Page 95 of 329

Re: Vtípky

Posted: 19:08 28. Dec 2010
by Prasokralik
Právě mě přešla chuť na večeři. Děkuji molly za vynikající dietu

Re: Vtípky

Posted: 19:45 28. Dec 2010
by Bahnak
...bože, tohle už sem nikdy nepostujte, natahuje mě ještě teď...
...a to jsem to dokoukal jen k prvnímu červíkovi, u toho druhýho bych už vrhal...

Re: Vtípky

Posted: 23:31 28. Dec 2010
by venomeq
Mamky:) docela sme si u toho posmak...no co dyt to sou proteiny...jo on hlad nauci......ale ta druha ta byla solidni teda...a jak hezky vystrikla kdyz ji zkousnul :D ....ale netvaril se moc nadsene....sice to telu prospiva ale hnus to musi bejt radnej....

Re: Vtípky

Posted: 15:50 29. Dec 2010
by Molly23
Já psal že to je pro tužší povahy :D tak co na to koukáte hehe

Re: Vtípky

Posted: 15:52 29. Dec 2010
by Woxa
Vypada to odporne, ale je to docela jedly, zvlast kdyz se osmahnou a prihodi se k tomu nejaky koreni. Pred par lety jsem neco podobnyho ochutnaval :)

Re: Vtípky

Posted: 16:16 29. Dec 2010
by Urlraen
Teda po včerejším shlédnutí se mi o tom i zdálo, ale řeknu vám, nebylo to až tak hrozný :D

Re: Vtípky

Posted: 16:23 29. Dec 2010
by Prasokralik
Takže si teď dáš červíka dva místo cukroví jo?

Re: Vtípky

Posted: 16:25 29. Dec 2010
by Urlraen
No cukroví by to asi netrumflo :D

Re: Vtípky

Posted: 17:37 29. Dec 2010
by -RoF-
Nevěděl sem kam to dát.Nejde ani tak o hudbu jak :roll: :roll: :roll: :twisted:
Sice se mi líbí menší, ale jako hmm proč ne :D

http://www.youtube.com/watch?v=X3o5dIAG8jM

Re: Vtípky

Posted: 17:55 31. Dec 2010
by Tretas
Ženské-technikovi operátora UFON jsem popisoval závadu modemu. Modem nejspíš nepřijímá signál z vysílače. Paní se tedy začla vyptávat, jestli by nešla závada odstranit bez reklamace přístroje. Otázky které mi ale paní pokládala mi přišly trochu...no jako by jednala s naprostým idiotem. :lol:


Ráda bych se zeptala jestli jste resetoval modem neznamená to jen vypnout a zapnout modem.
A zkoušeli jste se dostat do webového rozhraní? Máte modem zapojený v elektřině?
:mrgreen: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 19:50 31. Dec 2010
by Lambijec
Starý ale tohle mě vždycky odrovná :)
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... Y4-IXII0dc

Re: Vtípky

Posted: 22:52 31. Dec 2010
by monstera
Nebe se modernizuje. Svatý Petr dostal od Ježíška transistorové rádio.
Zapnul ho a poslouchá - zrovna nějaká řeč o globálním oteplování.
"Blbci ! " zavrčí a stáhne termostat o pár stupňů dolů. V Evropě i v Severní Americe nastala sněhová kalamita.....

Re: Vtípky

Posted: 01:52 02. Jan 2011
by -RoF-

Re: Vtípky

Posted: 03:22 02. Jan 2011
by Elverin

Re: Vtípky

Posted: 12:41 03. Jan 2011
by marii
http://www.sprostak.cz/obrazky/7494-vas ... se-radost/
Tak jeste k tomu novemu roku no...vite jak.)