraných vyšších (9-10 tier) středních tanků, které nestihnu "skřípnout" a na které prostě Mausík, díky své pomalosti, nedokáže zacílit.
Co se týče strojů, které kralují ve své třídě, tak to vidím obdobně.
V páté KV-1 (pokud se ale na pátém turnaji objeví i Klobouk se svým papírově lehkým vozítkem, možná si někteří majitelé nemotornějších tanků budou docela zoufat a třeba dojde k tomu, že si poupraví svůj pohled o nepřekonatelnosti i u stroje, jakým je právě KVčko

).
V šesté je hodně preferované KV-1S, ale já tomuto stroji nikdy nepřišel nějak na chuť, neznám snad lépe prostřelitelný těžký tank co by se v této třídě nacházel. Kopnout sice umí pořádně, ale jeho životnost mi nikdy nepřišla jako něco extra.
V sedmé, podobně jako Bahňák, preferuju Tiger (P) a to hlavně díky jeho univerzálnosti. T29 je téměř neprostřelitalné pokud mu leze jen věž, ale ostatní parametry má podle mě o malinko slabší.
V osmé se shodnu na IS-3. Je tu sice ještě Tiger II, ale IS-3 má podle mě pořád o trochu větší bojovou hodnotu.
Re: World of Tanks
Posted: 19:13 13. Aug 2013
by de Aers
-RoF- wrote:
Francouzi nejsou až tak problém, pokud nepotkám AT
Čínany a brity až tak moc neznám zase.
AT je britský.
Re: World of Tanks
Posted: 23:16 13. Aug 2013
by klobouk
Re: World of Tanks
Posted: 23:17 13. Aug 2013
by Molly23
klobouk wrote:http://zpravy.idnes.cz/tanky-rusko-biatlon-0qn-/zahranicni.aspx?c=A130813_180837_zahranicni_pul
Jo to jsem četl

doufám že se toho dočkáme i na ČT Sport!
Re: World of Tanks
Posted: 12:55 14. Aug 2013
by -RoF-
Hehe vtipné (obrázek viz níže) , ale v konečném důsledku, jak ted víc hraju, bitvy jsou sranda a nemusím se pořád někde schovávat a podobně

. Hráči nespoléhají na artyny a musí některé místa dobývat sami se svýma tankama.
Sám jsem artynu hrál a nedivil jsem se, že je někteří přestali hrát
Jinak někdy je sranda si přečíst forum WoT, jak tam neustále brečí ....špatný matchmaking, slabé artilerie - nikdo je nehraje, přesílené TD 9 a 10 třídy, hrozné zvuky a nutnost modů tak

. A to že mají hru zdarma je nesere

Re: World of Tanks
Posted: 13:05 14. Aug 2013
by kucik
Mno na Thalii taky hraješ zdarma a neznamená to, že by hráči měli mlčet a nikdy nechtít nic jinak
Ale zvyk je zvyk. Když si oblíbíš určitý styl hry a oni to předělají, tak to zamrzí.
Re: World of Tanks
Posted: 13:51 14. Aug 2013
by -RoF-
Není problém se přizpůsobit a zkusit něco jiné. Místo artilerie si rozjet třeba tank destroyery.
Jinak nevím jestli se to dá srovnávat s Thalii no. Ale vem si hru si stáhneš zdarma, oni dělají snad 1-2 měsíce nějaký update, pořád něco přidávají a vylepšují.
Spíš na to někteří pindají už jen ze setrvačnosti a hledají sebemenší záminku.
Re: World of Tanks
Posted: 06:17 15. Aug 2013
by -RoF-
Pokud někdo rád jezdí lehké tanky, tak tady má bonusovou motivaci
http://worldoftanks.eu/cs/news/44/anniv ... nks-month/
Re: World of Tanks
Posted: 06:07 23. Aug 2013
by -RoF-
Re: World of Tanks
Posted: 17:43 26. Aug 2013
by KaTo
Zapomněl jsem si pomastit ego

z víkendu s mou ruskou láskou KV-1:
P.S.
Po úspěchu zdejších Matild v turnaji jsem se taky k jedné doexpil a musím říci - i s 78% posádkou je to zabiják slonů, myší a všeho mezitím

. Její rekord je KV-1S, které jsem prvním "šťastným" výstřelem zasekl věž a po té, co se mu rozeběhla, jsem ji ukroužil (za průběžného trekování pásů)

. Hádám že dotyčný řval vzteky stejně hlasitě jako já smíchy, když viděl, jak ho "paní pižla" Matilda klove a "ujíždí" jeho věži, která by jinak Matildičku sfoukla jedním vrzem.
P.P.S.
Tohle je asi 5tá Matildí bitva (mezi myšičkama) a kupodivu to byla hned následující bitva po tý KV-1 "žrací" jízdě na screenu výše (aneb jak udělat polovinu z denních 30ti killů během deseti minut

). Jsem dojel s Matildí epickou rychlostí na bojiště, když už byly karty rozdaný a prostě vyžral ty nahlodaný trosky co se tam motaly

.
Re: World of Tanks
Posted: 01:26 30. Aug 2013
by KaTo
Zlé, zlé KV kosilo malé tiery

(a i když to není poznaz, tak ve finále zůstalo samo proti čtyřem tankům

)
Re: World of Tanks
Posted: 02:02 30. Aug 2013
by Bahnak
Re: World of Tanks
Posted: 17:20 31. Aug 2013
by KaTo
Jak jsem na tenhle tank nadával ze začátku, tak od vynálezu nejlepšího motoru začínám tu německou mrchu brát na vědomí. A kdyby mělo dělo depresi, větší průraznost nebo vyšší dmg...nebo všechno dohromady, snad bych to měl raději jak KV-1

. Bohužel dělo stojí za prd (hlavně nemožnost deprese je u toho papíru s motorem = buď hoří, nebo má rozbitý motor) celkem "problém", co mě už párkrát stál život.
Nicméně podařilo se mi na začátku "nasvítit" nepřátelské heaviny, které (nečekaně) skoro obratem vyndal můj tým

. Pak po díře v obraně, která po nich zbyla jsem prokouzl do zázemí a vyndal všechny tři artiny, co tam spokojeně chrněly. Teda až ta poslední se začala "škubat"

.
P.S.
Btw - toho němce jezdím, protože když si vyjedu šestku VK .... (H) co je po něm ve větvi, tak od nového patche (8.8.) dostanu zadara jiný tank se 100% posádkou a s novým místem v garáži

no...neberte to!
