Page 94 of 331

Re: Poděkování

Posted: 02:00 23. Feb 2010
by G14
kujuuu Kucikovi za spetreni hry a rychle reakce :P

Re: Poděkování

Posted: 10:46 24. Feb 2010
by Necrooo
Ja bych chtel podekovat Dm v podobe strázi, hráci Piano a pote i hraci G14 - krasne spestreni vecera. Fakt sem se misty dost bavil. Diky moc.

Re: Poděkování

Posted: 00:38 26. Feb 2010
by Necrooo
zas ja co? :lol:
Chtel bych podekovat adeptu Meka (snad to je spravne) za zprijemnený pobyt ve stokach. Hezka hra, hezkej napad. I kdyz se to ucis, nemam ti co vytknout, hezky provedeny.
Diky, bavil sem se. Jen tak dal.

Re: Poděkování

Posted: 14:55 27. Feb 2010
by Lord_Berserk
Caironovi - skvely novy lokace :wink:

Jak dlouho to vsecko trvalo predelat a udelat, by me zajimalo ?

Re: Poděkování

Posted: 17:41 27. Feb 2010
by Sobik
Taky dík Caironovi za pěkný lokace. Hlavně mě dostalo, když se se mnou utrhla lávka a já sletěl do propasti. :D

Re: Poděkování

Posted: 18:38 27. Feb 2010
by Prometheus
Tiez chcem podakovat Caironovi za rozsirenie Dorenskeho hvozdu.Moc pekne lokacie a hlavne prepracovane do detailu.Bola radost prechadzat sa tam objavovat nieco nove.

Re: Poděkování

Posted: 19:21 27. Feb 2010
by LDamian
Diky moc ROFovi, ze se ujal tech gladiatorskych zapasu. Musim rict, ze pri boji jsem se bavil, jako uz dlouho ne. :wink:

A diky samozrejme i vsem ostatnim. :)

Re: Poděkování

Posted: 19:26 27. Feb 2010
by bouk
Cairone seš pašák, nedoufal jsme, tři roky sem tesknil a sem rád žes to nevzdal a převod si dotahl ( samosebou dík patří všem co na tom dělali ale nemam kontakt s core řešil sem to jen s C. )
Ja děkuju Frynovi za tvorbu NPC, které se též podařilo víceméně zachovat a sem rád že to k nim nemáš tak daleko :) Všem přeju aby pro Vás hraní byla zábava, tak jako byla kdysi pro mě. Chápu ( i když mě to rve srdce) že se nedala zachovat kontinuita lokací tak jak byla zamýšlena, ale jak už sem řekl..lepší někde a nějak než u mě v šuplíku nijak.


nwn4ever...Kashe

Re: Poděkování

Posted: 19:29 27. Feb 2010
by Sobik
Dík všem za gladiátorský zápasy. Jen sem nečekal, že mě Moidrin rozšlape prsty. :D
PS: S BUem i Bagem to bylo těsný. :)

PS2: A ten konec s Rerithien... Uf... :D

Re: Poděkování

Posted: 19:46 27. Feb 2010
by Luelle
Dík Raině za ty její kecy :D

Re: Poděkování

Posted: 19:50 27. Feb 2010
by kaz
Diky za Gladiatorsky zapasy, rad jsem se zucastnil, byt jen jako divak, jen skoda ze trpaslici prohrali, priste to bude urco lepsi :D

Re: Poděkování

Posted: 20:02 27. Feb 2010
by Esuliams
Určitě! příště trpaslíci vyhrajou :!:
Supr nápad, konečně trochu jiný turnaj.
A taky díky za bezvadný nový lokace. V noci je to tam krásně strašidelný. A ptačí skály jsou krásný. Fakt dobrá práce.

Re: Poděkování

Posted: 20:27 27. Feb 2010
by Cairon
Tak děkuji za děkovaní za nové lokace :mrgreen:

Jsem rád , že se Vám libí , ale děkujete v podstatě jen špičce ledovce. Jde o velkou týmovou práci , která u některých začala už před hodně lety na již zaniklem projektu Mintaka.
Znáte to z předávání Oscarů ... děkuji akademii , režisérovi , rodičům ... děkuji Kashemu , Daanrimu , Rejtymu za lokace a spawn...děkuji Frynovi za rozhovory a NPC...děkuji Kucikovi za scripty , haky a trpělivost s mými otázkami ( hele schodí ten script servr nebo ne ? :twisted: )

Tímto bych jim všem rád poděkoval , že mi dali své lokace k předělání a že mě nechali projet je bagrem a postříkat hnojivem na rychlý růst. :lol:

A na závěr bych chtěl poděkovat Vám hráčům kteří vydrželi ty dva měsíce bez mého otravovaní ve hře ( Víte že jistý velmi mocný muž chtěl aby mě Kucik nepouštěl do hry dokud to nedodělám ? ) a kteří mě ukecali ať vydržím , když jsem se chtěl na celou předělávku vykašlat. No kdybych Vás holky nemiloval tak by ten les asi nevyrostl :wink:

// Pro Berse: předělávka + nové lokace + chytání chyb = cca 4 hodiny v toolu každý den po dobu dvou měsíců...ještě že je to tak dobře placená práce :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 20:43 27. Feb 2010
by cmon
V první řadě můj dík patří všem, kdo se podíleli na tvorbě všech těch lokací...(ještě je nemám všecky prolezlý a už se zas těším do hry, až budu moct pokračovat)
Dále bych chtěl poděkovat všem, co se objevili na turnaji. Bylo to super...jen škoda, že nás nebylo víc. Dík Caironovi za předělání lokace arény.

p.s: Líbilo se, jak na poslední ránu padli Ghorin i Moidrin oba dva a zvítězil ten, kterej měl větší počet hp i když to bylo fakt těsný... téměř mrtev vs. mrtev... :wink:

Re: Poděkování

Posted: 22:59 27. Feb 2010
by Fryn
Tak se ty lokace přece jen použily :) . Stejně jako Kashe jsem už nedoufal, že by se tohle ještě někde objevilo. Těším se až si je projdu, líbily se mi už před dlouhou dobou a vždycky jsem je chtěl vidět v nějakém větším celku. Takže díky Thalii, že se jich ujala.