Page 94 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 15:12 13. Aug 2013
by KaTo
Bahnak wrote:
-RoF- wrote:7. třída - T29
Už jsem nehrál skoro rok, ale na 7.tieru u mě vždy vedl Tiger (P)
Tomuto kousku "nejmenovaní" jedinci přezdívají pornotygr :lol: .
Btw - není tohle střeďák? Já ze své pozice hráče "heavyn" tuhle střeďáckou obtížnou pakáž moc nevnímám, pokud jich na mě není pět :lol: (stačí dva :mrgreen: ) nebo to není zásobníková svoloč co ke mě přijela z boku :wall: :lol: :lol: (jak já ty francouze nenávidím :lol: :lol: :lol: ).

Re: World of Tanks

Posted: 15:24 13. Aug 2013
by -RoF-
Nevím ze sedmé třídy mi nějak nevadí tiger a ani ten pornotiger, prostřelit s relativně dají.
Občas je spíš problém prostřelit IS a ta mrcha dává i solidní dmg.
U těch amíků, pokud mu není vidět spodek, tak je třeba mířit na poklop a to je občas problém a T29 má vcelku solidné dělo.
Francouzi nejsou až tak problém, pokud nepotkám AT :twisted:
Čínany a brity až tak moc neznám zase.

Re: World of Tanks

Posted: 18:41 13. Aug 2013
by Fryn
Ad Maus: Když s ním jezdím, tak mám obvykle (nepočítám-li dělostřelectvo) největší hrůzu asi jen z desítkových stíhačů (a nejvíce právě z těch amerických s označením E3 nebo E4, případně ještě z té německé obludy, ostatní se dají relativně snadno znehybnit nebo prostřelit) a z dobře hraných vyšších (9-10 tier) středních tanků, které nestihnu "skřípnout" a na které prostě Mausík, díky své pomalosti, nedokáže zacílit.

Co se týče strojů, které kralují ve své třídě, tak to vidím obdobně.
V páté KV-1 (pokud se ale na pátém turnaji objeví i Klobouk se svým papírově lehkým vozítkem, možná si někteří majitelé nemotornějších tanků budou docela zoufat a třeba dojde k tomu, že si poupraví svůj pohled o nepřekonatelnosti i u stroje, jakým je právě KVčko :) ).
V šesté je hodně preferované KV-1S, ale já tomuto stroji nikdy nepřišel nějak na chuť, neznám snad lépe prostřelitelný těžký tank co by se v této třídě nacházel. Kopnout sice umí pořádně, ale jeho životnost mi nikdy nepřišla jako něco extra.
V sedmé, podobně jako Bahňák, preferuju Tiger (P) a to hlavně díky jeho univerzálnosti. T29 je téměř neprostřelitalné pokud mu leze jen věž, ale ostatní parametry má podle mě o malinko slabší.
V osmé se shodnu na IS-3. Je tu sice ještě Tiger II, ale IS-3 má podle mě pořád o trochu větší bojovou hodnotu.

Re: World of Tanks

Posted: 19:13 13. Aug 2013
by de Aers
-RoF- wrote: Francouzi nejsou až tak problém, pokud nepotkám AT :twisted:
Čínany a brity až tak moc neznám zase.
AT je britský.

Re: World of Tanks

Posted: 23:16 13. Aug 2013
by klobouk

Re: World of Tanks

Posted: 23:17 13. Aug 2013
by Molly23
klobouk wrote:http://zpravy.idnes.cz/tanky-rusko-biatlon-0qn-/zahranicni.aspx?c=A130813_180837_zahranicni_pul
Jo to jsem četl :) doufám že se toho dočkáme i na ČT Sport!

Re: World of Tanks

Posted: 12:55 14. Aug 2013
by -RoF-
Hehe vtipné (obrázek viz níže) , ale v konečném důsledku, jak ted víc hraju, bitvy jsou sranda a nemusím se pořád někde schovávat a podobně :). Hráči nespoléhají na artyny a musí některé místa dobývat sami se svýma tankama.

Sám jsem artynu hrál a nedivil jsem se, že je někteří přestali hrát :)

Jinak někdy je sranda si přečíst forum WoT, jak tam neustále brečí ....špatný matchmaking, slabé artilerie - nikdo je nehraje, přesílené TD 9 a 10 třídy, hrozné zvuky a nutnost modů tak :). A to že mají hru zdarma je nesere :D

Re: World of Tanks

Posted: 13:05 14. Aug 2013
by kucik
Mno na Thalii taky hraješ zdarma a neznamená to, že by hráči měli mlčet a nikdy nechtít nic jinak :mrgreen:

Ale zvyk je zvyk. Když si oblíbíš určitý styl hry a oni to předělají, tak to zamrzí.

Re: World of Tanks

Posted: 13:51 14. Aug 2013
by -RoF-
Není problém se přizpůsobit a zkusit něco jiné. Místo artilerie si rozjet třeba tank destroyery.

Jinak nevím jestli se to dá srovnávat s Thalii no. Ale vem si hru si stáhneš zdarma, oni dělají snad 1-2 měsíce nějaký update, pořád něco přidávají a vylepšují.

Spíš na to někteří pindají už jen ze setrvačnosti a hledají sebemenší záminku.

Re: World of Tanks

Posted: 06:17 15. Aug 2013
by -RoF-
Pokud někdo rád jezdí lehké tanky, tak tady má bonusovou motivaci ;)

http://worldoftanks.eu/cs/news/44/anniv ... nks-month/

Re: World of Tanks

Posted: 06:07 23. Aug 2013
by -RoF-
:D

Re: World of Tanks

Posted: 17:43 26. Aug 2013
by KaTo
Zapomněl jsem si pomastit ego :twisted: z víkendu s mou ruskou láskou KV-1:
shot_024.jpg
P.S.
Po úspěchu zdejších Matild v turnaji jsem se taky k jedné doexpil a musím říci - i s 78% posádkou je to zabiják slonů, myší a všeho mezitím :shock: :lol: . Její rekord je KV-1S, které jsem prvním "šťastným" výstřelem zasekl věž a po té, co se mu rozeběhla, jsem ji ukroužil (za průběžného trekování pásů) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: . Hádám že dotyčný řval vzteky stejně hlasitě jako já smíchy, když viděl, jak ho "paní pižla" Matilda klove a "ujíždí" jeho věži, která by jinak Matildičku sfoukla jedním vrzem.
P.P.S.
Tohle je asi 5tá Matildí bitva (mezi myšičkama) a kupodivu to byla hned následující bitva po tý KV-1 "žrací" jízdě na screenu výše (aneb jak udělat polovinu z denních 30ti killů během deseti minut :lol: :lol: ). Jsem dojel s Matildí epickou rychlostí na bojiště, když už byly karty rozdaný a prostě vyžral ty nahlodaný trosky co se tam motaly :lol: :lol: .
shot_026.jpg

Re: World of Tanks

Posted: 01:26 30. Aug 2013
by KaTo
Zlé, zlé KV kosilo malé tiery :twisted: (a i když to není poznaz, tak ve finále zůstalo samo proti čtyřem tankům :twisted: )
shot_033.jpg

Re: World of Tanks

Posted: 02:02 30. Aug 2013
by Bahnak
Koukám už se pomalu s KVčkem blížíš k mým 11 fragům za bitvu :twisted: :oops: :roll:

Re: World of Tanks

Posted: 17:20 31. Aug 2013
by KaTo
Jak jsem na tenhle tank nadával ze začátku, tak od vynálezu nejlepšího motoru začínám tu německou mrchu brát na vědomí. A kdyby mělo dělo depresi, větší průraznost nebo vyšší dmg...nebo všechno dohromady, snad bych to měl raději jak KV-1 :lol: . Bohužel dělo stojí za prd (hlavně nemožnost deprese je u toho papíru s motorem = buď hoří, nebo má rozbitý motor) celkem "problém", co mě už párkrát stál život.
Nicméně podařilo se mi na začátku "nasvítit" nepřátelské heaviny, které (nečekaně) skoro obratem vyndal můj tým :D . Pak po díře v obraně, která po nich zbyla jsem prokouzl do zázemí a vyndal všechny tři artiny, co tam spokojeně chrněly. Teda až ta poslední se začala "škubat" :lol: .
shot_036_mensi.jpg
P.S.
Btw - toho němce jezdím, protože když si vyjedu šestku VK .... (H) co je po něm ve větvi, tak od nového patche (8.8.) dostanu zadara jiný tank se 100% posádkou a s novým místem v garáži :twisted: no...neberte to! :lol: